Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fraţi: Cu sau fără?

#31
Hmmm..am doua surori mai mari ^_^ . o.o E cam nedrept..dar ce sa-i faci.
Cu sora cea mai mare ma inteleg destul de bine. E si ea o fana anime, asa ca avem un lucru in comun, pe langa faptul ca impartimaceiasi parinti. Desi e ciudata, in multe feluri O.o ..dar nu le scot la iveala, nu vreau sa fiu rautacioasa. Adica..nu vreau sa fiu tradatoare (SECRETE!!) 21.
Eetto.. sora mijlocie ... nu prea sunt in stranse relatii cu ea. Numai cat imi e sora. Ne vedem dimineata si-mi zice sa-mi dau mai repede fundul jos din pat (dormimin aceiasi camera)
~_~ sa nu credeti ca nu ne certam. Ba din contra... ne si batem. Ajung da..batuta. ^_^

#32
hehe, io am o ora mai mica, dar e vitrega. E cu 2 ani mai mica ca mine, dar sa zicem ca ne intelegem bine ...acum cand e mica dar cand o sa creasca, cuma aman2 ne-am nimerit sa fim capricorini o sa ne cam impungem [cel putin cu unchiu si cu bunicu e la oridea zilei21].
Ma enerveaza cand vrea sa ma joc cu ea cu papusile T__T

De vazut nu ne vedem prea des...ultima data am vazuto la inmormantarea bunicului si aia pt. cateva ore. In rest eu sunt prea stresata cu scoala si cu tezele si nu apuc sa o mai vizitez ...in celalat capat al orasului unde sta... sau mai pe scurt mi lene 21

Totusi acu as fi vrut un frate mai mare, cu care sa ma cert 21 dar am io un coleg pe care il stiu de la gradinita care il consider ca un frate, iar de certat ...cred ca va dati seama 21

#33
ajung exact unde trebuie:X:X:X:X ;))
asa ... am un frate de mama cu 12 ani mai mare k mine si a facut nunta anul trecut are 26 de ani:D ma inteleg bine si cu el si cu Laura [ cumnata mea :X asa o cheama :D ]
mai am o sora de 22 de ani din partea tatalui meu :D eu sunt cea mai mica din familie :zuppy05: ea este in Sibiu face facultatea acolo si vreau sa spun k nu am vazuto decat o singura data de cand m-am nascut :(:(:( de Paste anul asta :( atat dar a promis k o sa vina in Ianuarie :X:X:X:X:X:X:X ... asa .... ce sa mai spun ... am mai avut un frate dar a murit cand era mic pentru k a racit in tren ... [ asta nu din cauza mamei din cauza tatalui fratelui meu XX(X(X(X( ] cam atat :)
cumnatzik mea shi fratimiu :X la noonta :) --> http://elitamea.hi5.com/friend/photos/di...=140161641

my sis :X --> http://elitamea.hi5.com/friend/photos/di...=140161641
bye :-h :zuppy11:

#34
Eu am 3 fratzi vitregi :-b24
Inafara de ei, n-am fratzi / surori :-b
Eu mereu mi-am dorit un frate din sangele meu ... Si daca se poate, un frate mai mare 108 24
Unu d'ala mic de paraste din orice 78
Cu un frate mai mare e mai usor 39 Te prinde cu ceva, il santajezi ca-i spui mamei ca fumeaza 3924
In privinta celor 3 frati vitregi, il stiu doar pe unu' din vedere :-b24

#35
Bun eu am un frate mai mic cu 10 ani ...are 4 ani si este un mare,mare nesimtit [ ca sa nu zic alceva ] ...este nascut pe 13.martie.2005 iar eu pe 13 mai.Deci am un frate foarte nesimtit bate,trage de par,injura deci e genul de fate pe care nu ti lai dori .Eu sunt cea care ma scol de dimineata sal duc la gradinita si tot eu sunt cea care sufera dupa...cand ma prinde ma jupoie de vie dar nam voie sa dau in el ...e dar cine stoie cand se trezeeste cu vreo 3 perechi de palme.Nu ne intelegem chiar asa bine ...bun cateodata ne giugilim [ ca intre frati nu ca alceva ] ...deci va recomanda sa nu aveti frati mai mici ca sunt foarte nesimtiti.
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#36
Eu am un frate mai mic decat mine cu 8 ani. Chiar daca pare mare diferenta de varsta dintre noi, ne intelegem cat de cat bine. Cel putin momentan, caci la 6 ani ai lui nu prea sta la calculator si cam prea sensibil uneori, caci de la o simpla palma peste fata incepe sa planga. Partea proasta este ca ma paraste la prima ocazie... asta e ca un hobby pentru el, adora sa stie ca el e pe locul I, in fata parintilor. But i really don't care... ma bucur ca nu e prea destept si incepe sa ameninte ca ma spune parintilor daca fac un lucru negativist, so pot sa il conving foarte usor sa taca din gura.
Ne mai certam din motive banale. Cum ar fi ca eu vroiam sa ma uit la Bleach, iar el la Pokemon21. E distractiv sa ai un frate mai mic.. mai ales pentru ca te poti lua de el...si il poti bate.. yup it's fun^_^





#37
Am un frate mai mic, (cu 1 an si 2 luni) dar ma inteleg bine cu el, ma refer in privinta anime-urilor ca altfel e vai si amar.Si el se uita la anime, nu asa mult ca mine dar ii plac.Mai multe probleme am cu parintii.El cand era mai mic, ma ameninta ca daca fac ceva, ma spune, acum a crescut si nu mai e asa, nu il mai intereseaza ce fac eu si e mult mai bine.Cu computerul nu e problema, fiecare avem cate unu, si nu avem cum sa ne batem pe ele...
[Imagine: 2ro6s1k.jpg]

#38
Well, acesta este un subiect destul de simplu. Am si eu un frate, care este mai mare cu exact un an dec

#39
O__O' Am si eu un fratior care trebuie sa faca 9 ani acum in iulie xD [este in aceeiasi luna cu mine o_o']. De obicei ne batem, gheraim, ne aruncam vorbe urate, etc. Dar si radem impreuna, este foarte amuzant, in ciuda faptului ca nu este niciodata serios, exceptie cand ii este rau.
Anyway, I ? him.
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]

#40
Pe la 8 ani eram singura la parinti si doream din tot sufletul o surioara...mama a adoptat o fetita de 2 ani , eram ff fericita pt ca credeam ca fericirea aceea va dura o vesnicie.Acum ea are 7 ani si eu 13 sunt exact 6 ani intre noi, suntem nascute in aceeasi data si luna.Acum regret amarnic 21 petnru ca e foarte rea. * ma rog a invatat de la cei mai buni 9 * desi sunt momente in care ne intelegem: atunci cand e in avantajul nostru sau atunci cand vine cineva la noi * sa facem o impresie buna 21 *




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)