Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fraţi: Cu sau fără?

#11
mda...si eu am o sora mai mica de 9 ani...e cam enervanta,paracioasa...dar tot o iubesc in felul meu 19...cand era mai mica era adorabila..ma jokam mai tot timpul cu ea...acu e cam fitzoasa si crede ca totul i se cuvine...a avut concursuri l gimnastica ritmica si a castigat o gramada de medalii...locul 1 la campionat si 1 la cupa romaniei...si ce sa zic...cand a venit acasa...mai mai sa ma manance...nu iam pus covorul rosu.... 4....oricum e de treaba...4 si e si dragutza
[Imagine: 1qpfcw.png]
Fetele cuminti mie-mi plac...Ca-s innebunite dupa baieti rai,defapt;x

[Imagine: chibi_302.gif]
V°●๋•ß- ß ♫♪ §hลq °●๋JaY , chibi-ul lui Jay

#12
Chiar m-ati facut sa rad, mai ales white-angel.
Eu nu am frati sau surori, insa fratele mamei e doar cu 5 ani mai mare ca mine, si cand eram mica imi petreceam vacantele de vara acolo (la bunici), deci mi-a fost ca un frate. Unul din "jocurile" ale tampite ale copilariei era cand ma atingea el pe mine, si trebuia sa-l ating si eu pe el - un fel de leapsa, dar noi nu-i ziceam in nici un fel. Cum eu eram mai mica, nu reuseam niciodata, si ma ofticam rau de tot si fugeam la mama - "mama, Marcel nu ma lasa sa-l ating! 2 " . O alta chestie tipica era cand bunicii plecau la treaba si ne lasau singuri acasa. El ar fi trebuit sa aiba grija de mine, dar, ca orice pici care se crede baiat mare el pleca la prietenii lui si ma incuia in casa. Eu insa ieseam pe geamul de la bucatarie (celelalte ori au gratii ori nu se deschid) si ma duceam la o prietena sa ma joc 4 .
Si cu toate astea, cand eram acasa, plangeam unul dupa altul - odata ce ajungeam acolo insa, pazea! Radea intotdeauna mama de noi 10

Acum ma inteleg super-bine cu el si imi pare tare rau ca e departe 2 (Bunicii mei locuiesc pe undeva pe langa Alexandria)

#13
Doamne, deci unchiul tau este mai mare decat tine cu cinci ani? 4
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#14
dap 4

Si cand eram mici uneori le zicea prietenilor ca sunt sora lui 10 , tocmai din acest motiv 4

#15
[attachment=110]eu n-am nici frati, nici surori. in schimb, am o nepotica tare draguta, cu 8 ani mai mica decat mine. lucru interesant e faptul k practic, noi doua semanam perfect, atat la aspectul fizic (ambele avem ochii caprui si parul saten), cat si la pasiuni (ne plac animeurile, harry potter...).
acum vre-o doua luni, de cand am venit in iasi la facultate( locuieste in iasi), mi-a pus o intrebare f interesanta: daca atunci cand ma voi casatori o voi mai iubi?!of course k i-am zis k da, acu numai la casatorie nu ma gandesc....

#16
eu am o sora mai mare cu 2 ani(nu putea sa ma nasca pe mine mama prinugrr )....si e super de treaba.....pana la subiectul"calculator"....ne bate in fiecare zi.....su vin vecinii la mama cand vine de la servici si ii spun ca au auzito pe sormea schiorlaind.....29.......si normal ca vina cade pe mine....20......in rest ne intelegem foarte bine4

#17
Well eu am un frate mai mic, are 10 ani. Ma inteleg destul de bine cu el, exceptand momentele cand ma scoate din sarite, cand ne batem sau cand ne certam de la calcultor. In rest nu ne certam si ne intelegem destul de bine. Il mai ajut la scoala sau cand are ceva probleme.

#18
Heh :ha: am un fate mai mare..>.> cateodata enrervant 21 Il cheama Iulian (YuLy <-- cum ii place lui sa se semneze 21 )
Are 19 ani si nu exista zi in care sa nu ne certam 21 pe orice motiv... insa ne certam in joaca ... el face misto d mn, eu de el... pana cand se enerveaza i nu mai face misto >.>
ii nebun de fel (ca mine 21 defapt eu ca el... ) La aspec nu prea semanam 78 dar noah 10

[attachment=371]
[attachment=372] >.> fosta prietena 21 si nesimtitu ii cu tzigarea in gura 33 21
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#19
Hoho, am un frate mult mai mare(nu dau varsta, nu-i frumos21 )
Il cheama Catalin, si e cam emigrat! Desi merg pe la el destul de des mereu ma cert cu Razvan(nepotu' meu), mereu pe diverse motive!

Cu Cata ma inteleg foarte bine! Vorbim la telefon cam o data pe saptamana, insa el este destul de fun-lover, parcuri de distractii, calatorii in viteza, masini noi.


Cam asta ar fi.
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#20
Eu am o surioara mai mica cu 2 ani *are 11 ea...da` ma rog* o chema Roxana si ehmmm....mai bine nu comentez! E foarte fitoasa si cam dusa cu pluta....cel ami rau e ca mai mereu ma cert cu ea >.< pe motive foarte prostesti....si e rasfatata si rautacioasa...totusi exista si momente cand ne-ntelegem soooper bine si nu ne prea certam!




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)