Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Well , sa ascult muzica xD E pasiunea mea , nu exista zi in care sa nu ascult o melodie 88
Next : Deci mie imi place muzica , esti la fel de pasionat/a pentru ea ? xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Am facut niste lectii de muzica ,cant la instrument (pian) si ca nebuna de dimeneata pana seara ascult muzica. Deci imi place la nebunie muzica.
Next: Va place imnul tarii voastre?
[Imagine: aaaakip.jpg]

Deci... sunt din România ză land of no choice. Trecând peste asta, imnul ţării noastre nu mă atrage absolut deloc. Nu îmi oferă nici o emoţie şi nu mi se pare prea interesant. Îl consider doar un cântec puţin mai important. Nu pot spune că îmi place imnul, dar nici că îl urăsc.

Ai fost la Nijikon anul ăsta? [ A fost pe 25 octombrie ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Se putea să nu merg? 21 Bineînţeles că am fost şi am cunoscut o grămadă de persoane very cute. Acum aştept Otaku. : X

Next: EÅŸti fan seria Twilight?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Off: Da, chiar a fost frumos la Niji. Acum abia aÅŸtept Otaku fest, like you.

On: Am văzut Twilight şi New Moon din pură curiozitate. Hm..,Nu mi s-au părut cine ştie ce. Au fost foarte multe efecte speciale, carefac filmul mult prea SF. M-a deranjat şi faptul că au sărit peste multe lucruri importante din carte. Nu mă pot considera un fan al seriei, dar pot spune că mi-a plăcut într-o anumită măsură.

Next: Stai în Bucureşti de revelion?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Unde as putea sa plec? Adica... as avea unde, dar singura nu se poate... E aiurea, pentru ca toti colegii mei pleca si eu o sa fiu singura fraiera care o sa stea acasa de revelion...

Ti-ai dori sa ai aripi?

P.S. Live And Die For Metal, ideea jocului era sa nu zici "da" sau "nu", iar tu, in postul tau, le-ai zis pe amandoua.
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

Off: daca spui da sau nu atunci nu se ia in calcul raspunsul si intrebarea ta. Asa ca fiti atenti.

Normal ca mi-as dori sa am aripi.Iubesc ingeri. Cine ar uri sa aibe o pereche de aripi mari, albe si pufoase?

Ce parere aveti de reclamele de la tv cu sa fi bun de craciun si altele asemanatoare? Adica doar de Craciun sa fim buni? Asta inseamna ca putem fi rai in restul de 11 luni?

Well... Mi se par stupide. Apar mereu numai de sărbători, deci let`s be bad the whole year, except the holidays. Eu, personal, sunt eu tot anul şi nu mă las influenţată de acele reclame "educative".

Next: Eşti adept/ă a unui stil? [I mean, emo, punk and so on].
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

A stilului punk,rock si emo.Ascult rock,dar imi plac cum se imbraca punkerii si emoistii.
Next:Cand te enervezi,iti place sa strici totul din jurul tau?(cam stupida intrebare,dar eu cand ma enervez iese rau de toot)4

Desi imi vine sa stric macar un micut obiect, mi se pare neplacut sa strici totul in jurul tau. Ideea e sa te calmezi cat mai repede si asta se rezolva de obicei (in cazul meu) cu razbunarea pe vreo perna sau ceva care nu e fragil, sau ma razbun pe mine insami (imi dau o palma in frunte si gata 4)

next: Iti place germana?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 67.545 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.722 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)