Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

In nici un caz ... pana acum la teza am luat doar 10 ... la mate si 9 la romana ... Desigur ca intotdeauna dupa ce dau teza spun ca o sa iau 6,7,8 insa se dovedeste ca gresesc ...
O nota mik la teza , inseamna pentru mine 20 ceva groaznic asa ca ma pregatesc din timp !
Si va urez si voua celor care dati teza mult succes !!!!

Me next : Ai fost la Otaku III ?

Me next : Ai fost la Otaku III ?


Cum as fi putut sa-l ratez? 21 Si, desigur, am facut o alegere excelenta ducandu-ma si luand-o si pe Steluta cu mine! 3 Ne-am distrat impreuna de minune! De la un etaj la altul, de la un stand la altul, de la o activitate la alta 21 Toata ziua am fost ca niste taifunuri. Abia astept Otaku IV! [De abia a trecut Otaku III si eu deja sunt nerabdatoare sa vina Otaku IV 21]


Next: Ti-a placut concursul de cosplay? [Daca tot suntem la subiectul "Otaku III 21]
[Imagine: thekillers.png]

Dragutz..nu pot spune ca a fost urat.....
ma bucur ca am ales sa ma duc sa vad concursul de cosplay.....
acum urmez eu....
39ai fost vreodata la un campionat de fotbal?
n-am avut alta idee....m-a parasit imaginatia....20

interesul meu fata de fotbal este nul.

iti plac ocelotii?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

cred ca s-a intampla de cateva ori, dar a fost doar pe moment.... De obicei stau si analizez ceva inainte de a actiona chiar din acest motiv ca sa evit.

ti-ar placea sa-ti petreci vacanta intr-o tara exotica?

tara exotica ar insemna tantari si alte creaturi exotice... hmm... dar ar mai insemna si caldura si fructe proaspete, si nisip alb... hmmm... e totusi o idee de luat in considerare...

Ai citi o carte numai ca sa o poti critica?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

Etou...o carte se citeste in primu si'n primu rand de dragul de a citi...cum sa critic ceva daca nici n-am citit-o inca...adik planuiesc s-o critic inainte s-o citesc!?....ma rog...ceva e mereu de criticat la o carte,film blabla....dar nu de asta se citeste o carte...-_- desho?....


Daca cineva te-ar trada , ai putea sa-l ierti?
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

Probabil... Banuiesc ca depinde de circumstante, de persoana, de cat de mult ma intereseaza persoana respectiva si parerile ei, in ce anume a constat tradarea... In principiu, cred ca as putea sa iert.

Q: Iti place sa te trezesti de dimineata? 4 (scuze daca s-a mai intrebat)
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

Sunt cea mai ne-matinala persoana din lume....desi o fac din obligatie nu a fost niciodata punctul meu forte...sunt o slacker,somnoroasa totala...

Iti plac filmele SCI-FI? [ lipsa de inspiratie ptr intrebari filosofice...-_- ]
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

imi plac oarecum, pot sa zic ca ma atrag foarte tare, dar depinde si despre ce este vorba...daca se exagereaza prea mult bineinteles ca am sa le abandonez.

goddess ai folosit in ultimele doua posturi, in ambele "nu"
Citat:dar nu de asta se citeste o carte.
Citat:nu a fost niciodata punctul meu forte

regula jocului este de a evita acele doua cuvinte si tu le-ai pus
cand este foarte cald iti place sa te racoresti cu o inghetata?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.889 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.487 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)