Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Ce as mai dormi, insa din pacate scoala imi ocupa o mare parte din timp, iar in ultimu timp dorm mai putin2
next: Daca ai vedea un salvamar dragut te-ai preface ca ai nevoie de ajutor numai ca sa te salveze si sa-ti faca respiratie gura la gura?15
[Imagine: h8v.gif]
 

s'ar putea 15..cred XD
Next:
Te'ai uitat la anime'ul Chobits?
My broken wings/Still strong enough to cross the ocean with/My broken wings,/How far should I go drifting in the wind?/Higher and higher in the light...

Fan Art : My Drawings smile
[Imagine: No_Thank_You___K_On_by_DChristine.gif]

Am auzit că ar fi bun, dar poate o să-l văd în viitor...

Next: ÃŽÅ£i plac spaghetele?

Normal,desi n-am mai mancat demult spaghete.Trebuie sa le zic parintilor de ideea cu spaghete sa mai faca si ei.

Next:Iti place sa canti?
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

Asta faceam in acest moment21 ador sa cant, cu asta ma ocup in mare parte a timpului liber, bine si dansurile [alta poveste]
next: Pierzi mult timp in fata oglinzii?
[Imagine: h8v.gif]
 

Pierd cam zece minute cu periatul,fasfasitul si altele,iar cand ma grabesc,cinci21

Next:Iti place Italia?
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Negativ . 4....

Next : Aștepți să intri în vacanța de vară ? ;x

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

OH! Garanteza ca vacanta pentru mine va fi compusa din optiuni pentru liceu,dadaceala si examene 21 dar practic astept sa am si eu ceva vacanta...




NEXT: 3 plus 2 fac -5?
[Imagine: wqymg0.jpg]

Daca aude profa mea de mate imi da cu ceva in cap. Scoatem minusu si obtinem rezultatul corect adica 5.
next: Ti-ar placea sa fii la mare in momentul asta?
[Imagine: h8v.gif]
 

Bineinteles....ar fi foarte mijto pentru ca e destul de cald 4

Next: Ai vrea sa apari ca personaj in Naruto?
[Imagine: 12up.gif]





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 70.845 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 62.057 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
17 Vizitator(i)