Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

putin cam mult >.> ... e multa dezordine cand incepe curatenia de Paste =__=

Vrei sa vina vara ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

Ma bucur de viata in ritmul ei, nu astept sa se intample nimic...cand s-o intampla, s-o intampla.

next: Te enerveaza reclamele stupide?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Normal ! Le urăsc ! Pe toate ! 47

Next ;Te enervezi repede ?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Depinde de starea mea in momentul respectiv. Cateodata sunt complet calma chiar si daca imi dai cu ceva in cap...dar cand ma enervez, ma enervez. 21

next: Crezi ca e o pierdere de timp sa stai pe un forum?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Pentru mine este un mod de a te exprima liber \m/ pacat ca nu-i voie necenzurat :]].

Crezi in sirene? 24
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Poate exista , cine stie ? Dupa parerea mea sunt doar niste personaje din cartii . Cand am sa vad o sirena , o sa cred in existenta ei .

Next : Ai vrea sa fii un super - erou ?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Sa fiu un super-erou ar insemna multe responsabilitatii X_X si ar fi cam complicat dar ar fi ceva nou si interesant:X
Ti`ai skumba personalitate??[inspiratie...varzaa]
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"

Puțin probabil, mai ales că mă plac așa cum sunt, din toate punctele de vedere.

Ai purta o rochie galbenă?

Doar daca m-ai plati 19.

Te-ai imbracata vreodata in cacaniu in dungi? 15
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Doar daca m-ai plati si tu ))

Ai saruta o persoana de acelasi gen?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 70.860 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 62.070 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)