Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Cum sa nu ? Cateodata are si ea momentele ei bune 8

Next ; Crezi ca Miley Cyrus e o drogata ? = ))) .xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Cu siguranta cred ca este, o urasc :d

nexT: iti plac cerealele? 24 [no ideea]
Cea mai reuşită semnătură.

Cum sa nu ?8 Le ador =p~


Next ; Iti place sa staii pe mess ? ; > [ Why ? ] 71

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Evident. deoarece este una dintre sigurele modalitati de a tine legatura cu prietenele...

Next: Iti place muzica/dansul? De ce?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Muzica o ador, dar dansul il detest...nu imi place sa ma fatai pe o melodie21

Iti place Haribo?15
5

Sigur 4 sunt supeeer bune21.
[lipsa de ocupatie la ora de info.. 65 ]
Next: Bei cafea? 15
:chuu: :bye: LoVe, MoTzY !!

Desigur...lichidul negru cu energie in el21
O aroma speciala...
Asculti Horia Brenciu?
5

Cateodata, Mai rar, De obicei il mai scult pe la radio dar nimic mai mult.

Esti racit/a?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Pfuu . . . nici nu stii = )) . Sper sa`mi treaca repede . . . xD [ M`a prins virusul ala din aer cica 21 ]

Next ; Te uiti la ' Romanii au talent ' ?8

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

pai ma uit , dar nu ma pot declara fan ( Hai sa tundem oaia in direct 21 )

Next : Ce alegi intre : "Da" sau "Nu" ?
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 67.789 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.774 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)