Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Imi plac la nebunie ursuletii de plus. Sunt asa pufosi si dragalasi de iti vine sa ii mananci :]] . Am si acasa cativa sau poate cativa mai multi :]] .

Next : Iti place de Justin Bieber =]]]] ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

il urasc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca as avea ocazia , fiti siguri ca l-as omori cu brutalitate , incet , ca sa il doara , si fara resentimente !
Next : E super username-ul meu , am dreptate ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Pai.. sincer imi place. Ai dreptate. E destul de dragut dar mi se pare totusi cam sec 65 Scuze.. Parerea mea. Vezi ca imi place sa mint ! [ Pe cuvantul meu de mincinoasa ! 21 ] Deci chestia care am zis-o poate fi o minciuna ! [ Glumeam.. E dragut username-ul tau ! ^_^ ]

Next : Iti place sa butonezi telefonul ? xD : )

Deci asta fac in fiecare zi ! Dar din pacate de 3 zile telefonul meu este mort si imi este lene sa il incarc =]]. Mereu mi-a placut sa il butonez. Asta fac cand ma plictisesc in ore [ innafara de mate O_O , nimeni nu indrazneste sa ridice un deget -.- ] dar in rest asta este hobbyiiiiul meu =]].

Next : Ti-ar placea sa te intalnesti cu Hannah Montanaaa ?

P.S : Ia sa va vad =]]
[Imagine: Jun0xCa.png]

doamne, era o intrebare retorica?
mai bine as muri spanzurata de piciorul lui selena gomez decat sa o vad pe tanti aia. sau sa ma manance rechinii, sa am parte de hamoragii interne abundente...de tot ce e mai rau pe lume in materie de boli. raspunsul e: "cu siguranta as prefera sa o vad distrusa in fata mea si sa ii rad superior dacat sa ma intalnesc cu ea din pura intamplare"
next=> ai face crize de isterie daca ai afla ca ai luat nota mica la o materie unde chiar nu credeai ca o sa se intample asta(de ex religie, sport, desen etc)?
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

Yep...cam aceasta dorinta ar fi la coada listei, pentru ca imi plac alte genuri de actrite, in special, cred ca as dori s-o vad pe Emma Watson, vreau sa o cunosc in realitate, ce persoana e ea...
Nest Q:
Ai privit Camp Rock 2? Ti-a placut?

Pot sa zic ca l-am vazut, si m-au impresionat melodiile.. filul este dragut, dar sfarsitul, este prea.. prea.. "facut" ca sa zic. Ca daca castiga tabara X o sa vina toti in tabara Y.. si in plus nu a existat rock.. ei nu inteleg diferenta intre acea muzica si rockul.

Next: Ai vazut vreo data un film de comedie? Ti-a placut mult? 5

Pai cum....imi plac filmele comedy, si cine nu le-a privit?...Posibil ca fiecare are in lista unul^^...Imi plac cele puse la locul lor, fara abuz de toate>>>dar care abuz in risatura, latura negativa>>ma doare dupa ele burta si obrajiiSmile
Dar tie iti plac filmele comedy? Daca nu...care?

Intrebare : Dar tie iti plac filmele de comedie ? Daca nu , care ?

Raspuns : Imi place sa ma uit la un film de comedie dar acuma mai rar de gasit un film bun. Dar in principiu prefer filmele de groaza. Tin minte ca in excursie am vazut unul adus de mine si mai era umpic si faceam pe noi . Filmul a durat 3 ore jumate si chiar ne-a placut dar dupa am visat baba din film 2 nopti la rand 21.

Next : Crezi ca daca am crede toti in miracole , acestea s-ar intampla sau mai bine zis lumea ar fi mai buna ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Hmmm...sincer exclud acest fapt deoarece unele persoane de ar crede in micacole, ar crede in cele rele si nicidecum in cele pozitive...insa cine stie, totul depinde de omenia persoanelor.
Te atasez pozitiv fata de manele?21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.806 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.101 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)