Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Dorinta mea.... visul meu de o viata. 21

Next:
Va deranjeaza relatiile de dragoste in care sunt implicate persoane de acelasi sex??
[Imagine: Shaiya02sig.jpg]

Uneori... 39 mai rau e cand ii vad sarutandu-se la televizor >.<...si mai nou, a devenit o moda sa ai ca partener de viata pe cineva de acelasi sex cu tine 39 cel putin asta am observat eu.

Va deranjeaza EMO-istii? Shy

deloc,nu am nimik cu ei.nici cu baieti yaoi ,cunimeni
e treaba lor daca vor sa fie emo. e ceva rau?

crezi in iepurasul de paste?
o.o" wot

De ce as crede? 22 Am 12 ani 24 Doamne, sa mai cred in asta si-mi iau caii 21 [care nu-i am xDD] >__<

Crezi in Dumnezeu? :5:
What a silly lill' question 24

pai logik ca cred... ce mai intrebare...

next....
Ti-ar placea sa stai pe zup.. de pe in calculator pentium 2, care are pe el wimdows 98, si care merge groaznic de rau? ... app... pe un calc din asta stau eu acuma... 21
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



Am trecut si eu exact prin aceeasi situatie....si este foarte inconvenabil!

Next:Consideri anime-urile un lucru ciudat?~

Chiar deloc...consider mai ciudat faptul ca eu sunt singura din clasa mea care se uita la ele secret De fapt, anime-urile chiar ma inveselesc. smile Mi se par foarte interesante, mai ales ca le urmaresc mai mult decat am urmarit desenele animate, in sensul ca le urmaresc cu mai mult interes. Smile

Va plac ploile cu tunete si fulgere? 22

le detest .... sau probabil imi plac... depinde de stare de spirit..
4

next:
vrei sa mergi la mare?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



Uh, dunno 106 Am olimpiada la fizica si >.< you know the rule. I can't go anywhere >.<

Q: Iti place sa citesti bloguri? 4

Detest sa citesc bloguri.... chiar urasc.... dc? habarnam...4

Ai vrea sa traiesti in America?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.566 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.004 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)