Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doi ochi albastri ( hentai +18 )

#21
Ello ^^..
Am aterizat si eu la fic'ul tau.. :]..si ce am de spus.. e ca e superb! :X mirific! as putea citi non-stop :X:X..
Axel e tipul smecher, tupeist.. dar cu oana nu'i merge :>.. asta imi place,plaace ^^!
Astept nextul :P

Multa inspiratie in continuare !!:*

Love,DeZzY <3.

#22
HELLo

Descrierea mi plashe, dialogul sec nu'e, actiunea curge lin, greseli de tastatura/exprimare nu ai din cate am zarit eu. Se pare ca Oana nu e ca toate fetele si asta mi plashe mult, Axel din cate ai scris considera fetele ca pe niste obiecte cu care sa'si satisfaca nevoile. Si saraca de ea, cand a auzit ca trebe sa'i faca respiratie gura la gura :)))
Dci mi se pare interesant si sa ma anunti cand pui continuarea:)

#23
sooper :Pastept continuarea sa ma anunti si pe mn cand pui continuarea :P:*

#24
Heei.
M-am gandit si eu sa trec pe aici. :D
Este un fic frumos, cu o actiunea la fel de frumoasa pana acum. Era de asteptat ca blonda nu o sa se lase, altfel ai fi avut un fic scurt :]]. Banuiesc un pic ce o sa se intample in continuare xD. Trecand peste tot si toate, imi place. Este chiar bun. Stii cum sa descrii actiunea. Asteptam sa vad mai multe sentimente descrise, dar imi place si asa.
Spor la munca sii vreau sa vad next'ul!
Sa ma anunti cand il postezi,oke? :*
Hugs!
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#25
sallz is noua pe forum am citit povestea ta si imi place :zuppy10: si inca ceva ;) o sa mor dak nu pui nextu mor mor acum!!!!!! :zuppy06::zuppy03:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste prin ochi de copil onu' 2 2.319 05-12-2011, 05:31 PM
Ultimul răspuns: onu'
  MAREA DIN OCHI TAI ciupaciup 4 3.199 30-09-2011, 03:40 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.664 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)