Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doi ochi albastri ( hentai +18 )

#11
Hei Abbeh. merci de comentariu si de sfaturi ( desi sa stii ca,citersc chiar foarte mult,...sunt la liceul de arte mai exact sectiunea actorie asa ca fie ca vreau sau nu,citesc pe rupte)...totusi sunt abia primele capitole asa ca nu trebuia sa te astepti la cine stie ce...cu timpul daca o sa continui sa-mi mai citesc ficul o sa vezi ca poate cine stie chiar o sa te surprinda ceea ce scriu si greseli o sa fie mereu nimeni si nimic nu e perfect;)...oricum merci inca o data:*
Si pentru ceilalti cititori sa stiti ca o sa mai dureze pana termin de scris noul caipitol (valabil si pentru celalalt fic)...e totusi si la mine craciunul:p...Sarbatori fericite ! >:d<
I love colour blue ! :love:

#12
hei am ajuns si eu pe la ficul tau:))
poi.. ce pot sa spun?
ideea e super, originala, si.. sper ca si frumoasa blonda, varuia deocamdata se pare ca nu i-ai dat o identitate;) sa se indragosteasca de Axel, si sa nu se intample altceva.. cum ar fi ca Axel sa o forteze sau ceva de genu' desi recunosc ca ar fi ceva si ideea asta...
P.S. scuze daca am ghicit, sau ceva;)
P.S.2 : sa ma anunti si pe mine cand pui nextul:*:*:*

#13
Buna. Sunt noua pe animezup, dar iti urmaresc ficurile de ceva vreme.:))... Si ce pot sa spun.... Descrii minunat personajele si actiunile lor :). Imi place ficul tau foarte mult, si ador atitudinea Oanei fata de Axel . Succes in continuare.... si astept nextu
~ I'm the girl who is lost in space, the girl who is disappearing always, forever fading away and receding farther and farther into the background. Just like the Cheshire cat, someday I will suddenly leave, but the artificial warmth of my smile, that phony, clownish curve, the kind you see on miserably sad people and villains in Disney movies, will remain behind as an ironic remnant. I am the girl you see in the photograph from some party someplace or some picnic in the park, the one who is in fact soon to be gone. When you look at the picture again, I want to assure you, I will no longer be there. I will be erased from history, like a traitor in the Soviet Union. Because with every day that goes by, I feel myself becoming more and more invisible... ~
Elizabeth Wurtzel


My fic: http://animezup.com/forum/showthread.php...884&page=3


]I love my family :X They are my life
My mom' : KittyKat
Surorile mele dragute : Renesmee, Elvira, Mailin, Sasame, FrogyGirl
My twin sis' : ~ Black Heart ~
Ficele mele mult iubite: Ame si ♪ Ąѕђą ♪
My Grannie : Venus- Roseta
Nepotica mea : Ioanayoana, ßéкi♡
Ma friend: Moxxy
Nora mea: Oxygen
Matusile mele minunate: Contagieuse, Tigroaica
Ma uncle : Danysor


#14
Ficu i super.Nu am vazut greseli.Nu ca m-as fi uitat dupa ele. :zuppy07:
Abia astept capitolul urmator.BAFTA IN CONTINUARE.:bv:
[Imagine: chibi_7912.gif]
aki, chibi-ul lui

Lore

i say CIAOSU la toti

#15
Sall` xxD Miau plaut foarte mullt primele doua capitoole` :x Mau dat gata. Greselli nu am observat delooc. Descrierea e buna` :x Actiunea perfectta. Sincer Axell e un pampalauu. Da tot imi place de el=]]
Iubesc atitudinea Oaneii. Imi place ca nu ii cade in brate la fell ca celalate nebunee.
Sincer iubesc fic-ul tau si astept sal continuii:X

P.S .: Crezi ca ma poti anunta cand pui nextu ;;)?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#16
Tot ce am putut spune cand am citi primele doua capitole a fost : Wow ! : ]] Deja incep sa ador felul tau de a scrie . Descrierea si naratiunea se imbina armonios in timp ce dialogul ma da gata. " Ce mi-a placut schimbul ala de replici dintre Jhon si Oana : )) " . Axel e suuper suuper bun ,dar parca eu incep sa il ador pe Jhon . > : ) . Imi place atitudinea lui Oana foarte muuult .Tot ce iti cer e nextul : o 3
Ma anunti si pe mine cand il puii ? xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#17
UUU....imi place la nebunie >:D<
Este un fic grozav . :bv:

Hmm ,oare Axel va "introduce limba" cand i se va face respiratie gura la gura=)) :>?
:perv:

anyway ,un fic superb ..si abia astept nextu >:D<

so GAMBATE la scris :chuu:

ja ne ! :bye:

#18
Ti-am citit primele doua capitole si m-am gandit sa iti las si eu un comentariu. Ai un fic excelent. In spre deosebire de celalalt fic, acesta este cu mult mai diferit. Atitudinea Oanei fata de Axel este de admirat. Celalalte fete ii cad imediat la picioare, ceea ce cred ca l-a facut sa gandeasca asa cum o face el. Iar Axel mi se pare un afemeiat. Atitudinea lui si a lui Jhon nu mi se par atat de iesite din comun. Ma bucur ca Oana este o fata cu capul pe umeri. Cam asta am avut de spus. So... bye
:bye:
P.S. ma anunti si pe mine cand pui nextu?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#19
Hey, trec si eu pe aici>:D< Da, cam tarziu, dar sper ca mai este loc si pentru mine.
Pentru inceput, Axel chiar mi se pare un afemeiat, se da in vant dupa orice "puicuta", iar eu nu sunt de acord cu asta.[-( Este foarte bine ca Oana il refuza, este diferita de restul "achizitiilor" lui Axel. Go girl!-bd
Macar daca se indragostesc unul de altul in final, sper sa-i schimbe atitudinea tipului.:-?
Eu sunt nerabdatoare sa aflu ce se va intampla. Te rog, adu-ne capitolul:o3
:bye:

#20
De-ai stii de cand iti astept eu nextul...Paaai sa vedem...De vreo 2 luni?...Te rog pune nextul k trebuie neaparat sa o continui.Imi place foarte mult ficul tau.Mai ales faptul ca in sfarsit baiatul arogant si bogat este refuzat. Desigur tu ai facut sa para foarte interesant acest aspect. Te felicit, tot asa sa fie.

Pune nextul ala o data...:)):)):*^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste prin ochi de copil onu' 2 2.319 05-12-2011, 05:31 PM
Ultimul răspuns: onu'
  MAREA DIN OCHI TAI ciupaciup 4 3.199 30-09-2011, 03:40 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.664 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)