Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Do or Die

#1
nu-mi vine sa cred ca nu este inca jocul asta. (sau este si n-am vazut bine...)
preluat de pe alt site, animax (ce nu mai e acum). cum se joaca? simplu:

user 1: mananci oameni morti / die (de exemplu...)
user 2: die/do, si adaugam si "pentru ca" ca sa nu fie spam

sper sa va placa

sa incepem:

traiesti 3 luni intr-un apartament plin cu gandaci/die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#2
Die...eu una sunt insectofoba (ummm, nu stiu daca asta e termenul, but anyway...), daca vad oricare gandac, cat de mic, urlu efectiv si sar 3 metri in sus si apoi vreo 10 distanta de saraca insecta...so, sigur as muri in primele 2 secunde deci mai bine mor fara sa fiu terorizata inainte.

nu ai manca un an intreg ciocolata/die.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#3
Do ^^ . Nu mă prea omor cu ciocolata . Uneori mi se pare mult prea dulce , și pe lângă asta , am alergie la ciocolată în exces . Când eram mică o iubeam , până când mi-au ieșit niște bube uriașe , și a trebuie să fac injecții cu Moldamin , parcă ? O.O”
Am uitat cum se numește , eram micăăăăăă !!

Nu te-ai duce la școală /do ^^ . ( sper că e bine X_______X , dacă nu , să-mi spuneți . )
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4
Do, normal pentru ca in ultima vreme mi-a pierit tot cheful de scoala. Motivul? In fiecare zi ma trezesc la 5:30. E un chin... nu altceva. Ma trezesc asa devreme pentru ca incep orele la 7. Enervant de aiurea. Insa ziua parca trece mai repede ^^.

Esti obligat/a sa stai inchis/a in casa fara internet./die

#5
DIE!!!!!!
Cuuuum ?
Nu pot !! No way ! Mușcă-ți limba !! Nu pot sta fără el . M-am obișnuit cu el lângă mine de când vin de la școală , cum aș mai vorbi cu prietenii mei ? Și cum să stau închisă în casă fără nimic ? Aer ? LOL DIE!

Ai putea să stai un an fără zup / die
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
Die.. :]] M-am atasat de Zup si toata ocupatia mea se afla aici. Adevarat ca mai vorbesc si pe mess plus ca obisnuiesc sa bantui si pe hi5, insa aici sunt oameni care au aceleasi preferinte ca ale mele :]] Cred ca as muri fara Zup. Ar fi.. nu stiu. Parca nu m-as mai simti in largul meu.. Hehe.. :]] =]]

Ai putea sa stai inchis/a in scoala cu un profesor care te enerveaza extrem de mult / die

#7
ummm...depinde cat timp. ma rog, cred ca as putea, pana la urma m-as impaca cu el 10 sau cine stie, m-as lua la bataie cu el :] in orice caz, as putea.

sa nu mai vezi anime-uri si orice legat de ele toata viata / die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#8
Oh God !DIE !!Si daca ai fi spus 2 ani mi s`ar fi parut o eternitate dar...pentru totdeauna?Nu as putea suporta asa ceva.Sa stau eu fara manga sau anime?Imposibil.Eu care citeste manga/vede anime si eu care nu am auzit de asa ceva sau nu`mi place.Dracu si tamaia.

Next: Stai 24 ore intr`o cada plina cu sange fierbinte/die.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#9
Ummm,pai cred ca asi lesina,dar m-ar incalzii,ca mi-e tare frig21 O sa rezist cel putin o juma de ora,apoi m-asi ineca de lesinat si asi ajunge-n rai....
Deci in concluzie DIE!!21

Ti-ai ucide iubitul/iubita/Die21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#10
nu am iubita si nuci iubit :] oricum, nu stiu, cred ca da >: D de ce sa mor eu si nu ei? :]] deci do.

iti scoti ochii cu un creion / die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)