Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Do or Die

#31
omg do. adica as face asta zi de zi. nu-mi place berea >.> nici cea cu alcool, nici cea fara. mi se pare o bautura scarboasa, fara gust si fara rost, mai ales ca acum toti "smecherii" beau bere cand ies cu prietenii >____> nu-i de mine berea. gaaah.

faci curat in tot orasul / die >:]
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#32
Cu siguranta,DIE.Eu stau in Bucuresti.Si o saptamana daca as face`o cu o echipa de 30 de oameni care sa ma ajute si nu cred ca as curata absolut tot.Plus ca nu vreau sa ma gandesc ce as putea gasi.Daca vecinea mea de sub mine arunca acum cativa ani pempersi in WC....Yac !Nici nu vreau sa ma gandesc.Romanii,in special bucurestenii dau dovada in fiecare zi de foarta multa superficialitate si nesimtire.Vad dovada zilnic.

Next:Sa stai 3 ore pe un pat legata la maini si la picioare si sa te gadile cineva cu o pana pe talpa/DIE.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#33
DIE, oricum as muri si din prima varianta insa ar fi o moarte mai crunta. Eu cand ma apuc sa rad nici moartea nu ma opreste si dovada o am ieri la ora de civica (,) cand boul de profesor l-a ascultat pe unul dintre colegii mei care nu are voce si l-a pus sa cante o strofa din imn si m-a bufnit rasul si mai eram in prima banca, am inceput sa-mi musc limba, sa ma zgarii pe maine pentru a simti durere si a nu mai rade insa fara folos (nu sunt emo in nici un caz insa nu stiam ce sa fac)


next: Ai locui intr-un apartament plin de gandaci care miroase numai a alcol impreuna cu un drogat/die

#34
DIE!!!!!!
NO WAY! Apartament cu gandaci si alcool si cu un drogat pe acolo. Zuppy12
Asta e un cosmar adevarat! Mai bine as murii decat sa raman cu sechele..

Next: Ai fuma dintr-o narghilea, intr-o incapere numai cu turci?/do
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#35
DIE, DIE , DIE !
Suntem contra tutunului Zuppy12 Mai bine Die decat cu turcii 21

Next: Ai alerga gol prin liceu si ai lua profesorii la hora / Die!
24
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]

#36
Die, am ceva lămpi care filează.
Te-ai băga în frigider/die?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#37
Daca pot sa ies de acolo imediat dupa, do. Chiar cred ca am facut-o cand eram mai mica si faceau curat in el xD.

10000 de exercitii de mate/ DIE? 15
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#38
Ah, e foarte uşor. I would do 10000 de exerciţii la mate. Cu cât mai multe cu atât mai bine. 15 I mean, îmi place matematica, prefer să fac exerciţii în locul altor chestii mai bune ca moartea.

Să trăieşti fără calculator toată viaţa/die
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#39
ah, sa traiessc fara pc, oricum nu stau foarte mult la calculator, + ca pot intra pe net si dupa telefon daca am nevoie de ceva xd.
ai manca broaste/die .

#40
Diee bleah
Desi am mancat picioare de broasca bleah
No wayy 21 niciodata nu !

Next: Sa te faci o gheisa / [so and so] dar cred ca pun DIE [nu prea imi plac gheisele -.-]
HOT. SEXY. and POWERFUL.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)