Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Do or Die

#11
Nici măcar un ochi, ci pe amândoi? 24) normal şi bineînţeles că nu ! Cu un creion? VAI CE DUREROS. adică, nu nu sunt masochistă şi nu mi-*ar plăcea să îmi scot ochii cu un reion, oricât de sadică aş fi eu, nici nu cred că mi-ar plăcea să văd aşa ceva pe viu * laughs* adică este... şi oricum nu aş vrea să mă gândesc la consecinţe, adică să nu mai văd or something. Da, e mai urât să nu vezi decât să mori, nu aş mai putea face atâtea lucruri. Adică, nu nu asta am vrut să spun ci că pt mine este foarte dar foarte important să văd ceea ce e în jurul meu şi fără vedere aş fi... om pe jumătate în sensul rău. HUHUHU...
DIE.

next: să ieşi dezbrăcat într-o stradă plină de oameni / DIE.

#12
ohmygosh, die die die. am o problema cu asta. n-as iesi dezbracata pe strada nici daca m-ai bate. si mai e si plina de oameni O~O in niciun caz...daca mie nu-mi place vara ca trebuie sa-mi iau tricou si pantaloni scurti, va dati seama cat de mult ador sa stau dezbracata. brrrrr~ groaznic.

stai inchis intr-o cutie cat tine o ora (aici mai mult pentru claustrofobi :]) / die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#13
Aş sta bineînţeles într-o cutie d'asta pt o oră, singura chestie deranjantă ar fi aceea că aş muri de plictiseală, asta dacă nu mor înainte din lipsa aerului 21 mă rog, nu sunt claustrofobă ( sau cel puţin aşa cred ) dar o cutie cât mărimea mea and such... well, fără aerisire, probabil că m-ar omorî, no? eniuei, bineînţeles că aş prefera asta cu riscul de a petrece cea mai plictisitoare oră din viaţa mea, să încep să mă gândesc la nemurirea sufletului şi la de ce îmi plac mie atât de mult pisicile probabil că aş începe să număr oi... ok mai bine asta decât să mor, right 21

next: să apari la tv susţinând că eşti Hitler / die

#14
@Teh, aaa da :]] sa ramai fara aer, nu m-am gandit xD

so...mi-e indiferent. daca apar la tv ca Hitler cred ca o sa se bata cine sa ma omoare xD bine, cine stie ce ar putea sa-mi faca, deci aleg die. nu vrea sa sufar =3 si oricum, numeni n-ar putea fi la fel de bun ca el :] alta varianta ar fi sa-i omor eu prima xD si sa devin noul Hitler. vise...vise... :]] deci pana la urma aleg totusi die. orice-ar fi sus e mai bine :]]

traiesti paralizat / die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#15
Nu cred ca ar mai conta... poate asa mi-as da seama cat timp am pierdut in iluziile unei lumi mai bune, cum multi nu stiu cum e sa fi paralizat si spun ca vor sa moare doar ca nu mai au pe cineva drag langa ei. Cred ca a fi paralizat e cel mai greu lucru in viata, insa, daca Dumnezeu vrea sa nu ai o mana, sa fi orb, surd asta e decizia lui. Poate ar ceva cumplit ca multi sa se indeparteze de mine, dar sigur prietenii adevarati ar ramane langa mine [ daca ii am ]. Nu vreau sa spun ca acum stiu cum e sa fi sau alceva, asa as fi si eu ca toti ceilanti... care cred ca le stiu pe toata cand nici macar nu stiu cum e sa suferi. Do.


=> Mama iti moara iar taicatu' se comporta cu tine ca ultima c*rva .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
die nu cred ca are rost sa traiesti daca esti intr-o asemenea situatie si sa fi nevoita sa suporti un asemenea tata17
next:sa fi singur pe lume/die
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#17
Nu stiu ce as face deoarece nu prea stiu cum e singuratatea deoarece mereu sunt inconjurata de prieteni. Cred ca as putea traii singura, dar nu pentru mult timp. Dar chiar si asa, nu cred ca mi-as lua viata. Deci... do!

Sa tii un sarpe de 2 metrii incolacit in jurul gatului tau/die.
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#18
Die ! Die ! Die !!! Urasc serpii, nici sa nu aud de ei. Pur si simplu sunt niste taratoare, pline de, nu stiu o substanta scarboasa [ sau cel putin asa stiu eu 21 ] si pline de venin, chiar daca unele au scosi dintii. Nu as sta cu un sarpe incolacit pe gatul meu nici pentru 2.000.000 de euro.

Sa uiti sa-ti pui ceasul sa sune, si sa intarzii la " inchisoare " 24/ die.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#19
sa uit sa imi pun ceasul sa sune ,doar nu o sa ma omor acum ca am intarziat 5 minute la scoala78 mare paguba profesorii iarta....^_^
sa fii profesor de fizica toata viata / die?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#20
:]] sa fiu prof de fizica? bineinteles ca do! eu nu trebuie sa stiu nimic, imi pun elevii sa copieze lectia din carte si apoi ii umflu de teste xD ar ploua cu note mici :] glumeam. ar fii amuzant, desi chiar toata viata...cred ca m-as plictisi, mai ales ca detest fizica. sincer, mai bine die >.> plus ca zau asa, profesor? nu am atata rabdare, mai ales ca as prefera un loc de munca mai bine platit :] die.

fumezi / die xD
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)