Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Do or Die

#21
Sincera sa fiu,do.Chiar daca eu sunt alergica,totusi o sa suport si o sa-mi calc pe demnitatea de non-fumatoare....
sa ai tuberculoza/die
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
�Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#22
die asa as vedea cum e sa mori...ar fi interesant..
sa traiesti fara :internet,muizca si ciocolta24 sau die?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#23
LOL, die...I can`t live without that! As muri din prima zi...Well, avand in vedere ca stau in jur de 5 ore pe net, mananc cate o juma` de tableta de ciocolata every day si sunt rockerita 24/24 h...just better die x.x.

mergi la concertul artistului pe care il urasti / die.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#24
ooooo, as merge, si nu numai atat, as merge insotita de o punga de rosii :] de preferabil ar fi justin bieber, tare-as vrea sa-l vad! :]] oricum el e lovit usor, ati vazut nu? xD lol. as fi vedeta youtube-ului.

traiesti toata viata intr-un club / die
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#25
Just do it! Ador sa merg in cluburi ( nu stiu de ce zic asta, nu am mai fost niciodata in unul, dar am creat in excursie ceva asemanator si am vizitat ceva discoteci slabute.), sa dansez si sa petrec ca o nebuna. Everytime cand merg la o petrecere sunt sufletul ei pe ringul de dans, so no comment.

Kill your family:blood15Smile / die
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

#26
pai 21 die nu sunt chiar atat de sadica22
sa traiesti sub pamant singur/a fara nimic ....sau die?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#27
sa traiesti sub pamant singur/a fara nimic ....sau die?

Do,pentru ca si asa sunt obijnuita cu singuratatea...n-ar fi mare lucru21
fara calculator/die
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
�Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#28
Pot să trăiesc fără calculator. Nu sunt obsedat de el sau altceva. Pierd timpul liber pe el și atât. Nu sunt ca genul ăla de oameni care, dacă stau două zile fără calculator, încep să urle : Vreau să intru pe net ! Îmi trebuie calculatorul acum! . Nu, în nici un caz nu sunt așa. Am rezistat șase luni fără el și nu m-am plâns deloc. So, I can do this.

Să fii singurul om în viață de pe pământ/die
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#29
Die. Sa fii singur pe tot pamantul e plictisitor si deprimant...
Sa faci 10 ore de matematica pe saptamana/Die.

#30
Do 4 ÃŽmi place matematica. :3
Să stai o lună fără strop de bere/die. >:o să vă văd mwahahaha 19!!
My Fan Art thread 4 Please visit and comment :3 ->>> http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24185




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)