Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

Citat:e distractiv sa locuiesti in bucuresti

008 !

Was?!



Valcea, in curand Sibiu. Valcea cam e in negura, dar presupun ca multi de pe-aici locuiesc sau macar calatoresc in Sibiu, orasul ala e ca un curcubeu.
[Imagine: ls.jpg]

Tot de prin Valcea sunt si eu, dar momentan imi petrec o mare parte din an in Cluj-Napoca 4. If you ever wanna grab a beer and chat while you pass through Valcea or Cluj, just whistle...you know how to whistle, right? 21 (nu, serios, dati un semn 4)
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

Eu sunt din jud.Bihor in comuna Sinmartin, se pare ca nimeni nu e de aici 20, am vazut ca sunt cativa din Arad dar e departe si unu-doi din Satu' Mare.Sper sa vina cineva de pe langa mine aici, sa nu fiu chiar singurica...20


[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"


Braila. Colt uitat de lumea otaku, singurii pe care ii cunosc ii poti numara pe degetele de la o mana. E dragut, lume ok, prea putine parcuri din pacate, insa destule cafenele. Daca mai e vreun user de pe aici ar fi foarte dragut din partea lui sa lase un mesaj undeva, sa vad si eu. Sufar de singuratate.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Eu sunt din judetul Arad, nu stiu daca am mai postat pe aici, dar in fine. Bine, nu locuiesc in oras, cam la 30 de km de el, dar merg la facultate acolo, deci imi petrec o mare parte din zi prin zona.
Am mai gasit un otaku dar refuza sa isi faca cont pe Zup. That little...
Anyway, m-ar surprinde si nu m-ar surprinde sa mai gasesc pe cineva de prin zona.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Moi e din Braila~! Orasul acela situat in partea de sud-est a tarii si cam uitat de lume, spun asta pentru ca pe unele canale nici nu e trecut pe harta de la meteo... zona destul de linistita...in mare parte a timpului, cu oameni care mai de care *normali, ticniti, filozofi, manelistiti, comunisti, mai putini rockeri si otaku, dar na'*, cu locuri simpatice ce merita vizitate, etc.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Eu sunt nascut si crescut in Bucuresti, capitala bosilor......auzi, @Yondaime? 21 Ma gasesti in sectorul 2 undeva aproape de Obor, daca ai habar pe unde vine. Daca vrei sa facem un preludiu inainte de Otaku, da-mi un apel si servim un bloody mary 21. Revenind exclusiv la ontopic, ca nu cumva sa creada lumea ca Ro nu respecta regulamentul inexistent, orasul este unul destul de ok, cam aglomerat, insa e bine ca ai ce face in el, multe cluburi, multe fete frumoase, universitati printre cele mai bune din Romania. Eu ma consider mandru ca sunt bucurestean, chiar daca multi au o parere proasta despre noi, ca am fi aroganti si nesuferiti....invidia asta 21.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)