Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#81
Deci am vazut multi useri care sunt din Bucuresti...chiar am vazut pe cineva din Drumul Taberei 5 (mdea nu stau eu acolo dar am scoala pe acolo)...scoala 164 3 (cine-i de le scoala asta let me know)
Deci eu stau in Bucuresti in Giulesti (chiar nu imi place ca m-am mutat din Drumul Taberei)....so vreau sa vad cine sta prin Bucuresti pe-aici pe langa mine...sau prin vreun teritoriu pe care sa-l cunosc bine...4
PS: Pe-afara daca vreti sa iesiti anuntati-ma si pe mine ca poate vin si eu....

#82
M'am nascut,traiesc si sunt sanse destul de mari sa si mor in Pitesti. Nu e un oras chiar asa de grozav..avem un primar care e in functie din vremea in care m'am nascut eu,schimbarile care le aduce la oras sunt superficiale si de obicei dureaza si costa mult prea mult ca sa merite...avem si un mall dupa care nu ma dau in vant ,in schimb prin zona mall'ului e un fel de faleza cu vedere la Arges which is totally awsome.Anyway...poluarea e in floare,mizeria se gaseste la orice pas in mult iubitul nostru Pitesti.
You won't hear me, but you'll feel me
Without warning, something's dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your can't retreat I spy like no other.

#83
Bucuresti Here. o.O
M`am nascut in orasu` asta care ma aduce in fiecare an la Nijikon/Otaku. Aici raman pana mi se scoala creieru' din somn sa plec4(Ca sa nu fiu perv xD).

Daca stiti cartieru' colentina/D-na Ghica. 33 Not pround of mah place. ><. Poate stie careva pe unde`s XD.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


#84
Botoşani here! Uhm, abia aştept să schimb oraşul când merg la facultate.
Ştiu că Zuza şi Aggie mai sunt. Dacă mai e cineva, pm me.
Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#85
De 3 ani locuiesc in Timisoara, mai exact in centrul studentimii fara de viata, aka Complexul Studentesc. Din cand in cand mai sunt oaspete acasa in Oradea, Nurburg sau Salonta.
I laik pie... and beer... period.

#86
Măi, da' care mai e din Braşov? Adică sunt singurăăăă? Ce naiba, e un oraş mare TT.TT

#87
Firefly


Eu (locuiam), Tox, George, dark_anime si cam atat stiu eu care sa fie din Brasov.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#88
Well. Cred că sunt singura care locuieşte în Râmnicu Sărat judeţul Buzău. Daca mai e cineva [deşi nu cred] din acest oraş vă rog să mă contactaţi. Ce pot să spun dsp acest oraş... E un oraş mic, plictisitor dar mie îmi place... La 30 de km de Buzău... Nu prea am ceva important de zis dsp el. Repet dacă mai e cineva din acest oraş contactaţi-mă
[Imagine: EnvYQ.png]

#89
si eu sunt din Brasov 106 ... Puteam sa jur ca am mai postat aici odata 21.
E culmea totusi ca Brasovul are atat de putini fani anime

#90
Eu sunt din frumosul Ploiesti 21 [Nu chair Ploiesti, pe langa Ploiesti, la tara.Pe scrurt la 5 km de Ploiesti 21 ]
Sunt cativa useri din Ploiesti pe care i-am detectat 21
Flaw...ai dreptate...nu prea sunt parcuri..eh..depinde si in ce zona a orasului stai tu..39
Care sunteti de prin Ploiesti sa dati aici un P.m. 21 Daca nu, lasa ca va caut eu 21
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)