Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#71
aoleo ! Parca v-ati napustit toti pe bucuresti, Bacau, Iasi si Constanta. =_= Inafara de Mrs. Lovett nu mai e nimeni in Craiova? O.O Uhh, ce oras enervant 33 In fine...m-am nascut in Craiova, locuiesc in Craiova, toate rudele mele NU sunt in Craiova, invat in Craiova, iar la 18-19 ani plec din Craiova. Uhh,e cam plictisitor orasul acesta....concerte din joi-in-pasti, si nu este cine stie ce oras(ma refer la aranjament. T.T
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#72
Din ce ora sunt ?
Pai eu una m-am nascut in Pitesti si tot aici imi fac veacul . Cu toate ca vreau sa mor prin Japonia , Coorea s.a 19 Pitesti ;> Un oras ok 15 Faza rea ca stau la casa si e cam multicel de mers pana la scoala si in parc 21 Da ce mai conteaza , Pitestiu' e frumos asa cum e el xD

#73
Eu sunt din Sibiu. Născută şi crescută, hmm? 4 Sincer, îmi place aici. Dacă ar fi să ma mut, n-aş face-o definitiv.

Din câte am observat, nu mai e nimeni din Sibiu... ah well.

Dacă sunteti prin zonă, daţi un semn de viaţă, şi ieşim la un ceai, o cafea... sau în parc dacă e frumos afară. Putem da o raită prin centrul istoric. Dacă nimeriţi la sfârşitul lunii mai, vă duc la Festivalul International de Teatru. Am mai "târât" persoane după mine la piesele japoneze. 71

#74
Michiyo-chan :[ Ai grijă cu spam-ul că nu te văd bine :[.
Revenind, eu sunt născută în Bucureşti. Tot aici stau, n-am plecat, deşi mi-aş dori nespus de mult.
Deci, BucureÅŸti-sectorul 2-Colentina-Doamna Ghica 21
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#75
71 pai eu nu stau la oras, m-am nascut in Arad dar am copilarit pe undeva pe langa, la vreo 30 de km de judet. E o comuna si pe langa, un sat tare interesant. Se numeste Masca. Nu prea cred ca ati auzit21 Avem tot felul de oameni pe aici, asa ca nu o sa va lipseasca nimic21 Ja ne bye
[Imagine: ak8THBQ.png]


#76
M-am uitat pe aici dar nu tin minte sa fi vazut pe unul de prin Botosani.
Oare sunt chiar singura????...oricum,daca mai e cineva PM.

M-am nascut in Botosani,aici am copilarit,inca copilaresc21 asta pana la facultate,pana plec la Suceava.
Este un oras destul de linistit,cu exceptia ghetoului.Nu prea se intampla multe,ici colo cate un accident,o cearta,nu concerte .Naspa e ca nu este macar o facultate in acest oras.
[Imagine: devious.jpg] [Imagine: blank.jpg]


Time flies by, someday I’ll lift my teary gaze at your words
I didn’t see it, I took your strength and kindness for granted
Don’t tell me “It was fun” anymore
In my dreams I only see how I could do it over again


[Imagine: kamewalll.jpg]



#77
Am cautat peste tot si am gasit doua persoane din Brasov. Dudes! Ce ma fac eu cada n-am cu cine sa ma intalnesc. Brasovul e fain, fara doar si poate. Pe Sky. o veti gasi in weekend bantuind centrul.
Vara pot veni si in TG. Mures, dar nu garantez nimic. Cei interesati... Pm, dude.

#78
ce-i drept, sunt din PiteÅŸti. >.>
M-am născut aici, aici trăiesc, mă rog s-ar putea să mă mut în anglia în 3 ani, scap de aici 21
piteşti e un oraş nu foarte mare, plin de cocalari, drogaţi şi beţivi. :X frumos, nu ?22
PM cine e din PiteÅŸti Smile
My Fan Art thread 4 Please visit and comment :3 ->>> http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24185

#79
Eu sunt din Brăila.
Slabe şanse să mai fie cineva de aici pe zup, eu de 2 săptămâni am căutat lume şi nu am găsit.
Oricum, abia aştept să plec de aici =]
Dacă aflaţi de vreo persoană din Brăila, let me know.

Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#80
Păi eu sunt din Botoşani .
Defapt m-am născut la Suceava dar la 3 ani m-am mutat în Botoşani .
Deci , sper ca aici să copilăresc până la facultate 21 .
Am observat că mai sunt 2, 3 useri din Botoşani, dar dacă mai este cineva şi eu nu îl cunosc, poate să ia legătura cu mine că nu mă supăr 21.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)