Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#51
Eto... cred ca a venit si randul meu.
Eu sunt din Petrila, un micut oras, dar simpatic... cam poti sa faci totul pe aici... daca te plictisesti de oras la doi pasi ai dealul... deci mergi si faci o plimbare de unde vezi tot orasul.... este superb :X... parerea mea. Cred ca sunt singura din Valea Jiului de pe animezup 21... am vazut din motru si deva.... cum facem sa ne intalnim?
Pustii de la mine se mai uita din cand in cand la anime.... dar nu ai ce sa vorbesti cu ei 21
Well there's a million other girls who do it just like you
Looking as innocent as possible to get to who
They want and what they like it's easy if you do it right
Well I refuse, I refuse, I refuse!

[Imagine: 365634ruvpqmirb5.png]

[Imagine: logosimple.png]


#52
Bucuresti, daca vreti sa stiti ceva puteti orisicand sa folositi google-ul.

[mod edit]Comentariul tau era deplasat si a disparut. Ca ai dreptate, ca nu ai, te rog sa te abtii pe viitor de la a mai ironiza alti useri. Multumesc
Do not speak unless you can improve the silence.

#53
Hello!
Eu m-am nascut in Bucuresti,iar acum locuies in Bolintin-deal judetul Giurgiu!cate ceva despre Bolintin-Deal .
Bolintin-Deal este o localitate din judeţul Giurgiu, Muntenia, România.Dupa parerea mea nu e o comuna plictisitoare ,este frumoasa si ingrijita(in mare parte)Are o vegetatie bogata Smilebla bla bla ca-m atat!
BYE BYEZuppy02
[Imagine: 8647989.png]


#54
Eu sunt din Bacau!Imi place orasul ...nu este unul foarte aglomerat sau mare dar este destul de curat ceea ce-mi place ^_^.Uneori mi se pare plictisitor (de la un timp nu mai sunt asa de multe concerte in aer liber ) . T_T

Mmmh...e cineva din Bacau? >_> Mi-ar placea sa cunosc un fan anime! ^^
[center][Imagine: 2010-06-15-290927-1.jpg]
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.[/center]

#55
Eu sunt nascuta in Gatati si locuiesc aici.. Oras poluat @.@ , noroc ca nu este prea aglomerat, parcuri sunt, mai e faleza deci in concluzie imi place cat de cat. Daca vrea cineva sa ne vedem trimite`ti un PM Smile sau luati ID-ul de la profil Smile
[Imagine: sig.jpg]


#56
buna. am vazut ca sunt multi "concetateni", ca sa ma iau si eu dupa mady, care locuiesc apropae unii de ceilalti, cel putin din ce am citit.

Eu locuiesc in Bucuresti in sectorul 1, niste blocuri de pe langa gara de nord. Cine vrea sa ne intalnim, la o plimbare, la un suc, ca in ziua de azi, sa imi dea un pm.
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

#57
Craiova.
Nu prea e mare lucru de văzut aici. Am auzit mulţi oameni care vorbeau germana, engleza, franceza, italiana prin oraş, deci presupun că ei sunt de altă părere. Sau doar erau români care îşi verificau cunoştinţele în materie de limbi străine. Sincer, tind spre a doua variantă...
În fine, dacă mai e careva din Craiova pe aici, să-mi dea PM. Smile

#58
Eu sunt din Romanesti, Bucuria ...adica Bucuresti , Romania insa imi place cum suna treaba asta si pot spune ca Bucurestiul e un oras frumos, si poate prea genial. Stai ca m-a luat valul;defapt Bucurestiul este rezultatul implinirii viselor unor bogatani si a unor poeti care in momentul asta a cazut prada viermilor la fel cum cun cadavru cade prada pamantului! Adevarul e ca numai la noi poti vedea oameni imbracati la costum care fura capace de canal si numai la noi aurolaci care acordeaza 24 cu 24 o chitara si se pot considera artisti de strada care au iesit spre a face un ban "cinstit". Sincer , Bucurestiul nu este orasul pe care sa il locuiesti ci doar orasul pe care merita sa il vizitezi din masina, cu audiobook-ul in ureche! Si am sa opresc polemica care imi violeaza creierii de 10 ore de cand am revenit in acest oras si am sa las o invitatie deschisa spre dialog pentru orice Bucuresti-fag!
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#59
Sunt din Bucuresti, si m-as muta oricand in alta parte. Sau, poate m-am obisnuit cu gratarelele nocturne din fata blocului, cu ghertoii de bloc care se aduna la o tigare si la o bere si discuta cu voce tare ca sa se auda in toata Romania ca ei au iesit afara. Astia ar putea fi atractii turistice veritabile. Cu siguranta m-am obisnuit si cu vecinul meu de la 4 care ma trezeste cateodata, in weekend, cu manele si muzica populara (cred ca sunt hore pentru din cand in cand se mai aud chiuturi si picioare tropaind). Dar, imi place sa ies seara pe balcon si sa admir gratis "atractiile turistice" in toata splendoarea lor.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#60
Eu m-am născut în Iaşi, trăiesc în Iaşi... Din punctul meu de vedere e un oraş destul de O.K., ai unde te plimba, ai ce vedea...cred 39 21 Mai e cineva de prin Iaşi pe aici?





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)