Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#41
Cum am gasit acest topic, mereu le vad cu mult dupa ce se "creaza"/ But, why not? mai bine acum decat niciodata.
Oricum, m-am nascut in Bucharest deci, normy, traiesc in Bucharest ( nu ca ar fi greu sa va dati seama 22) Mult praf, multa aglomeratie, toate concertele si festivalurile sunt aici, eh, cine ar vrea sa traiasaca aici?
Da, asa spuneam si eu!

Oricum, nu sunt prea multe de vizitat, dar e placut sa te sti in capitala. 71
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#42
Eu sunt din Constanta <333 . Ador orasul acesta si nu as vrea sa ma mut prea curand . Nu m-am nascut in Constanta, dar locuiesc aici cam de vreo opt ani si ceva ^^ . E un oras superb xDD, ai ce sa vizitezi .
Uau, am vazut ca sunt foarte multi din Constanta sau Bucuresti 21 .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#43
Wow , abia acum am vazut acest topic o_o
Well... ca multi altii sunt din minunata capitala Bucuresti =]] Imi place si nu imi place , insa incerc sa vad doar partile frumoase ale capitalei cum ar fi miile de mall-uri, parcurile frumoase si ingrijite ( in special parcul tineretului si herastrau <3 ) , magazinele cu tot felul de accesorii xD Eu una mor dupa accesorii . Sunt multe lucruri frumoase de vazut in Bucuresti si mai ales ca aici au loc toate evenimentele importante si interesante , cum ar fi de exemplu concertele sustinute de trupe/cantareti din tarile straine . Desi , din pacate , Bucuresti-ul nu poate sa fie perfect , are defectele lui . Este foarte multa aglomeratie si poluare , foarte multi tigani , pot spune si in special in unele locuri pute rau o_o =]] Dar ... this is the life =]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#44
Eu sunt de la mare din Constanta, stau prin Inel 2. As fi vrut sa ma fi nascut in alt oras, gen Timisoara sau Bucuresti, caci aici * vorba lui B3ky * sunt majoritatea evenimentelor T ^ T . Oricum eu m-am obisnuit in Constanta si nu am de gand sa ma mut caci e mirific acest oras cu tot ce are el <3, am ce vedea aici .

@B3Ky: cam peste tot sunt tigani si oricum nu cred ca exista oras fara defecte :3.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#45
Hmm . . . pai eu sunt dintr`un oras . . . de care cred ca nu ati auzit . Sunt din Valcea . Da , din Valcea . Mai este cineva de pe aici ? Ma indoiesc . . . dar totusi daca exista un om , o fiinta , de aici , sa spuna ! Poate iesim si noi la plimbare in acest oras plictisitor . . .


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#46
Eu m-am nascut in Bucuresti dar locuiesc in Constanta. Mie mi se pare mult mai frumos Cta decat Bucurestiul. Marea si tot restul sunt asa de frumoase. Mai ales oamenii <333 Chiar daca in Bucuresti se petrec toate evenimentele, Cta are acel ceva ce ma atrage. Cei din Cta daca vreti sa va faceti prieteni dati'mi pm si mai vbim ^_^ Cine stie..poate suntem la aceeasi scl sau stam in acelasi cartier. Ar fi ciudat, nu? :]]
[Imagine: 1190380knoeamhs64.png]
[Imagine: 848731pv3ryocrfi.gif]

#47
Waw.. abea acum am vazut si eu acest topic.. ce tarziu. Pei sa vedem Eu cunosc absolut toate orasele pe care le-ati enumerat voi. Le-am invatat la geografie in a 8-a.. voi nu ati invatat7. Ma rog. Eu sunt din Calarasi, un oras mic cu oameni.. hmmm.. mai linistiti decat cei din judetele mari4.. acum am trecut la liceu si bineinteles ca liceul il fac tot in Calarasi.
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#48
>.< Abia acum vad topicul asta. Si omg, habar n-aveam ca sunt atatia din Constanta. 21 Si eu tot de-acolo de la maree. <3 Ma, nu stiu ce sa zic. Imi place orasul, mai ales acum, varaaa.8 Nu zic ca alt oras nu mi-ar placea, dar sunt multumita cu Constanta.
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#49
Eu sunt din Timisoara.E dragut orasul.Cel mai frumos loc e Complexul Studentesc.Si era sa uit de Hotelul Continental.Eu invat la Colegiul Național Bănățean.E dragut orasul pentru ca aici se tin unele concerte ce nu se tin in capitala.Eu una sunt mandra de orasul meu.
[Imagine: j5atg3.png]


#50
(21-07-2010, 06:05 PM)× azu.kiid × A scris:
(16-07-2010, 03:03 PM)elowyn A scris: Se pare ca majoritatea sunt din Bucuresti si Constanta .
Eu sunt din Buzau ^^ . Daca mai sunt din Buzau , spuneti-mi va rog 4
=] Eu sunt din Buzau . Imi pare bine sa vad ca mai sunt persoane pe prin zona pe forum xD .


şi eu sunt din Buzău,mă aşteptam ca pe zup să mai fie useri din Buzău ^^
după părerea mea aici e mereu plictiseală,adicăăăă după un timp chiar nu ştii ce să mai faci,şi repet,asta e parerea mea :]
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)