Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desenele mele XD

#41
@.@ te-ai perfectionat mult de cand am intrat eu ultima oare pe Az, I'm a bit jelous... ti-am vazut manga-ul si mi-ai captat atentia astept continuarea...
Mai ai de lucrat un pic la perspectiva... in rest nu prea vad probleme.

Multa inspitarie in continuare 3

P.S. Vei continua manga-ul nu? *puppy eyes*

#42
Deci stire mai veche (unii stiati deja) : Am castigat pentru prima data ceva 4 Asta pentru ca am desenat! WOW!
Castigasem premiul doi la un concurs facut de unul pe deviantart , iar premiul este o subscriptie pentru 3 luni (ar veni pana pe 14 aprilie 2008 :w00t: ) . Daca ieseam pe locul 1 primeam o subscriptie pentru 1 an ! Dar si locul 2 este destul de mare pentru mine !
Tema a fost sa desenam personajul tipului in stilul nostru ^^ Normal ca cine a iesit pe locul 1 avea desenul ...@.@.... Eu credeam ca ies pe locul 3 sau 4 (din 7 intrari cred cateva erau chiar mai varza decat a mea 65 )

Deci lucrarea mea: Omega
Cu o zi inainte de termenul limita eu voiam sa ma las de concurs (aveam doar parul colorat) .Dar m-am enervat si am facut repede restul . La pelerina am o greseala (MAJORA) dar vad ca tipul nu a observat-o ^^;

si inca un desen ca nu am mai postat demult : Maya

#43
sunt dragute...interesante.....imi place pentru ca la unele ne dai schitele si apoi colorate...asa putem sa vedem unele deosebiri.....chiar mi-a placut desenu facut in ora de istorie....si la mine e la fel......bravo..imi place cum desenezi....
sa postezi cat mai repede......

Here is me,
~Hell Girl

#44
Merci ~Hell Girl~ ca ai trecut pe aici :3 Demult n-am mai vazut vreun post nou pe aici ,nici macar vreun desen de-al meu... Daca tot veni vorba ,mai pun 2 !

De acuma cred ca am sa inchid threadul asta dupa ce mai posteaza cineva... Ca am vazut desenele care le am pe prima pagina a threadului si am ramas socata de cat de jalnice sunt >.<

Desenele:
Random
Sirius

#45
eehh...sunt noua pe aici.....dar oricum sunt super...creatiile tale...^_^ dar desenele tale sunt proprii sau ai un model in fata..dupa care sa te orientezi??
esti si pe deviant.art??
in orice caz..esti talentata..si imi plac creatiile tale..^_^

Here is me,
~Hell Girl~

#46
Super frumoase desenele tale, mai ales ultimeleSmile Ai talent, dar care logic, mai trebuie dezvoltat4 Ganbate kurasai si Mult noroc
Aici Mady
[Imagine: sig3a.jpg]



#47
Merci mult mina ! Dar am nevoie si de critici ca nu pot sa-mi dau seama singura unde gresesc >.>
Doua desene noi ^^;
~ .don't let go. -a trebuit sa mai umblu in photoshop sa corectez unele culori T.T Scannerul ma uraste...
~ Ace of Spades --- Ahem...stiu ca am zic ca nu mai calc pe acolo..Dar o sa ma limitez doar la fanart gallery >.>

In mod curent am desoperit mangaul visurilor mele xD D-Gray Man rocks!!! O sa vedeti ori un mic comic ori multe fanarturi cu Allen sau Rabi 8 8 :X

#48
Repumping the thread... Imi sterg postul dupa ce vad inca unul in afara de al meu pe aici >.>

#49
Hopa ... eu de obicei nu ma uit pe la fan art 65
Cred ca de acum voi spiona xD

Asa ... Incep cu o greseala ... ><"
Pune link-ul de la a doua imgine ...
pune-l altundeva ... imi cere log in O.O
Acum ... comment the 1st xP

Of ... unde-i acul in carul cu fan?
._. nu gasesc acul >.>
Is there any problem? 42
Nu-l pot gasi >.>

And this means ... I love the pic ...
[yup, comment in there 2 ... I'm the 1st xD]
Si ce sa mai zic? ><"
Gambate kudasai ... [nu's eu genu' asta, dar deh ...]
And one warm hug to melt the ice xD

#50
[thread closed] Sorry guys ,deja era prea mare diferenta dintre ultimele desene si primele. Se vede ca eram cam jalnica la desenat atunci si acum sunt mai buna. Plus ca mi se pare putin cam prea lung saracul si cam bate vantul [frunza-n dunga] pe aici.

CLOSED



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desenele mele \(°w°)/ Ayame Chan 38 15.936 15-03-2012, 04:26 AM
Ultimul răspuns: dawn
  Desenele mele[ yaoi stuff ocazional.] Kimera 1 2.585 04-12-2011, 12:28 PM
Ultimul răspuns: ~_~MeLoDy~_~
  Desenele mele :X RouXiss Đx 4 3.831 21-08-2011, 02:30 AM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Desenele mele (cateva) YuneSugihara 0 2.351 01-08-2011, 08:34 AM
Ultimul răspuns: YuneSugihara
  Desenele mele ,de RinMi RinMi♫♪ 16 12.698 27-07-2011, 01:03 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  Desenele Mele....Capodopere :)) Casandra 9 5.089 21-07-2011, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Casandra
  Desenele mele o.o DeathTheKid 3 3.922 01-07-2011, 06:01 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Desenele mele de pe deviantart ~ Ciel 0 2.086 12-05-2011, 08:44 AM
Ultimul răspuns: Ciel
  desenele mele Blue Sky 7 4.621 22-04-2011, 03:33 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Desenele mele. Pandora Iceshard 1 2.561 26-02-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Dufresne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)