Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desenele mele XD

#11
1. cateva gresheli care miau sarit in ochi din prima: gatul prea subtire shi prea scurt, iar umerii mult prea rotunjiti/lati (sau mi se pare mie datorita gatului).
2.nam trecut pe la yumeria, dar voi comenta desenul: un desen curat, arata bn la prima vedere, dar cum am spus, exerseaza formele
3. dragutz , dar gresheli la forme. app...imi plac literele, u leai desenat sau leai facut pe calc?

#12
sa vedem...despre primul nu zic decat ca stiu ca puteai sa il faci mult mai bine :001_tt2: al doilea imi place foarte mult - cred ca e cel mai bun de pana acum (mici greselute sunt dar nimeni nu e perfect). al teilea e si el dragut dar profilul nu prea ti-e iesit. cam atat...si ca de obicei nelipsita fraza: maivrem desene! :thumbup:

#13
ms mult pt critici 4 data viitoare cand am sa mai desenez am sa incerc sa tin cont de observatiile voastre .

ceva desenat cu tus pe foaie si editat mai tarziu in photoshop , dar il expun mai tarziu la gfx . Spuneti ce credeti despre schita ^_^ http://img405.imageshack.us/img405/9292/...etcpv2.jpg

#14
dragutz desen 4
ce greshelute am vazut eu...pai gatul e cam subtirel, iar piciorulstang al fetei are o forma ushor ciudata, ce da impresia k ai mers cam greshit cu linia de tush, sau poate mi se pare mie datorita pozitiei in care sta, shi atunci ar fi logic k 'se lasa' putin.
ashtept sal vad colorat 4

#15
Comentez ultimele desene:
Lol the Rpg. gang... dar...
Hina.... Kadomy are parul lung...... :mellow:
But nice try :lol: am a vut o surpriza placuta *hug* *bigggggggggg hug*

Skat in sfarsit il vad nice.... :lol:

cat despre fata am vazut cum l-ai finalizat... :001_rolleyes: no coment

#16
uhm... got new stuff *happy*
Nu am mai postat demult desenele mele pe aici.... asa ca ar trebui sa mai arat schite de ale mele. Intr-o zi cu soare [ si doua dimineti ] probabil le voi colora .

original character
I dare you to click!!!! muahahahaaa!!

enjoy si astept comentarii ca sa pot pune si altele (asta cand voi rasfoi iar dosarele...) . Meantime , ma chinui sa vad cum se foloseste opencanvas -.-''''

#17
ok...me first :67:
primul imi place. nu prea am ce comenta la el. in scimb la al doilea tipul are picioarele prea scurte...si poate umerii un pic prea lati. maybe it sounds weird...dar imi place cum i-ai facut coada si urechile :5:
si daca tot zici ca o sa le colorezi...sa ne arati si noua 65

#18
Merci Iris de comentariu ^^ oricand primesc critici .

Deci ,dupa cum am promis ,am colorat una din desene pana acuma: http://i241.photobucket.com/albums/ff138...can2-1.jpg . Facut dupa stilul pe care l-am inventat si cu care ma chinuiam aseara . Mi-e mi se pare ca a iesit frumos , chiar daca unele chestii nu-mi plac .

http://i241.photobucket.com/albums/ff138...tation.jpg - CHIBIIIIIII!!!!!! uite ca pot desene chibi . Schita facuta de mana ,apoi colorata in open canvas .Imi place oC ca da senzatia de acuarele daca stii ce sa folosesti ^^

#19
deci tot eu sunt prima...
intr-adevar primul a iesit frumos...mie mi se pare ca arata mult mai bine colorat.
cat despre al doilea...foarte cute and funny. sa desenezi chbi mai des ca sa mai radem si noi 71.

#20
Yep , tot tu rpima ,Iris ^^ pacat ca nu mai da nimeni pe la fan art in ultimul timp >.<

Acum lucrez ca nebuna la un desen in open canvas si pot sa spun ca imi iesa destul de frumos si asta .Vezi avea o surpriza cand il voi termina 4

Pana atunci ,inca un desen pentru voi : http://www.mangarevolution.com/Shiva/?v=3482#3482 . Da-ti pagina mai jos si-l vezi vedea . Daca tot sunteti acolo puteti da ''Major Style'' ca nu strica (de fapt ma ajuta) XD . Pt Gadan Gadou ,la sectiunea ''desene colorate'' .S-a anulat concursul ,deci daca tot am desenul....



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desenele mele \(°w°)/ Ayame Chan 38 16.098 15-03-2012, 04:26 AM
Ultimul răspuns: dawn
  Desenele mele[ yaoi stuff ocazional.] Kimera 1 2.600 04-12-2011, 12:28 PM
Ultimul răspuns: ~_~MeLoDy~_~
  Desenele mele :X RouXiss Đx 4 3.857 21-08-2011, 02:30 AM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Desenele mele (cateva) YuneSugihara 0 2.371 01-08-2011, 08:34 AM
Ultimul răspuns: YuneSugihara
  Desenele mele ,de RinMi RinMi♫♪ 16 12.783 27-07-2011, 01:03 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  Desenele Mele....Capodopere :)) Casandra 9 5.158 21-07-2011, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Casandra
  Desenele mele o.o DeathTheKid 3 3.947 01-07-2011, 06:01 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Desenele mele de pe deviantart ~ Ciel 0 2.102 12-05-2011, 08:44 AM
Ultimul răspuns: Ciel
  desenele mele Blue Sky 7 4.666 22-04-2011, 03:33 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Desenele mele. Pandora Iceshard 1 2.572 26-02-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Dufresne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)