Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desenele mele XD

#1
Deci mi-e mie cam somn si nu am timp sa mai intru pe photobucket si sa uploadez imagini , deci va dau linul la siteul unde am expluse unele desene . Enjoy them si astept observatii !
http://elfwood.lysator.liu.se/art/c/r/cr...0.jpg.html

Daca va intrebati ce este cu mildwood , este doar un pseudonim pe care il folosesc mult .

EDIT --- treceti direct la ultima pagina ,va ia 5 ani sa vedeti tot ce am postat . Plus ca abia recent am inceput sa desenez mai bine.last edit- 16 december 2007

#2
Desenul tau l-am mai vazut pe m-a XD eu zic ca era printre cele mai bine realizate in fct. de tema concursului...
ok critica.... ai facut picioarele un pic cam mici >.<
in rest imi place se vede ca ai muncit la el...

Your friend snowishtiger

#3
si eu am mai vazut desenul pentru ca si eu am participat la acea sectiune 4
oricum imi place desneul tau e dragut dar fata are picioarele cam scurte
in rest e bine...nu am mai gasit alte greseli.
p.s. imi place costumul. vreau si eu unul.

#4
iris elfa ta e simpluta
nu are detalii
mai trebuia sa i faci niste panglici niste aripioare
dar are personalitate in schimb
e grosimea piciorului e aceeasi de sus pana jos
dar dat fiind ca i mica de varsta merge

#5
Bun, asta nui post sa mai pun desene ca momentan netu imi merge ca paralizat si mie greu sa intru pe photobucket sau macar imageshack . Si pe elfwood trebuie sa astept 10 zile pana mai pot adauga desene .Vreau doar sa va comentez comentariile .Stiu , suna aiurea ,dar nu conteaza...

@ snowishtiger: merci mult de apreciere ,dar se pare ca ceilalti care au votat nu au crezut asta XD Si da ,picioare super scurte din cauza ca e desenat pe sub banca in ora de chimie .Sorry ,teacher Smile

@ iris: yep ,tiam vazut desenul tau si mia placut mult... Costumul fetei nuj daca poti face rost dar incerc eu XD

@ erter: ok ,pentru inceput nu stiu pe cine comentezi: pe mine sau pe iris? @_@ sunt confuza , ar fi trebuit sa fie vrajitoare nu elfa .. dar eu desenez ca electrocutata si deci cred ca iesa cu totul altceva decat ar trebui -_-''' Yep ,probleme la capitolu proportii . Sper sa mai lucrez...

Multumesc la toti ca ati poposit aici si poate mai reveniti cand imi merge mai usor netu (sau dau in judecata firma ca netu e mort de 3 ori pe zi )

#6
imi cer scuze ca te am confundat
am crezut ca iris a desenat
sorry
nu am vrut sa te confund

#7
Bine,bine...ma uit si nu imi vine sa cred!!De unde aveti atata talent!!Sa va zik sincer...yo habar nu am sa desenez o floare...ceea ce ai facut tu este o CAPODOPERA!Imi place foarte mult!Greseli...nu am gasit...singurul lucru care il pot spune este ca astept cu nerabdare urmatorul tau desen!Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#8
erter A scris:imi cer scuze ca te am confundat
am crezut ca iris a desenat
sorry
nu am vrut sa te confund
nui nimic , sincer! Te iert :3

@love_yuki_eiri: pai ,nuj ce sa spun.. ms mult pentru lauda *blush*

Acum oameni buni sa va arat o shmekerie >smile am scapat ,nu mai trebuie sa aduc desene din moment ce ati vazut doar primul desen . Mai sunt inca 3 acolo (surprise!!!) dar trebuie sa stiti unde sa intrati .
Indicii: vedeti ca atunci cand dati click pe link apare o fereastra .Apare desenul si deasupra desenului este titlul ('sweet witch girl' sau ceva de genu) si la capetele titlului sunt 2 desene mai mici de o parte si de alta a textului . Dati click pe una dintre ele si aveti un fel de slide show! XD poate va delectati (speriati) ca alea pana cand mai apuc sa desenez Smile

daca nu ati inteles datimi pm si va dau direct linku spre ele!

#9
ok....sa inceapa critica ^_^
in primul rand am observat k picioarele par facute din nishte cilindrii....un mic sfat, cand faci picioarele (la fete in special) sa aiba cat mai multe...'forme' daca intelegi.
cred k ochiul stang al fetei putea fi oleaca mai ingust pentru a scoate in evidenta faptul k fatza este rotunda.
in rest...doar greshelutze mici, in schimb imi place hashura si cutele hainelor au ieshit bine ^_^.
ashtept noi desene.

#10
Ms pt critica ,dragon rose ^^ dap ,am observat si eu ca habar n-am sa fac curbe la fete ,de aceea desenez mai mult baieti :blush: Inca mai lucrez la ochi ,nu am un stil aparte ,so nu imi iesa tocmai bine .

New thingys XD am scanner de-acuma deci pot pune desene imediat ce le desenez :w00t:

first : Skat (se citeste Scat si nu am gresit ,nu trebuia sa scriu Scott :001_tt2Smile http://img179.imageshack.us/img179/1411/...katlk3.jpg

second: http://img258.imageshack.us/img258/4257/...riapq4.jpg Personajele din rpg yumeria ^^' scz , stiu ca personajele nu sunt nici pe departe cum ar trebui sa arate ... Am desenat doar personajele care participa efectiv la actiune :closedeyes:

si ultima: [snowishtiger is going to have a surprize...] http://img264.imageshack.us/img264/8853/...opyzj6.jpg Am desenat-o pe kadomy din rpg yumeria XD snow ,gomen daca duc lipsa totala de talent la desen ...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desenele mele \(°w°)/ Ayame Chan 38 16.096 15-03-2012, 04:26 AM
Ultimul răspuns: dawn
  Desenele mele[ yaoi stuff ocazional.] Kimera 1 2.600 04-12-2011, 12:28 PM
Ultimul răspuns: ~_~MeLoDy~_~
  Desenele mele :X RouXiss Đx 4 3.856 21-08-2011, 02:30 AM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Desenele mele (cateva) YuneSugihara 0 2.369 01-08-2011, 08:34 AM
Ultimul răspuns: YuneSugihara
  Desenele mele ,de RinMi RinMi♫♪ 16 12.781 27-07-2011, 01:03 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  Desenele Mele....Capodopere :)) Casandra 9 5.158 21-07-2011, 02:51 PM
Ultimul răspuns: Casandra
  Desenele mele o.o DeathTheKid 3 3.946 01-07-2011, 06:01 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Desenele mele de pe deviantart ~ Ciel 0 2.102 12-05-2011, 08:44 AM
Ultimul răspuns: Ciel
  desenele mele Blue Sky 7 4.665 22-04-2011, 03:33 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Desenele mele. Pandora Iceshard 1 2.571 26-02-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Dufresne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)