Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

"De ce?" game

#41
pentru ca, daca ar fi simplu nu ar mai fi distractiv si nu ar mai prezenta interes[cel putin din pct meu de vedereSmile ]

intrebare de baraj:

de ce?

[Imagine: 967339c1.gif]

#42
pentru ca asa sta in firea omului.
de ce?>.< sa va vad 10
o.o" wot

#43
Sa ne tortureze xD Sau ca sa fie jocul mai interesant si sa-l putem lungi la nesfarsit... Vrem sa jucam ... Sa ne simtim bine ^^

Dar de ce? O.o

#44
de fraieri ^^" oamenii au tendinta de a se crede superiori in momentele in care se distreaza,nu le pasa de nimic
egoismul infloreste in noi,ducandu-ne pe val,iar noi,ca niste chestii dubioase ce suntem, renuntam la moralitate si facem totul sa ne simtim noi bine si nu cei din jur..^^"

toate ca toate dar....
de ce?

#45
Deoarece eu cred ca fiecare om vrea sa se simta puternic,ca creada ca este mai bun ca ceilalti,sa-si atribuie numai calitati.
Asta e dorinta fiecarui om.
Dar de ce asa ?
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#46
Pentru ca se crede prea destept.Trebuie sa isi deie seama ca are si defecte si ca nu e perfect
Dar de ce nu se gandeste la asta?

#47
Pentru ca e mereu cu nasu' pe sus,se crede smecher si mandru de el chair daca are defecte ca tot omu' nu se uita in oglinda sa se vada cat de ridicol poate sa fie ( asta este tendinta omului de mult mult timp de a se crede perfect ,fara pic de defecte si asa mai departe) si asa este populatia din ziua de azi(POPOR DE CRETINI cum zicea o persoana cu minte in cap ) Bun si acum eu : De ce dumnezuele e lumea atat de ingamfata? numai cand ii auzi : armani,puma,addidas...bla bla ( si eu ma mai imbrac cu haine de firma da asta nu inseamna ca ma fac ca un paun si-mi etalez penele )

#48
Pentru ca toti se cred cei mai buni si nu recunosc nikiodata faptul ca nu sunt perfecti.Majoritatea cred ca o haina de firma ii face automat mai buni decat alti si uita ca nu sunt cu nimik mai speciali.Nui intereseaza sa se inteleaga bine cu cei din jur,vor doar sa fie considerati cei mai buni,mai destepti,mai interesanti etc.De ce nu isi recunosc greselile?

#49
Pentru ca li se pare mai usor sa zica "nu am facut eu,nu este vina mea", decat sa-si asume responsabilitatile asupra greselilor lor. Dar de ce fug de responsabilitati daca totusi au gresit?

#50
Ca sa nu intre in belele...e mai usor parca sa fugi de responsabilitati decat sa ti le asumi. Plus ca ei stiu ca nu-s in stare de asa ceva si pur si simplu pleaca. Acum eu: de ce te seaca toata lumea la cap atunci cand ai gresit? bun..nimeni nu-i perferct dar..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)