Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

"De ce?" game

#31
deoarece intr-untrecut, au fost marginalizati ori supusi la kestii care tindeumilinta, cum ar fiun santaj, iar acum ca au scapat de presiuni,societatea inca ii urmareste ini ncercarea lor de afirmare.

sa incercam si altcevaSmile(numai stiu ce raspunsuri s-arputea da X.x)

de ce "epilogue" e cea mai frumoasa melodie din lume?:X:X

#32
pt. ca tie ti se pare cea mai frumoasa melodie din lumea......... poate alticineva nu este de aceiasi parere cu tine...si nu ii place aceasta melodie.................dar de ce????
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#33
pentru ca nu e cine stie ce acea melodie [dar se pare ca pt o persoana valoreaza mult xD] ... Nu are gusturi bune xD ... si nu o atrage acea muzica xD Dar oare de ce? xP

#34
pentru ca fiecare persoana are gusturile ei, iar dupa cum se stie "gusturile nu se discuta", dar depinde in cele mai multe cazuri de anturajul persoanei(manelisti,rockeri,etc.) asa ca influentele sunt impuse si in gusturile persoanelor.

de ce??


PS: nu ar fi mai bn, ca dupa un numar de posturi(5 de exemplu) subiectul sa fie schimbat? (idee stupida , venita brusc...)

#35
"Legea periodicitatii este necesara in chimie. De ce?"

Ca asa a vrut cineva xD si daca el zice asa, inseamna ca asa este ... [mda ... nu stiu ce e aia >.> "legea periodicitatii" ... O.O] ... si daca asa este, e corecta ... daca e corecta e folosita ... >.<

Dar oare de ce e folosita? [mda ... stupid question 24]

#36
e folosita pentru a aranja cele 100 si cea de elemente in tabelul periodic al elementelor [ahem...sau pentru a umple capul elevilor cu ideile unor chimisti care au trait in secolul Y si care au gandit destul incat sa fie considerati genii]


Dar de ce e nevoie sa fie aranjate? [l.a.m.e.]

#37
ca sa invete unii sa numere atomii cum trebuie...

Dar... De ceeee? T_T (*whispering* 1s1 2s2 sp6... >_<)
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#38
Pentru ca Medelef (parca asa se scria) nu a avut ce face intr-o zi, nu avea treaba acasa si s-a gandit el si persona lui ca daca tot s-au chinuit ei sa ii aseze ce ar fi sa ii invete unii...
Asa ca stam si le invatam ca prostii...

De ce?

#39
Ca s-a gandit intentionat sa fie vestit. A vrut faima, acum are ... Dar nu si printre copii 21 [cred 65 ~ca da xD~] ... [Cred ca vroia chiar tare sa nu stea degeaba 24]

Totusi, de ce? 46 De ce? ><"

#40
Adica de ce punem intrebari care sa inceapa cu "de ce" sau la ce anume se referea acea intrebare ?

De ce este asa de complicat sa dai un raspuns la jocul asta ? 39
[Imagine: shaiyalight.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)