Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

"De ce?" game

#61
ptr ca au fost blestemati de parinti cu o asemenea fiinta enervanta,care desi te seaca tu trebuie sa pari calm chiar si atunci cand iti vin sa-l arunci pe geam si trebuie sa-i suporte ptr ca altfel nu vor mai avea parte de ceea ce vor cu adevarat de la parinti la naiba46(din propria experienta e asta)

Next4e ce trebuie sa ne streseze pe noi profii cu teme?

#62
Deoarece sunt niste complexati,frustrati si stresati carora le plac scenele de un sadism pur atunci cand te prind cu ele nefacute.:blood:

De ce au gargaritele buline?
[Imagine: 77.gif]

#63
La ce tip de buline de referi,la cele invizibile cauzate de gloantele
care au trecut prin corpul lor?Deci eu o sa ma refer la ele.
Au gaurele pentru ca atunci cand vanatoriii le-au impuscat au trecut
prin corpul lor si leau facut buline.
Next4e ce eu si Tox ne batem pentru premiul ceea mai nebuna de pe zup?

#64
pt k sunteti nebune ambele ati merita titlul daaaaaaaaaaaaaaa
poate va inving
nu am sanse fiindca sunt novice ei na visam shi eu
dc nu ma sinucid in noaptea asta?
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#65
Moama de cand n-amai dat pe aici dar in fine 39 sa trecem la treaba
Answer10ai pentru ca ai intalnire cu iubirea vietii tale si vrei sa ii spui ce simtii pentyru el dar simti nevoia de a ramane singura dar nu de a te sincuide.Deci n ute sinucizi pentru ca simti doar o nevoiue trecatoare de a fii singura
Ce chestie eu asa sunt de obicei >_<
Next: De ce daca ascult rock ceilalti trebuie sa faca haz de acest lucru?
P.S. ma refer la cocalari desigur >_<

#66
Raspuns: hmmmm poi cei care asculta genul de muzik rock sunt apreciati tot de persoanele care asculta acelasi gen(exemplu me hug)Cei care fac haz de admiratorii acestui gen sunt evident manelistii sau cocalarii care habar nu au ce este muzica.Singurul lucru care il fac este sa dea din cur pe orice fel de muzica le-ai punegrr Inafara de manelisti cei care fac haz de acest stil sunt cei fara un stil propriu...39
Cam asta ar fi dupa parerea measmile
Next: De ce unii ii detesta pur si simplu pe cei care sunt emo?

PS:Si mie imi place rocku5[post unit]Pentru ca nu au imaginatie si copierea e singurul lucru pe care il pot face.De ce? 21

#67
R: Pentru ca cei EMO se sinucid din orice
Next4e ce mama e disperata dupa emisiunea Din Dragoste?
[Imagine: kikwang.gif]

#68
Rasp: Pai,mamicii tale ori ii place foarte mulr de Mircea Badea (uhm...asa il chema? >.>" nvm-.-),ori ii plac cazurile dramatice de acolo....(omfg ,sper ca nu si plange O.o') "sa vedem...va veni sau nu Mercedesa...ah...du dum dum dummm... nu a venit...te-a lasat cu ochii in soare,my dear friend...u got pwnd " she really likes those stuff? :mellow:

Ques: Ahem,de ce afara,cu toate ca este soare si cer senin, este un frig de crapi? >.>

#69
Raspuns: Pt ca la Doamne Doamne nu ii convine ca eu am facuto pe mama mea sa planga -.-...[mie imi convine XD] sau pt ca vrea sa inghetam, sa murim si sa ajungem cu toti in Rai ^^...si acolo el o sa ne zica povesti si...o sa bem toti ciocolata calda ^-^

Question: De ce lumea e asa plina de idioti? 22

#70
pai...daca lumea ar fi plina de destepti ar fi cam plictisitor...nu am avea pentru ce lupta,cu cine sa ne mai certam,si totusi nu ar fi atatea vieti pierdute pe campul de lupta....
viata ar fi prea simpla si monotona...
so the question: De ce nu putem sa ne aratam adevarata fata,si sa zicem exact ce simtim?








Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)