Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cuvantul preferat

#81
cred ca cuvantu meu preferat este zapada,defapt imi place mai mult cum suna in engleza
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#82
(09-01-2009, 09:05 PM)Mitzuke A scris: Ohooho,eu am mai multe cuvinte :ha: [si fraze 15]
Unul din ele care il folosesc foarte des e : WTF? ~ il am din cauza forumului si messului.Il folosesc cateodata si in realitate 21
Alt cuvant ar fi : funky 15 Asta il zic numai unei colege 24 Ca sa o enervez [Ce par funky ai 15]
Morsa umflata si gay -E pentru un coleg batut in cap xDD
What the f*ck is the history class?! ~ la ora de istorie,profesroul [care e si director] s-a enervat si a zis asta..de atunci noi o repetam 15
How the f*ck should I know? ~ raspuns la intrebarea de mai sus 21)
Vrei sa ne frecam ? -Asta mi-o tot zice un coleg 24 Si eu ,ca nu am treaba o zic in gluma xDDD
Oh my god! -Yep,asta mi-a intrat in vocabular 21Desi majoritatea cu care vorbesc nu inteleg ce zic 24
PEANUTS! -Just being random xDDD
WEASEL! -The same thing 15
Tactu' pe sarma ghimpata -asta e o injuratura..mai cuminte 21))


Momentant atat...mai sunt probabil si altele dar astea sunt cele mai importante



Mai am de adaugat cateva,fufufu~

Screw You - Deci,asta imi vine in minte cand ma enerveaza cineva.Like,always xD
Like - Cred ca s-a vazut si mai sus 24
Evil laughs - Uhh,aici intra : kukukuku,fufufufufu,mwhahhaha,shishishishi 24) I use 'em all.
lol -Used very very often
lmao - In ultimul timp zic mai mult asta decat lol o,o
Random sounds : like : hurrrr,hrrrr,errr,mhmmm,ihmm

Cam atat imi amintesc .-.
LOLNOPE

#83
Huh! Cuvantul pe care il folodesc cel mai des este ,,evident". Ii dau nishte ,,curbe" in voce, shi il spun in loc de ,,lol". M-am invatzat cu el, shi nu mai put scapa. Oricum, cuvantul meu preferat este ,,viata" pentru ca daca nu am avea viata nu am mai manca, dormi, iubi, nu am mai putea sa nu razbunam pe dushmani intr-un fel sau altul. Cuvantul ,,viata" este totul. Oameni, copaci, gondole, tari shi chiar bucurii, parerea mea.
Dak dragostea mea s-ar masura, itzi spun k te iubesk pana la cea ma indepartata stea
100% numai a ta
Dragostea e ca o floare. Trebuie sa-i dai apa, lumina shi soare. La fel ca shi floarea, daca dragostei nu-i dai atentie, iubire shi loialitate se va ,,ofili" shi nu va mai reinvia niciodata.
[Imagine: 804a26f6e3aa9007.jpg]

Am incercat sa-ntalnesc alt baiat.
M-am prefacut insa n-am rezistat.
Gandul imi zboara la tine mereu.
Stiu nu-i bine dar asta sunt eu.

De ce imi spui ca ma iubesty
Cand u nu sty sa pretuiesti
De ce imi spui ca ai pe altcineva
Cand eu sunt viata taaaaa



Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!!!


Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii

#84
hy ^^ m-am trezit si eu pe aici
cuvantul meu preferat e .... PUTERE
banuiesc ca e evident in ficurile mele folosesc des acest cuvant
de ce ? :pentru ca cel mai mult doresc puterea ; le rezolva pe toate . Daca ai putere - ai bani ,
daca ai bani - poti sa iti cumperi fericirea ( adica lucruri , haine etc . )
+ ca imi place cum suna are .... ei bine Putere 24

#85
Cuvintele mele favorite is: "Whatever", "I don't care", "si ce daca", "neinteresant" si in special "mda".
Daca vorbesti cu mine e imposibil sa nu auzi unul dintre ele.
Stiu ca era vorba despre cuvantul preferat da eu am mai multe whatever.
Mai folosesc si "lol" da m-am vindecat21
Era un timp cand tot ce ziceam era "lol"
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)

#86
am gasit un nou cuvant favorit , tineti-va bine! :
TARABOSTES ! 24
ce ciudat suna 21 dar e tare 21
oricum pe mine ma distreaza ( stiu ce inseamna )
si totusi ma prapadesc cand il aud 21 sau cel putin cand il aud pe colegul meu de banca pronantandu-l 24

#87
JACKPOT...:yes:....zettai :love:....mai ar fi...DUDE[asta e mai nou..m-am molipsit de la un dude..24 ]....ar mai fi..heterocromie [:X..i know why]...MAYONNAISE ! ...24[mda..faza e ca am multe cuvinte preferate..din motive numai de mine stiute..24 ]

#88
Cuvant preferat...pay ar fi CLOVER [trifoi] si nu pentru ca sunt superstitioasa or something like that29 but... e un joc de litere in cuvantul asta C-LOVER ["iubit" in engleza] iar C -Koibito ["iubit" in japoneza]..recunosc ca nu eu am inventat explicatia, totusi mi se pare foarte dragutza si de atunci ador cuvantul "clover"
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#89
Cuvantul meu preferat este "speranta" 8 8. Cuvantul acesta imi da, ei bine speranta 4. e un cuvant care ma ajuta sa trec mai departe. Il folosesc si in engleza si in romana. Imi place :X. Mai am si cateva expresii pe care le folosesc foarte des ca de exemplu :
"copii copaci" sau "copil copac"= folosesc asta cand vorbesc cu colegii mei, care ma enerveaza la culme 4.
"Oh my god"= Tot cand e vorba de colegii mei 21.
" Damn It " = Si pe asta o folosesc foarte des dar cand fac una din nenumaratele tampenii, ca sunt o persoana destul de stangace ( nu pot sa impart niste carti de joc fara sa dau peste un pahar 4 )"
silly" = E insulta mea preferata. O folosesc foarte des mai ales ca am colegi care nu stiu ce inseamna 21.

si mai am si altele dar astea sunt principalele 4.

#90
Cuvant preferat? Well...OMG! sau WTF!. Cam tot aia 5.
Il folosesc in orice moment al zilei,este ceva uzual,de care nu ma pot lipsi nici in vorbirea in scris.Mi se pare ceva vital,someth` like water 4.
Inainte incercam sa ma dezvat de tic-ul cu WTF ,dar acum mi se pare chiar ok 3.
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 411.229 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)