Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cuvantul preferat

#61
Cuvinte preferate? Uitati aici o lista
~ Lol sau double lol= pentru ce e folosit lol-ul de obicei...si double lol....mai lol decat lol
~LOGIC(dap, dap cu litere mari)= imi place sa zic acest cuvant. Nu e asa de monoton ca si: Da, desigur etc.
~ Fie= cand sunt de acord cu ceva. E mai bine si mai dragut decat "bine"
~ 'kay= prescurtarea de la okay
~ a visa= cuvantul ma defineste105
~ energie= la fel, definitia mea105

#62
Mai degraba cuvinte... si ar fi:
1. !Ka-ching! => scris cu semne ca in... spaniola... cred, si imi place cand lumea ma priveste uimita cand am dreptate si pot spune !Ka-ching! ca sa-i enervez.

2. TRUE => scris cu litere mari si pronuntat lenes ca sa arate cat de EMO si nebuna pot fi eu cand sunt imbracata in portocaliu 21

3. Vampire/Vampir => Preocuparea me inca de cand aveam 5 anisori sunt vampirii si chestiile legate de ei pentru ca nu mi-e frica de nici un fel de ei, ba chiar azi vorbeam cu mama si ea spunea ca nu am de unde sti daca nu cunosc un vampir (era vorba despre faptul ca vampirii din Twilight lumineaza la lumina soarelui) si eu i-am spus mandra ca nu mi-ar fi frica sa intalnesc un vampir, ba chiar as adora si ar fi super (daca ar semana cu Edward din Twilight 21 )

#63
sa vedem...cuvantul meu preferat este...:Imaginatie
De ce?pentru ca ma caracterizeaza.mereu am sustinut ca am o imaginatie de cade cerul 21...4

#64
Am o fixatie pe cuvantu "chestie" -_-"... il folosesc aproape peste tot.Ex:
Profu': Unde e Moldovan? Ce a patit?
Eu: Are o chestie, si de chestie nu poate sa vina.
Ceva de genu...mai am si alte cuvinte, ca de exemplu: logic [eu si colegul meu spunem ca totul e logic, totul are o explicatie specifica care prin chestiile care le are poate face ca totul sa fie mai logic decat este 21 ], apoi e HENTAI [scris cu litere mari, ador cum suna, eu si sis folosim zilnic hentai, da zbieram sa auda clasa, da culmea e ca nu stie nimeni ce inseamna 21 ]
Anyway, mai sunt.4

#65
mda21...cum a zis sh ZonderHoop 21...folosim cuvantul logic21 sh Hentaiiii 21....cum era karla21 Hennnnnnn....taiiii...24...
Andra & Karry:Hennnnnn...taiiii
Daniela:ce?iara incepeti cu japoneza sh chineza voastra
Karry:Sti ce ii aia hennnn...taiii?
Daniela:Nu
Andra&Karry:Nici nu trebe' 21

......ramanem cu logicu' sh cu henta'iu nostru 21...

mai folosesc sh cuvantul "What" 21...sh colegu se enerveaza sh zice
:"iara te'o facut mata englezoaica?"...21....


deci cuvintele preferate 21 :logic,hennnn...tai 21....what....21



C'ya bye pupic

#66
sa nu radeti...supercalifragelisticespialigotion...e un cuvant luuuuung si ma reprezinta...intortochiat, greu de citit, indescifrabil si amuzant... e din marry poppins
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#67
hmmm.... cuvinte preferate ... am cateva :true,hy , what,whatever,si multe altele
''Girls are like apples, the best ones are at the top of the trees. The boys don't want to reach for the good ones because they are afraid of falling and getting hurt. Instead, they just get the rotten apples that are on the ground that aren't as good, but easy. So the apples at the top think there is something wrong with them, when, in reality, they are amazing. They just have to wait for the right boy to come along, the one who's brave enough to climb all the way to the top of the tree..."


#68
cuvantul meu preferat este:vacanta.
credetima ca mam saturat de atata militarie!!
[Imagine: durararasig06small.jpg]

#69
Cuvintul preferat....puey... defapt cuvinte...ca "este" 2
*genial<---pt mine totul e genial, adica o situatie care nu a iesit deloc rau e geniala, genial se pare ca inlocuieste de departe cuvintele "bine" "ok" si <sarcasm>mda, esti bun</sarcasm>
*uke<---o multime de lucruri pot fi uke: o zi[[voi n-ati avut niciodata o zi gay? atat de nasoala incat sa ziceti "Bai, frate, ce zi gay!"]], o persoana[[cred ca nu mai trebuie dezvoltat subiectul...stiti si voi]], o situatie[[asa cum exista awkward moments, silent moments, exista si uke moments]], etc[[lista continua]]
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#70
cuv preferatagrrOL, Whatever, True, Distractie, F**K etc
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 415.609 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)