Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum va prezentati...

#31
Am zis sa intru si eu aici pentru ca sunt la inceput si vreau sa ma perfectionez :]

Varsta: aproape 15 ani
Clasa/Anul: a 8-a [slava Domnului ca o termin *O* ]
Genul preferat de ficuri: prefer cele psihologice si cu ceva actiune, dar imi plac si celelalte
Perioada de scriere: de cateva luni ^^ ---> so beginner
Ficuri postate pe zup: pana acuma m-am decis sa postez cateva oneshot-uri Emoţie [oneshots], dar am o idee si pentru un fic, numai ca as avea nevoie de ceva ajutor [ am o problema cu actiunea - imi cam lipseste >.< ]
[Imagine: teru.png]


#32
Varsta :13 ani si ceva.
Clasa / Anul :a 6`a.
Genul preferat :Fantasy,romance,action,drama.
De cat timp scrii :Am inceput sa scriu de 2 ani jumatate,chiar daca pe forum postez de cateva saptamani.
Fic-uri postate pe zup:Trecutul nu se intoarce...=>http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22139

Acesta e fic-ul pe care vreau sa il termin.


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#33
Varsta: aprox 14
Clasa/Anul:clasa a VII-a D
Genul preferat de ficuri: drama,historical,mystery, supernatural, horror,psychological and slice of life
Perioada de cand scriu: cam din 2008, de aprox 2 ani, dar nu obisnuiesc s ale postez
Ficuri postate pe zup: inca nu am postat niciunul, ma gandeam ca trebuie sa completez asta mai intai. Dra voi reveni cu edit.

#34
Buna, Teru!
Ce faci?
Nu-i nimic, si mie-mi lipseste actiunea din tot ce scriu, asa ca bag descriere la greu. Poate ca ma invart mult in juru' cozii, dar asta este, nu? In fine, sper sa postezi cat mai curand ficul. Eu cand l-am postat pe primul, eram un dezastru. Nu ca acum as fi cine stie ce, dar na. In timp ajungi sa mai inveti. Mereu inveti cate ceva.

:-*

#35
Varsta: aproape 14 ani
Clasa/Anul: a 8a
Genul preferat de ficuri: romance, drama, horror
Perioada de cand scrie: în jur de doi ani
Ficuri postate pe zup : Nu merită să guşti nemurirea

#36
Salut! Trec si io p-aci sa ma prezint(ca am cam uitat, ce sa-i faci, batranetile astea).

Pai sa incep...
Varsta: momentan trebuie sa implinesc 18...bleah
Clasa: trec intr-a 12-a
Genul preferat de ficuri: nu am un gen de fic-uri preferate. la mine se ompart in doua categorii, cele care imi plac si cele care nu imi plac. deobicei apreciez la un fic daca are actiune, daca e inteligent scris, daca are si fantasy e si mai bine(insa ma enerveaza cele car se bazeaza pe magie orice ar face), o poveste de dragoste pe acolo strecurata e super mega.
Perioada de cand scrie: scriu de pe la sfarsitul clasei a 8-a cea ce inseamna ca aveam... aaa... vreo 14 ani.
Ficuri postate pe zup: Proaspat scos din cuptor Nu-mi poti lua si ultima suflare... acilea link-ul http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22661 [nu stiu exact cum se pune link-ul si numele impreuna]

Sunt interesata de colaborari cu alti scriitori sau scriitoare(pentru ca astfel facem schimb de experienta)

In rest ce pot sa mai spun, imi place foarte mult sa scriu si vreau sa devin mai buna, de aceea astept comentariile voastre la ficuri.

Daca aveti intrebari, intrebati si va raspund...

See ya
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]

#37
Varsta: 20 ani
Clasa/Anul: am terminat liceul (ce bucurie pe capul meu)
Genul preferat de ficuri: drama, fantastic (cele cu vampiri)
Perioada de cand scrie*: scriu din vara anului 2009 si am doar creatii, restul ma voi apuca de ele
Ficuri postate pe zup**: Cassandra sau Nathalie? (o poveste de iubire bazata pe suspans, dragoste si mister)

#38
Welcome! Ma bucur ca ai decis sa ni te alaturi >:) [come to the dark side... we have cookies muhahaha]

Sper sa ai o sedere cat mai placuta aici si sa fii un membru activ.
Nu pot decat sa iti urez bafta cu povestile tale si sa te tii de ele9am sa trec si eu sa iti vad povestile)

See ya
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]

#39
Varsta:13
Clasa/Anul:clasa a-7-a (inaca un ani si scap:)) )
Genul preferat de ficuri: Original Fan Fic, Romance,
Perioada de cand scrie*: Aproximativ un an cred desi peima data a fost dezastruos:((
Ficuri postate pe zup**: Deocamdata e prima mea zi aici pe acest forum asa ca nu am postat inca nimic ,dar am multe ideei de vitoare ficuri insa mai am de lucrat deoarece pana acum e un dezastru:))

#40
Varsta:15 ani
Clasa/Anul: daca am terminat a 9-a inseamna ca sunt in a 10-a, sau mai astept pana incepe anul scolar?
Genul preferat de ficuri: in general n-am preferinte, citesc cam tot ce vad
Perioada de cand scrie*:cred ca am inceput anul trecut
Ficuri postate pe zup**: Succesorul [Death Note]
Geamana personalitatii mele[Naruto]
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)