Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concursul de Proza Fantastica - Inscriere

#11
Idee interesanta, trebuia sa o laud din nou. Momentan I'm in. Perioada de scriere este destul de mare şi genul oferă destul de multe optiuni, chiar daca nu ma prea incanta. Am o idee deja conturata si sper sa iasa ceva. Pana la urma, nu are nimeni nimic de pierdut daca participa.
She's wiskey in a teacup.



#12
Could you specify the exact deadline? I might join, depending on my spare time and the date of the deadline.

Edit: I was referring to the exact date of the deadline, but Lia cleared things out, so no biggie.

#13
Pentru Sovereign:

Citat:Perioada de desfasurare este de cinci saptamani pentru scriere, plus trei saptamani aditionale dedicate votului, timp in juriul isi va putea exprima parerea in topicul destinat acestui lucru.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#14
Nu am mai intrat de mult pe forum si mi-am iesit putin din mana, dar sper sa ma descurc, asa ca ma bag si eu :)

#15
Ma inscriu si eu. N-am mai intrat de un car de ani pe forum, n-am nicio idee pentru concurs si nici cea mai vaga idee in ce ma bag :)). Dar sunt optimista.
Si doua-trei intrebari:
Pana pe 20 iulie trebuie sa trimitem, nu? Iar daca se puncteaza lipsa diacriticelor... inseamna ca nu trebuie sa punem diacritice, corect? Stiu, poate parea cam stupida intrebarea. Dar imi amintesc ca la FOTM lucrarile scrise cu diacritice erau mai bine cotate fata de celelalte.

Multumesc anticipat si bafta tuturor :].
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#16
Diacriticile nu sunt necesare in conditiile in care nu stim cum va reactiona forumul la o viitoare eroare, asa ca nu este mandatoriu, ci chiar de preferat sa nu fie folosite.

Termenul este 20 Iulie si as vrea sa nu prelungim data aceasta. Nu stiu exact cati participanti avem, sunt cel putin 3 asta este sigur, dar totusi ar fi mult mai interesant sa se alature cat mai multi competitiei, chiar nu se pierde nimic, dimpotriva, mai luati si o medalie de participant.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#17
Ma bag si eeeu! Pare foarte interesant, nu am mai participat la astfel de concursuri si ma incanta ca o voi face. Sper ca imi voi intrece asteptarile, chiar daca nu voi iesi pe unul dintre primele trei locuri, abia astept.
Succes tuturor!

Edit: Apropo, lucrarile vor fi trimise pe email nu? Si daca da, pe emailul lui Arya, asa-i? Asta pana pe data de 20 Iulie? Nu prea am inteles, scuzati-ma:)).
"Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste in numele sau. Da-i o masca si iti va spune adevarul."
Oscar Wilde


[Imagine: masca.jpg]

#18
Da, mi le veti trimite mie din moment ce Aly face parte din juriu si nu din organizare. Pana pe 20 Iulie, da, prin e-mail, dupa ce mi le-ati trimis nu mai puteti face modificari sau schimba nimic, asa ca grija la ortografie si punctuatie.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
I really, really shouldn't, dar cineva a stiut exact ce butoane sa imi apese si cum sa ma mituiasca in asa fel incat sa ma faca sa ma inscriu. Whatever. I'm in. :D

#20
/cough, evident nu am fost eu acea persoana, eu nu as face niciodata asa ceva, evident.

Bine ai venit in concurs Ama ;;)
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs - Proza - Original - Discutii generale Lia 49 29.817 30-11-2012, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs de Proza Fantastica - Rezultate Lia 5 4.641 03-10-2012, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs de Proza Fantastica- Zuppy Awards - Vot Lia 15 11.349 01-10-2012, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs - Proza - Original - Tema Lia 25 13.628 04-06-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Proza scurta Storymaker 24 11.782 09-03-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Concursul national de proza Mihail Sadoveanu Jasmine 0 2.250 29-09-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.093 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)