Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai jenant moment

#51
Deci voi m`ati facut pe mn sa rad e si randu meu 21
S`a intamplat kand eram in clasa a 6
Cred k era cam 4 dimineaza si soramea obsedata de Metin2 tot komenta -"Hai fa lasa`ma si pe mn sa ma jok" si pt ka m`a enervat am luat`o de par si i`am dat un pumn in fata handikapata macar daca nu ar fi tipat si s`ar fi dus sa se culce k toti boraci nu ar fi fost atat de dragik2121
Daps poi in klipa urmatoare iese maikamea afara din kamera o ia pe soramea de par fraiera incepe sa planga si mami se duce in baie apoi komentez si kum draq de ma aude nush dar vine k in filmele alea k prosti si imi da cu punga k vata in kap pana se rupe punga -soramea era pe jos eu ce sa zik
Apoi Madame se duce la bucatarie sa fumeze si sa comenteze 2121"eu kand eram in clasa a 6 la 10 ma culkam bla bla "iar eu s`o n`o mai aud kum comenteaza m`am refugiat in kamera mea si cam peste o ora ma trezesc k Madame gura mare k bla blacika de ce o lasai sa vb singura in bucatarie8.X de parka mai conteaza si apoi incepe iar bla bla parka era mamaie 2121 apoi pleaka iar eu sa ma razbun ii iau pantofi(pot sa zik k erau superbi pantofi aia) incep sa merg prin kasa si iar iese din kamera ei si eu sa imi dau putine fitze in fata ei merg spre ea si cum draq reusesc sa ma impiedik k o fraiera si sa dau k kapu de perete dar makar a functionat a inceput Madame sa rada k lacrimi iar pt mine a fost jenant k a povestit la scoala intr`o sedinta si a ras toata clasa de mn timp de o luna


Un lucru care mi s`a intamplat kand eram in clasa a 5 cel mai jenant lucru din anu ala
Maicamea kam obsedata k treb sa`mi vina menstruatia sa zik asa chiar daca citesc si baieti
Era o zi obisnuita de sambata seara si cum draq ea a vazut k eu nu eram patata in c**- si ghici ce a facut "nebuna" a sunat`o pe cea mai buna prietena a ei si a dat alarma si cum draq numai eu am ghinionu ala Alina era k mai multi invitati la ea si aia k nu se poate altfel a inceput sa tipe si sa dea sfaturi handikapate Nu cred k stiti kum m`am simtit
Chiar daca am inceput sa tip ce sa ma asculte k zikea "acum esti mare :" daps poi la inceput mi`a placut k ma lauda dar apoi a devenit enervanta

[Reyna edit] mai ho cu emoticoanele, 10, nu 30.

#52
Deci chiar am avut parte de un incident jenant ... Eram la scoala, toate bune si frumoase, pana cand mi s-au rupt pantalonii. Am plans intr-una, imi era rusine. Mai erau si pantaloni noi ...
Cand am ajuns la acasa parintii au ras de mine :99: Chiar m-am simtit aiurea ...

#53
Cel mai jenant moment? Pai...odata intr-o excursie organizata la Predeal eu zuza ca deobicei m-am dus sa hoinaresc prin paduri aiurea24Merg yo pe o carare impreuna cu my best friends si deodata s-aude un sunet. Panicata rau sar in sus,iar deasupra mea era un copac,ma agatasem de crengile copacului si toti au inceput sa rada. Ma speiasem de un biet iepure ce umbla si el haihui.
Sau ceva de anu` asta chiar azi pe la 4 dimineata. Eram yo cu pretenii cei mai buni, cu colegii, cu baiatul pe kre il plak, cu uracioasele pe care nu le suport etc la petrecere de anul nou.Petrecerea se organizase la vila unui prieten bun, iar eu ca o prosta ce sunt m-am apropiat de brad vrand sa fak poze. Toate bune si frumoase pana cand ma trezesc cu bradu` peste mine! OMG!Toate globurile sau spart in capu meu,iar panarama de brad era verey very heavy!Toti au inceput sa rada, iar eu saracutza intrasem in pamant se rusine.
Ceva din vacantza asta.Am mers cu bunicu` la padure pt un brad. Eh, a venit si var`miu si o buna prietena. Asa, deci am ajuns bine-mersi iar var-miu sa apucat sa taie crengi de brazi.S-a urcat el intr-un brad mare si sa apucat sa taie.Nu am auzit cand a spus ,,cade!'' asa ca mi-a cazut creanga de brad in cap21Ce radea var`miu.O facuse intentionat,stia doar ca nu aveam cum sa aud.
[Imagine: durararasig06small.jpg]

#54
Cred ca cel mai jenant moment din viata mea a fost atunci cand... cred ca eram prin clasa a 6 a....
Eram intr-o excursie organizata de ai mei cu mai multi colegi (la Costanta)... in fine... soare, cald frumos, baiatul de care eram indragostita era cu mine 71...
Intr-o zi ne-am hotarat noi astia "mici" sa mergem la Metro singuri.. eram 6 colegi de clasa printre care si baiatul sweet de care-mi placea.... In fine.. ajungem noi... ne cumparam dulciuri... inghetata (stii cum sunt copii|21)
Ajungem intr-un final pe la raionul de iaurt... Iar eu viteaza sa-i arat ce pot baiatul le spun ca ma duk eu sa cumpar nijte iaurt 21
Pe atunci fiind doar o pitica de 1.50..2020 raftul cu iaurtul meu preferat era ultimul si tocmai sus21 Eu.. ce sa fak?...
Impielitata cum era ma urc pe o bordura de acolo si ma catar tocmai sus pana la iaurturi21))))))
Dar nuj cum se face ca-mi pierd echilibru cand iau iaurturile si cad, cu tot cu toate acele "lactate diabolice" 21
Am luat o cazatura buna si toate iaurturile alea cu fructe au cazut pe mn. facandu-ma din cap pana in picioare ros si alba21) Toata lumea radea de mine.. iar baiatul.. saracu' se uita ca la masini straine... va dati seama ce jenant a fost.. ca m-am fakut de rusine in halul ala.... si pe deasupra... m-au pus sa fac si curatenie si sa platesc si nemernicele alea de iaurturi21 De atunci nici nu mai trec pe la standurile cu lactate.. pt. cas pericol publik21))))))

#55
mi s-au intamplat multe momente jenante si am dat-o in bara de o groaza de ori24 iata aici cateva^^:

1. Revelionul asta mi l-am petrecut acasa la cea mai buna prietena si eram doar noi doua si ne-a venit ideea sa aprindem niste artificii(din alea micute, pe care le tii in mana si fac scantei)...doar ca a sarit o scanteie si i-am gaurit covorul22

2. eram singura acasa la my best friend si ne-am gandit sa facem niste negrese... ne-au iesit destul de bune, dar noi vroiam sa facem si niste glazura. Primele 2 dati glazura se lipeste de vas pentru ca am tinut-o prea mult pe foc, iar a 3-a oara am uitat de ea si ne-am dat seama cand a inceput sa iasa fum din bucatarie24 Cand am deschis toate geamurile si am inceput sa fluturam prosoapele ca sa iasa fumul, am vazut-o pe mama ei cum parca O.o disperate, am incepu sa parfumam bucataria(dar am facut mai rau si mirosea ingrozitor) :[ a fost destul de jenant sa ni se spuna ca suntem niste bucatarese teribile(bine ca nu ne-a prea certat 21 )

3. noi incercam sa facem din fiecare zi de scoala una grozava(macar pauzele) si avem si "sarbatori" gen "ziua sosetelor", "ziua nuntilor" si tot asa pe care le punem cand vrem :]... o data cand a fost "ziua sosetelor si a descaltatului" am ramas toti in sosete si ne alergam prin clasa, dansam pe banci... si la un moment dat, a intrat o doamna de serviciu si m-a prins in sosete... pe catedra4(ma inrosisem toata =| ) a anuntat-o pe diriga, dar pana sa vina toti eram incaltati65

4. foarte jenant a fost cand jucam un joc in a 5-a si trebuia sa sar, dar in acelasi timp cu mine a sarit si un coleg si ne-am ciocnit si am cazut unul peste altul(mai exact, eu peste el 22), atunci a intrat diriginta si in loc sa ne certe pe amandoi mi-a spus mie: "Cum se poate sa faci asa ceva, Alexandra?" mi-era complet rusine pt ca pana atunci in ochii ei eu eram un ingeras si o eleva model24 dar dupa incident s-a prefacut ca nu s-a intamplat ever

#56
Chiar astazi mi s-a intamplat ceva cam aiurea dupa parerea mea:
Ma pregateam eu frumos de scoala, imi pieptanam parul , mi-am luat paltonu si ghiozdanul. Tinan dcont ca a fost ziua mea in vacanta am hotarat sa duc bomboane la scoala astazi. Eram asa de visatoare si ma intrebam ce cu o sa fie prima zi de scoala incat am uitat un amanunt important. In fata blocului ma astepta taxiul pentru ca ningea si nu puteam merge pe jos, tinand cont ca stau si destul de departe de scoala. M-am urcat eu frumusel in taxi si priveam vesela pe fereastra. Cand am ajuns destul de aproape de scoala ma gandesc si eu ca ar fi bine s apregatesc bani si surpriza... am constatat ca nu ii luasem. Am inceput sa ma cotrobai disperata prin buzunare si ghiozdan, dar nimic. Nestiind ce sa fac fiind intr-o situatie disperata am sunat-o pe mama (ce mai rezolvare 21 ). Cand am inceput sa ii explic eu situatia a inceput sa rada. La care eu ingrijorata " Nu este de ras". I-am dat soferului telefonul si i-a zis sa ne intoarcem la bloc sa iau bani. Am inrosit si ma simteam penibil insa soferul a inceput sa rada si mi-a zis ca se mai intampla, dar sa am grija pe viitor. In fine am alergat eu pe scari grabita sa iau bani si totodat sa nu intarzii la scoala. Si cand eram aproape de taxi am alunecat pe ghiata si am cazut. M-a durut putin genunchiul dar norocul meu era ca nu ma vazuse nimeni 21
Acum imi dau seama ca sunt cu capul in nori!
Totusi restul zilei la scoala a decurs bine, chiar foarte bine as putea spune. Tinand cont ca am primit cadou de la colegi un buchet de flori si un ursulet.
In rest nu prea am avut momente jenante si nici nu imi doresc sa mai am.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#57
Ha ha... 21 Intamplarile sunt foarte haiose. Pacat ca sunt jenante >_<"" . Well... sa spun si eu cateva povestioare 21 :
1. Era prin clasa a 5-a. Un coleg intrase rau de tot in bucluc pentru ca bagase un baiat in spital( poveste lunga ) . Si asa ma gasesc eu " sfanta " sa ii iau apararea. Parintii lui erau foarte incantati, el fericit... Si asa ma trezesc peste 2 zile cu un trandafir de la el. Eram socata pentru ca nu intelegeam gestul21 De atunci toti m-au poreclit " Trandafiras " , si desigur imi ziceau asa si in ore de se mirau profesorii: Cine e "trandafiras" ?

2. Cand eram mai micuta si neastamparata primisem vestea ca urma sa fiu nasica mica. Nunta aia a fost un cosmar pentru mine!
In timp ce dansam, m-am trezit fara un pantof. Cand ma uit in jur... la 5 m in fata. Cum ajunsese acolo, habar n-am.
Dupa, mai spre seara cand cei de la localul vecin au organizat un foc de artificii, vroiam sa vad mai bine spectacolul. Ma sui pe un ghiveci de piata oval si din neatentie cad. Ghiciti ce planta era acolo? O tufa de trandafiri ==.== . Auci! De atunci vecinul meu( care a fost si el invitat) imi aminteste pana si in zilele de azi de tufa aia blestemata!

3. Alta intamplare.... Eram la scoala in ora de... tehnologie,cred. Eu - pana in ziua in care mi-am unit banca cu vreo 4 fete ce nu aveau deloc "chef" de ore - vorbeam destul de mult cu profesorul si imi exprimam parerea. Eh, din cauza asta statea numai pe langa noi si se uita numai la mine. Colegele imi dadeau ghionte, soptindu-mi sa-l las in pace. Ma simteam groaznic! Cand am primit un biletel de la una dintre ele in care scria ceva urat despre el, vroiam sa-l pasez alteia. De ce tocmai pe mine ma vazuse si mie-mi aratase obrazul? --_--""

#58
Anul ăsta parcă s-a întâmplat un moment jenant.Era zăpadă şi ningea afară.Băieţii şi-au găsit victimă şi m-am luat pe sus şi m-au dus afară să mă spele cu zăpadă.M-au frecat un pic, dar am scăpat repede, pentru că m-am smucit bine.Apoi, la intrarea în şcoală, am căzut, fiind apă pe jos, în faţa profei de biologie şi de faţă cu mai mulţi copii.Ohhh, ce ruşine mi-a fost, mai ales că mă durea şi .... Eh, nu am fost în topul copiilor jigniţi sau de care se face mişto, pentru că ei mă cunosc şi ştiu că mie nu-mi pasă de ce spun ei.

Au mai fost momente, dar nu vreau să le spun şi/sau le-am uitat.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#59
Anul trecut imi placea de un baiat si am reusit sa-l fac sa mearga cu gasca in oras,si io ca sa-i atrag atentia[proasta miscare]m-am imbracat cu o fusta scurta si maieu.Am mers la un magazin si am luat inghetata,si mergand pe strada o mata trece prin fata mea si io cad in fund iar inghetata a cazut si ea pe maieul meu si cel mai rau era ca chiloti meu erau "la expozitie".21
Acum 2 saptamani[cred]am mers cu bff sa ne plimbam pe faleza cu rolele.Eu fiind o maniaca a vitezei o iau inainte iar ea cu viteza melcului turbat venea dupa mine.Si mergeam io bine mersi uitandu-ma in spate ca sa nu o pierd,ma cioocnesc de cineva iar acel cineva cazu peste mine.Io sa mor de rusine cand am vazut ca peste mine era baiatul care il plac 21.
Aseara.stiind ca mama,tata si frati`miu sunt plecati,intru io in baie[unde stau 1 ora si ceva] si cand ies ma duc si imi iau pe mine o perechie de boxeri si un sutien si incep sa majoc cu cainele alergand ca o tampita prin casa 21.Deodata aud usa de la intrare ca se deschide si io ma intorc cu cea mai prosteasca fata posibila si il vad pe fratimiu holbandu-se la mine ca mata`n calendar.21 -.-"

#60
Doamne, sunt cea mai aiurită persoană pe care o cunosc 24.

Luni dimineaţă la 8 aveam mate cu diriga. Eu, ca proasta, am dat toate ceasurile cu o oră înapoi duminică seară ca să mă mai lase ai mei pe net, da am uitat să le pun la loc cum trebe. Aşa se face că, eu la ora 7 dimineaţă eram în faţa şcolii şi vorbeam cu femeia de serviciu despre "Codu lu Davinci", că femeia milostivă m-o lăsat să intru în şcoală. Da am dat de belea, că m-o prins directoarea. Am început atunci să alerg prin şcoală, şi directoarea şi diriga după mine. Apoi o început să vină copii, iar directoarea încă fugea după mine. Cu ce am rămas eu din toate astea? Porecle noi: "Speedy Gonzales" şi "Şoseţel" (că eram îmbrăcată toată în negru şi mi se vedeau şosetele roz dacă alergam)
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)