Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai jenant moment

#61
wow,sunt multe dar am sa va spun decat unul!!21
eram anul trecut la mare....distractie,foarte cald afara,tocmai buna pentru bronzat si balacit in apa
intru eu in apa cu verisorul meu de 21 de ani,bineinteles ca eu am intrat cu colacul,(habar nam sa inot)21dar,el vroia sa ma invete sa inot si ma tot certam cu el ,el imi spunea sa-mi las colacul pe plaja,eu nu,ca ma inec21
si sa vedeti ce mi-a facut (nesimtitul21)eu eram cu spatele nush ce faceam prin apa cu o fata pe care o cunoscusem,si fara sa-mi dau seama nu simteam cum el imi desfacea sutienul,si sa vedeti ca apoi mi la tras de pe mine21,la un moment dat simteam ca ceva nu este inregula,imi era prea frig21
cand ma uit in jos,eram fara sutien,intru cu capul in apa,poate o fi sub apa21dar nimica4,apoi il observ sa este pe plaja cu sutienul meu in mana.Vai m-am inrosit la fata cand l-am vazut si cand stiam ca eu eram fara21,nici nu stiam cum sa ies din apa ,dar pana la urma am iesit cu colacul ridical sus,fara sa se vada nimica21
cand am ajuns pe plaja am pus prosopul pe mine si am inceput sa alerg dupa el sa-mi dea sutienul,21
va dati seama cum m-am simtit in apa acolo stiind ca eu nu mai am jumatate din costumul de baie,a fost nasol oricum,10.aceasta este doar o mica intamplare din 100,oricum eu sunt predispusa sa fac numai boacaneSmile


Ja'ne!!:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#62
Nu sunt foarte multe, dar ÅŸtiu unul care a fost jenant, dar m-a ajutat mult.
Eram într-un parc cu skateul vara trecută şi era a doua sau a treia oară când mă dădeam pe skate. Desigur, eu vroiam să încerc să fac ollie şi eram un dezastru. Prietenii cu care eram ziceau că sunt un antitalent şi că mai mult o să fac vânătăi decât să-mi iasă ceva. Nu i-am ascultat şi am continuat.
Pe aleea unde stăteam, a trecut un tip pe care îl ştiam de la şcoală din vedere. Şi el era cu skateul aşa că m-am gândit să-l întreb dacă ştie ollie şi dacă o să mă înveţe şi pe mine. Când a vrut să treacă pe lângă mine, eu am mai încercat să fac ollie şi nu mi-a ieşit. Placa l-a lovit pe tip în picior şi era să cădem amândoi pe jos 21 Măcar nu s-a supărat şi mi-a explicat puţin cum se face [ dar tot n-am înţeles 21 ] . Acum, suntem prieteni buni şi la şcoală şi stăm de vorbă des.
Ghici cine-i tipu care a rezistat la atentatul meu împotriva lui? 21 Chiar Metal 21

#63
Doua momente jenanate am avut si eu... Ambele s-au invartit in jurul lui Dragos- cel mai kawaii baiat din cati am intalnit.

Prima intamplare: Eram intr-o seara de noiembrie la antrenament si a venit baiatul de care imi placea, mai dragut ca niciodata. Avea un par superb, prins intr-o coada de cal :X. Pana atunci nu mai vorbisem cu el, dar il admirasem in tacere luni intregi. Eu, mioapa fiind, il puteam admiram doar facandu-mi ochii mici (zece copii jucau, iar eu si ceilalti stateau pe scaune). Si deodata imi spune:
- Hei, ce te uiti asa la noi?
Eu, ca traznita, raspund:
- Scuza-ma... Nu te vedeam ca lumea.
Desigur, am fost hiper-fericita ca a vorbit cu mine (nu l-am prea vazut vorbind in general). Cu toate astea, am constientizat ca m-am dat un pic de gol. Pe urma, acest baiat intra intr-un meci si eu raman sa il privesc. Dar un copil nesimtit incepoe sa psuna ca imi place de unul, si eu ii spun triumfatoare ca imi place de altcineva. Mare greseala! Stunci, mama altui baiat mi-a cerut sa ii soptesc de cine imi place. Ma gandeam s-o tulesc la Gara de Nord, dar pana la urma am fost nevoita sa spun. TT~TT Acea doamna a spus fiului ei si copilul a zis celorlalti. Apare deodata VASILE, un coleg de clasa enervant, pistruiat, cu zambet de maimuta si ochi bulbucati:
- Iti place de Dragos? Iti place de vara-miu?
Raman perplexa. Varul lui? VARUL lui? Cum se putea ca cineva atat de cute sa fie ruda cu un bou atat de mare? Fac eu:
- Da... adica nu... adica nu,nu, da!
Si pana la urma marturisesc. TT~TT Si, la sfarsitul antrenamentului, un baiat ii spune tipului, privind spre mine:
- Ii place de tine.
Ma priveste ciudat si eu imi pun o mana in sold si ma uit altundeva. Muream de rusine. 20
Drumul spre casa a fost si mai oribil. Toti baietii se luau de Dragos (ii ziceau "Ursuletule... Dragosel... Du-te la iubita ta!"). Puteau sa rada de mine, nu ma deranja, dar de el? >.<

O saptamana mai tarziu:
Ma duc la antrenament si inca imi mai amintesc momentul jenibil. A aparut si tipul, care era pur si simplu SUPERB. Isi ducea hanoracul la cineva si face o fata:
- Cred ca asta vrea si aplauze!
Pe urma, dupa incalzire, ne separam in doua grupe si fiecare grupa pe doua coloane. Eu pic in aceasi grupa cu el, dar pe alta coloana. TT^TT In cele din urma, dau la cos in acelasi timp cu el, mingile noastre se ciocnesc si ajung la mine amandoua. Ii dau mingeal ui si imi zambeste, imi ultumeste mai apoi cu un ton afectuos. Dar pe urma ne-a pus doamna in echipe de cate trei. Eu picasem cu o fata care ii ura pe Dragos si pe varul lui. Si imi arata cum vrea sa ii omoare (adica ma strangea pe mine de gat). Si zic:
- Deea! Eu nu sunt el sau el! (si arat inspre ei doi, care picasera in aceeasi echipa)
Se pare ca varul tipului de care imi place s-a intors si a vazut scena. Si zice:
- Uuuuu... Dragosel!
- Vasi! A fost o situatie disperata! ii raspund. S-a uitat Dragos la mine ca la felul 14. T-T
La sfarsit de antrenament, ne-am aliniat. Pic eu langa The One si el se uita non-stop la... pieptul meu.

Acum imi amintesc si am invatat ceva: Daca iti palce de cel mai hot, smexy, kawaii baiat, fa in asa fel incat sa nu afle! Bine, n ue chiar asta invatatura.

#64
:]] M-am prăpădit de râs ... Acum e rândul meu să mă "confesez".
Cred că eram clasa a 5a... Stăteam pe un gard lăngă niste trepte de la un bloc, şi aveam căştile în urechi. Ascultam rock de pe atunci şi nu ştiu ce naiba mi-a venit mie şi am început să dau din cap. Rezultatul : am căzut de pe gard şi m-am lovit cu capul de treptele de ciment. M-am ales cu un cucui gigant, şi îmi era a naibii de ruşine faţă de băiatul drăguţ de care îmi plăcea la nebunie. Acum stau şi râd ca o nebună când îmi amintesc ce s-a întâmplat.
Love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you are looking for. 22

Damn...I love Green Day <3

I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone

I walk this empty street
On the Boulevard of Broken Dreams
Where the city sleeps
and I'm the only one and I walk alone...

#65
Unul din cele mai jenante momente din viata mea -ca sunt multe, multe- a fost atunci cand aveam vreo 5 ani.
Bunica imi propuse sa merg cu capra la "pascut".Si uite asa trec eu prin padure, ajung pe deal si in sfarsit sunt pe campie!Numai norocu' nu-mi suradea: nenorocita aia de capra o luase la fuga, cand eu in sfarsit ma puteam relaxa.
Nu-mi vine sa cred nici acum ce desteapta era o capra, mai ales aia!Stia drumu' spre casa doar mergand acolo de 2 ori!Insa cel mai jenant lucru este ca bunica sta intr-un sat din apropierea Rm.-ului Valcea si eu am trecut pe strada, era cat p-aci sa ma calce masinile, oameni se uitau la mine ca la un extrterestru si nici macar nu prinsesem capra aia idioata! TT^TT
Insa partea cea mai "cool" este ca, mie imi placea un baiat! 71 La cinci ani, dom'ne!Iar baiatu' asta, Mircea, ca asa-l cheama, era la un magazin de peste colt.Ghinion ca mi-a vazut capra si acum alerga si el cu mine, iar replicile nu lipseau: "Ce naiba de nu poti fi cu ochii pe o amarata de capra?" iar eu incercam sa-i spun ca este si mai desteapta decat pare...Idiotenia mea!
Si chestia crazy a fost ca am luat capra de coarne si m-am urcat pe ea. 22 Tipam ca nebuna sa se opreasca, tipam la o capra! Oh Doamne cat de ras m-am facut! Insa Chuma(ca asa am numit-o eu) se opri brusc si eu cazui drept in rau!Eram fleasca toata si trebuia sa merg asa pana acasa!Plus ca apoi buny a inceput ca "Mai bine nu te lasam, puteai sa patesti ceva!Da-o ***** de capra, mai importanta esti tu! si nu mai stiu eu ce chestii... Cred ca din cauza acestui incident, tot satu' ma stia ca "fata cu capra", "calareta caprei" si multe alte nume ce si acum le consider... nebunesti. 22
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#66
Waiii 21 foarte amuzante 21 Pai eu numai momente stanjenitoare am ... nuj de ce , dar mereu o dau in bara .Hai sa va zik unu din ele:d
Eram intr-o seara d februarie eu si verisoara mea diana eram la o fata stefi , si ne-am gandit sa sunam si sa ne batem jok de baietii ,fete , dinastea
In fine sunam noi la un moment dat pe unu marinik (un baiat kre imi plakea si ink imi mai plake de el ) q ascuns si a inceput Diana sa vorbeaska [ eu n-am vorbit k mie mi-ar fi recunoscut vocea , k am mai vb noi la tel ] si vb diana , se da drept altcv o fata alexandra d kre ia placut si era prietena q noi , ma rogg poveste lunga 21 [marin avea 15 ani at. si asta sa int q un an in urma ] si inchidem noi , k incepusem sa ne injuram si pe diana o buvinise rasu , aja k am mai sunat noi pe unu goanga , at a vb stefi 21 eu n-am vb k ii cunosteam si siar fii dat seama cn sunt , aja k dupa alte ktve tel il sunam noi dinou pe marin , si ar fii sunat km aja ultimele 2 fraze :
Marin : Alina fututi mortii matii stiu k esti tu . Knd t prind iti rup picioarele!
Eu : Ce-ai bha k nu sunt eu 24) am si tipat si krk k sia dat seama k st eu din cauza k am ras prea tare , dar dupa knd a inceput scoala 22 am avut o mika mare discutie q el 24 Si a fost km jenant

Si alta faza a foost anu asta . Eram pe hol q fetele doar ce iesim d la ora d biologie si 2 baietii d la mn din clasa fusesera datii afara d la ora , si eu km eram buna lor prietena le pov despre ce am facut , era ceva d inmultiresi radeam noi pe akolo si incepeam sa zik k oare km ar fii sa o vedem pe prf noastra d biologie intro ipostaza dinaia mai pervers si vb si depsre sex si nu miam dat seama k at a trecut directorul p langa noi24 Si eu am gura mare si a auzi absoult tot ce vb eu q baietii , ma introk q fata la el si direcotrl statea q mainile la spate si se uita la mn k la masini straini q un zambet mai ciudat ....ma inrosisem toata la fatza si ma buvnise rasu , bn knd a plekt a fkt o fata gen : " Ceau ajuns copii din ziua de azi sa discute " 24 , n-am mai iesit din clasa vreo 3 in pauze , mie-rea rusine sa-l vad dinou 24
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

[center][Imagine: 51R4F87RSFL.jpg][Imagine: Him-Razorblade_Romance-Frontal.jpg][/center]

[center]~There's a stain on my hand and it's red
Oh my god am I losing it
I can't help what I've done or I said
It's the buttons I push when he says~


~We are so young
our lives have just begun
but already we're considering
escape from this world~
[/center]

[center]~Adu-ti aminte de primele cuvinte
Invatate in doi, uitate apoi
De juraminte si primele instincte
Dezlegate de noi, pierdute in noroi~
[/center]



[center]-Love - BFMV , H.I.M , L.P , Evanescense, VDV,-Rock Hard and Metal:X I can not live without it 2[/center]


[center]Mother Fuckers 19 [/center]
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



#67
Deci sa va povestesc si eu ceva[n-am primit aprobarea de la acea persoana, dar in fine 71 ]:

In var anului trecut, o colega de la scoala m-a invitat sa merg cu ea la bunici.
Peste putin timp, a venit si ziua ei de nastere.Erau bucate pe masa, muzica se auzea sa de tare incat toti vecinii se adunasera in fata curtii sa vada ce se intampla.
Deodata, la poarta se zari o masina.Era mama mea, car venise si ea la petrecere, insa va dati seama ca intarziase putin.
Eu eram imbracata in pantaloni scurti si un tricou; sarbatorita, intr-o fustita frumoasa, oranj, si o bluza alba ce are manecile pana la coate.
Nu stiu ce-i vni mamei, de-l aduse si pe cainele meu, Mentyn, un dog german blond.Acesta iesi pe fereastra larg deschisa de la masina si ZDUP!Sari drept in fata prietenei mele si-i dadu jos fusta, lasand-o doar in chiloti!Nu ma puteam abtine sa nu rad!Toata lume radea!Ea era rosie de furie si ca sa se simta mai bine, mi-a dat si mie pantalonii jos! 21 Si am continuat sa ne certam... bine ca nu me-am mai dat jos hainele de pe noi! 24

Stiti cine era acea prietena? 5 Chiar Lya, dragii mei A-Zupisti!Nici nu va dati seama ce suparata a fost pe mine!Inca cred ca mai este... 4
[center][Imagine: 34f1v9e.png][/center]

Iubire, ÅŸti ceva? 5
Te iubesc prea mult,
Pentru a mai fi iubit.
Deja ţi-ai dat seama
Despre cine vorbesc,
Că eşti deştept!

#68
Uh,momente jenante ,sunt ''buna'' la capitolul asta10
La mine e cu o profa de geogra >.>Eram la ora si ne zice de niste proiecte,prezentate pe saptamani ,ca trebuie sa facem echipe si sa alegem biletele etc. Si a venit randu echipei mele sa ia biletu si, ghici pe cine au trimis ei?mda,ma duc acolo si ma rog sa nu pic sa prezint prima saptamana (nu aveam timp de scoala ,aveam un majorat ) si imi zice un coleg:"miha parca vad ca tragi saptamana 121)" Trag eu biletu ,il deschid. si fara sa realizez zic:"bagamiash **** problema apei in lume ,sptamana 1".BOOM profa se uita la mine cu ganduri criminale,eu eram albastra la fata ,colegii erau pe jos de ras si de atunci aia ma uraste ,si trebuie sa prezint saptamana asta.

#69
S-a întâmplat ieri . La şcoala mea este mult comunism . În pauza mare , se adună jumătate de şcoală în curte şi încercăm să sărim gardul să ne luăm mâncare.

Ieşeam din şcoală, de fapt, intenţionam, şi cineva, m-a prins de umeri, după care a început să mă gâdile. Zuppy05 Am încercat să o iau înainte, şi era un băiat lângă mine. Eu am un reflex: când mă gâdilă cineva, sar în sus. Era să îi dau un cap în gură băiatului de lângă mine, de numa' numa'. Apoi, eram în curtea şcolii, şi era lângă mine o fată de a 8-a. N-o văzusem. Şi a venit ăla cu un măr " Vrei un măr ? " eu senină , " Da ! " şi am întins mâna să îl iau . Şi nici nu era pt mine Zuppy05
A little bit of heaven , and a little bit of hell .

Zuppy03

#70
Cel mai jenant moment...am mai multe dar o sa povestesc doar unul...
Eram prin clasa a doua si mama m-a luat cu ea la servici. Acolo erau doua sau trei calculatoare, asa ca puteam sa stau si eu la unul. Si ma jucam eu acolo cu barbie 21 sau cine stie ce joc si in birou tot intrau oameni, iar eu fetita bine crescuta trebuia mereu sa intrerup jocul si sa ma uit la persoanele care intra si sa zic "buna ziua" si sa raspund la intrevari de genu' "ce-ai mai facut pe la scoala? iti place scoala, Ralucuta?" si bla bla bla 21 Dar deodata mai intra cineva pe usa, eu deja hotarata sa nu mai zic niciun "buna ziua". Cel care a intrat a zis "buna ziua" si a schimbat doua vorbe cu mama. Cand mama a vazut ca nu mai zic nimic mi-a zis "Raluca, uite cine-i aici!" si ma intorc eu si il vad pe...directorul scolii in care invat. Am spus repede "buna ziua" si imi venea sa intru in pamant de rusine, noroc ca subiectul a fost schimbat repede si am putut sa ma ascund in ecranul monitorului21.

Si ieri, la ora de geografie, nu stiam noi mai nimic ca profa habar n-are sa predea si a inceput sa ne intrebe ceva legat de botanica. Dupa ce ne-am dat seama ca botanica mai stim si noi nitel, am inceput sa ii raspundem. Si tocmai terminasem cu radacina, tulpina, iar acum eram la coroana. Si o colega, care cred ca abea se trezise saraca, spune ceva de radacina la care colegii sar "S-A MAI SPUUS!", iar profesoara "Andreea tu nu esti atenta deloc! Esti pe invers! "-desi saraca profa se gandea la subiectul lectiei nu la altceva 21, toata clasa a pufnit in ras, la fel si profa. Si acum colegei i se tot spune "andreea esti pe invers!" desi nu prea o deranjaza...21

Btw ati avut niste intamplari foooarte haioase 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)