Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai jenant moment

#71
Pai.. Stiu ca acum 2-3 saptamani eram la scoala.. Ma rog...Ma intorceam de la scoala si aveam laptele in ghiozdan 29 [ nu stiu cum de l-am pus acolo da nah 78 ] si s-o trezit idi**ta de Magda din 6 C sa imi dea cu sutu'n ghiozdan.. 22 bineinteles ca saracul meu ghiozdan , si caietele, s-au facut fleasca 22. Partea naspa este ca eu nu imi dadusem seama decat atunci cand a inceput sa ma picure ceva pe pantaloni.. Si ma intrebam: " ce pana mea?.. " si cand ma uit eram fleasca si pe bluza si pe pantaloni 24 Asa ca dute si schimba-te , puneti la uscat hainele si caietele.. Si mai naspa.. era ca atunci mergea cu noi si un tip pe care eu il placeam [inca il mai plac.. dar doar un pic 71] si m-am facut de tot ca**tul in fata lui.. Si acum nici macar nu pot sa dau cu ochii de el ca simt ca intru in pamant de rusine 24

#72
Hey. Cel mai penibil moment.. ok. Pai , am un verisor foarte.. 'de treaba' , suntem o familie de actori. 21 Vine la mine, imi povesteste ce zi proasta a avut ii povestesc si eu ce zi proasta am avut, si imi da o bratara de argint asemanatoare cu cea a Bellei din Twilight numai ca asta avea piatra mai mare si violet nu albastra. "Cu ocazia celei mai proaste zile din istorie blah blah." Wow, eram incantata cautam bratara din aia de vreo 3 luni. Mergem in oras cu niste prieteni de-ai nostri. Si el imi ridica mana sa se uite la bratara. Era soare asa ca sclipea foarte frumos piatra. Verisorul meu incepe sa strige "Bianca e extraterestra, Bianca primeste semnale de la extraterestrii, asa a zis, uitati-va ! Tot parcu se uita la mine. Eram rosie toata. Radeau toti.
Dupa ce s-a terminat, varul meu mi-a zis ca nici macar nu era de argint , a luat-o doar ca sa imi faca o farsa , dar pot sa o pastrez. God, am aruncat-o la gunoi. 21
[Imagine: Green_eyes-Anime.jpg]
A lot of people ask me " What do you wanna become? "
I say " An actress. "
And they're like.. " Oh, so that's why you're so though. "

"The winners never give up, and those who give up never win. So go there, walk proud and show them what you can do." Cathy Hopkins

#73
Si mie mi sa intamplat ceva foartee jenant 20 .Sa o iau cu inceputul. Eu cu o prietena ne-am hotarat sa ne plimbam cu rolele eu fiind nervoasa(nu mai stiu motivu'21) nu am observat ca din spate venea o masina ne-a clacsonat si nici macar nu eram in mislocul drumului eram mai pe margine si de nervi am inceput sa il injur si tipu' din masina avea geamu deschis 21 dar din fericire eu eram in spate si prietena mea in fata... el a crezut ca ea l-a injurat dar bine ca nu a facut scandal si si-a continuat drumul 21 ma-m gandit la scena aia toata ziua2124
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


#74
unul din momentele penibile pe care le-am trait in scoala generala [acum f multi ani...]eu si cele 2 mai bune prietene stateam in pauza si ne uitam pe pervaz in curtea scolii si vorbeam [despre ce nu mai stiu] si la un moment dat ma trezesc eu k este prea multa liniste pe hol..
mda, se sunase [si noi nu auzisem sau ignorasem acel sunet] de vreo 5 sau 10 minute. proful de istorie intrase in clasa, facuse prezenta...si pt k am 'intarziat' ne-a scos in fata clasei sa ne asculte. lol 21 nu cred ca vreuna invatase, cu cel putin, nu..
dar toata clasa a ras de noi in ziua aia, si proful a tinut minte si ne amintea si noua din cand in cand de intamplare, haha

#75
Ar fi cateva ..
Eram clasa a cincea . Si bineinteles ca eram inca nefamiliarizata cu profii din scoala . Eram de servici pe scoala , diriginta ne-a "instruit" sa nu lasam parintii sa intre pe la profesori , deci m-am conformat . Intra o tanti cu fi-sa si ma trezesc eu desteapta : "Va rog sa o luati pe intrarea elevilor ! " . Tipa a inaintat , s-a apropiat de mine si mi-a zis "Sunt profesoara in scoala , draga " . Sa intru in pamant de rusina si alta nu .
In clasa a saptea eram de servici pe clasa . Cum aveam geografia si harta era atarnata peste tabla , sterge tabla daca poti . Buretele era pe undeva pe sub harta . Caut eu buretele , sterg tabla , perfect . Cand sa il pun la loc in cutie , cade harta peste mine . Nu era deajuns ca la vremea aia cred ca nu aveam nici 1.50 , a mai cazut si ditamai harta pe mine . Bineinteles ca colegii erau pe jos , si nici profesoara nu era mai presus . Jenant T^T !
Iarna asta a fost zapada din plin , deci s-a purtat frecatul fetelor cu zapada . In timpul pauzei nu am iesit , ca stiam ce ma paste . Dupa ce s-a sunat , am iesit si eu frumos sa vad cine e pe afara , ca doar aveam civica si oricine isi permite sa intarzie la civica . Ies frumos , gardianul afara si inca doi tipi din clasa . Ma vede plutitoare si-mi zice : "Hai , du-te acum la magazin ca nu-ti fac astia nimic" . L-am refuzat frumos si i-am multumit totusi . Eu nu voiam la magazin . Ma prind aia doi , ma freaca calumea cu zapada , si dau si eu sa intru in scoala . Bineinteles ca gardianul trebuia sa faca oleaca misto si zice : "Alege ! Scoala sau magazin ? " Si intru de urgenta in scoala . Bineinteles ca am urcat cu viteza melcului si cand ajung in clasa era gardianul la usa . M-a luat oleaca la misto si a aflat si toata clasa de intamplare . A fost chiar stupid . Sa nu mai spun ca in aceeasi zi m-au mai prins o data si m-au trantit si apoi aruncau cu zapada *eu totusi am scapat usor , altele erau UDE in cap * . Faza nasoala e ca era si tipul pe care-l placeam si zice "Pe fata asta , asa !" . Stupid . Si jenant .
Siii tot in iarna asta , multa zapada , a nins . Inainte de ora de geografie ma duc eu frumos sa beau apa . Doi baieti in baie , luau zapada de la geam . In baia fetelor . Vine femeia de servici si cand ne vede pe toti acolo , sa innebuneasca si alta nu . Aia au fugit imediat , eu am ramas mai la urma , iar femeia de servici ce sa faca si ea ? Sa ma alerge cu matura pana in clasa . Sa-mi dea si 2 maturi peste fund . Sa fie si tipul ala dragut pe hol si sa vada toata faza , sa mai moara si de ras .

#76
Ufa si cand ma gandesc ma ia cu lesin 21
Eram in ora de mate si fix pe mine ma pusese sa trec la tabla sa ma asculte, eram imbracata cu o pereche de blugi crem, acum dupa ce se terminasem ora, trec cativa baieti de la mine din clasa pe langa mine si imi spun " frumosi pantaloni " dupa care o prietena vine si imi spune ca aveam lipita guma pe tot fundul :scary: acum cum sa fac sa trec neobservata, ii cer unei colege jacheta sa mi-o leg ca paravan la pantaloni si asa am stat toata ziua cu pantaloni crem jacheta albastra cu roz si tricou alb 20.
Just the
way you know me..

#77
Moment penibil? Hm, cred că a fost prin clasa a şasea. Îmi plăcea de un tip Alex şi în fine mă bucuram mereu când mă băga în seama. Şi era într-o vineri, aveam prima oră cu diriga. Stăteam în spatele clasei, nu ştiu ce, şi eu eram cu fetele, Alex cu băieţii acolo şi diriga la uşă stătea de poveşti. La care Alex plictisit se ridică, vine spre mine si zice "Eu sunt cu Bianca de sâmbătă." Eu mă agtiam că aude dirgia, şi că-s numai minciuni, şi gogomanul de Alex n-a vazut-o pe dirigă. Şi se aşează în braţe la mine şi strigă ca prostu :"nici n-avem nevoie de dirigă, că aici e oră de sexologie". Deci, m-am simţit super penibil mai ales că atunci intra diriga în clasă şi el era în braţe la mine.

Altă fază a fost tot cu Alex, când era bolnav şi eu îi tot duceam temele, că deh, mă rugase frumos şi ce nu face o puştoaică îndrăgostită până peste urechi. Era vineri, eram la şscoală în ultima oră, cu diriga. Eu mă jucam pe telefon, era chiar joc din ăla stupid şi diriga "Ce faci acolo Bianca?" şi eu "Aaa, nimic doamna" spun şi bag telefonul în bancă. La care un idiot se trezeşte şi exclamă "Nu doamna, vorbeşte cu Alex, că nu mai pot unul fără altul". Mă simţeam super penibil. Şi întâmplarea a făcut ca luni aveam febră şi nu am putut să merg la şcoală şi mă sunau colegii şi mă întrebau ce am făcut cu Alex de am şi eu febră acum.

Sau la handbal, am intrat la duş, şi încă nu ştiam să-l folosesc, are un mecanism ciudat şi era şi defect pe atunci. Şi eu cu echipamentul pe mine, m-am udat toată, stătea echipamentul lipit pe mine şi de la apa rece , şi mai era şi iarnă îmi era frig, şi am fugit unde m-a tăiat capul. Am ajuns fix în sală unde aveau baieţii antrenamente. Şi eu udă, şi mi se vedeau "formele" s-au oprit toţi şi se holbau la mine. Şi era acolo şi băiatul pe care îl plac acum în prezent şi trebuia să de-a la poartă. Se holba la mine şi a ratat. Mă simţeam aşa penibil. Şi au venit fetele că nu ştiau de ce s-a făcut linişte aşa dintr-o dată. Mă simţeam îngrozitor 21

#78
Eram in clasa a9a incepuse ora de mate de 10 minute si profa nu mai venise.Minune21Eu cu Serban,un ex coleg ii imitam pe sotii Ceausescu.
Ras in clasa,ce mai caterinca totala si deodata se deschide usa.Era profa de mate,dar nu a noastra,alta din liceu care venise la noi cu clasa ei (9 D).Pentru cateva secunde a ramas unita si aia la fel apoi a inceput sa urle.Era cam cretina78
Profa:Ce e aici?
Eu:Cerc doamna profesoara.
Profa10oate circ.Miscati-va in banca acum.
A fost destul de amuzant,chiar daca aia de la 9 D ne priveau ca pe extraterestrii21
Faza de cacao a fost ca numai pe mine si pe Serban ne-a scos la tabla.22M-am simtit destul de nasol.

#79
Cea mai jenanta faza a fost cand stateam la caminul studentesc. Era camin doar de baieti cu baie si dusuri comune. Si eu ca omul la dusuri una alta ma dusuiam si vine momentul sa ies din camera dusurilor. in fata usii se insiruiau chiuvetele cu oglinzi. Si linistit in slapi cu prosopul pe umar si dotarea la vedere dau sa ies. Nu ne ascundeam in camin ca fiind de baieti ce puteau sa vada? Nimic din ce nu aveau si ei. Si deschid eu usa, scutur parul fac un pas ma uit mai bine si ochii mai sa-mi zboare din orbite. Parul mi sa facut maciuca. In fata oglinzii din fata usii dusurilor era o tipa venita in vizita la cine stie ce coleg de palier. Se aranja si ea, si a ramas blocata. Eu in costumul lui Adam blocat in fata usii ea cu ochii cat cepele blocata in fata oglinzii. Imaginati-va ce a iesit, pe fata ei sa latit un zambet cat toate sarbatorile crestine, iar eu nu nimeream mai repede prosopul sa-mi acopar partile expuse. Oricum am lansat un scuze scurt si am tulit-o in camera. Cand le-am povestit colegii de camera erau pe burta unul mai sa pice din pat de ras. A fost o faza naspa rau.

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#80
x_x Eram la trecerea de pietoni acum două zile, şi e un drogat care are o obsesie pentru puştoaicele de treişpe ani. So, se făcuse verde. Eram cu o prietenă, şi el cu un prieten. El traversa spre mine, eu spre el. Şi el începe să cânte cu voce tare:
- Îmi plac fetiţele... Şalaila...
Iar eu x_x am înţelem "Îmi place verdele" şi m-am trezit să ţip în gura mare:
- Åži mie 8

Mnoa Zuppy03 Mai dă ochii cu el >.<
A little bit of heaven , and a little bit of hell .

Zuppy03




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)