Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

#41
Ah.. uite-ma si pe mine aici
Azi mi-a fost foarte greu sa zambesc,am facut-o de putine ori ceea ce pentru mine este un chin >.< [fiecare cu personalitatea lui]
-Alex care m-a sunat neincetat sa-mi dea noutatile,lucru foarte important pentru mine,deoarece astazi nu am putut iesi din casa
-Kayla. cu postul de mai sus. Thanks dear pupic Esti o persoana uimitoare care merita respect [si nu spun asta datorita postului ei ^^]


#42
so, de ce am ras eu azi...
1-am aflat ca broastele sunt daltoniste
2-am uitat ca am castile pe urechi si am dat sa ma ridic de pe scaun...rezultatul a fost simplu...sugrumare, iar unitatea s-a mutat de la locul ei
3-un film la care m-am uitat de la ora 5 jumate(dimineata), insa la care am plans pe la mijlocul lui, iar dupa am ras pana la finalul lui
4-melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=3A_G9dukSPE si faptul ca sor-mea dansa ca o apucata prin casa
5-portocalele mari lasa urma mari in cap daca sunt aruncate de la 3 metrii de catre o blonda, stiati? ei,bine, eu abia acum am aflat.
6-tata nu a fost acasa azi, iar elena a citit de dimineata, deci am ramas stapana pe calculator
si cam astea au fost motivele mele de ras de azi...si inca nu s-a terminat ziua
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#43
Pai hai sa vedem:
* Un OVA yaoi vizonat cu o pofta nebuna de om nesatul de perversitati Zuppy13 ( imi permit sa il pun pe Zuppy in ipostaza asta )
* Disperarea unei colege ca va fi combinata cu forta de Revelion
* Aceeasi melodie, in fiecare zi ma face sa zambesc
* Tata, cu invataturile lui.
* Faptul ca am mancat pra mult si acum ma doare burta, dar zambesc de prostia mea.
* Am ramas fara un picior la o masa 21
Poate dau edit daca se mai iveste ceva. Ja ne !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#44
Multe m-au facut sa zambesc azi:4
*De dimineata,varamio a inceput cu nazbatiile lui,face asa cv in fiecare zi;
*Faptul ca tata i-a luat o oja mamei,''scumpa''(se intampla cam rar)21
*O prietena m-a sunat si am inceput sa discutam si sa ne certam( in gluma) despre fostul iubit-o sa se impace cu el,sunt sigura;
*O sa revad in curand o prietena mai veche...duh...dorul de amintiri,intamplari;
*Am stat prea mult cu vorba la telefon si am uitat ca varamio imi tinea ciocolata fierbinte,deci va dati seama..4
Sa vad care e urmatorul zambet pe lista4

#45
Ce te-a facut sa zambesti azi, Deea, draga ?
Tata (Wtf?).
Totul a inceput cand eu ascultam muzica acum cateva ore si ma uitam la poza mea de pe dektop, atunci intra tata si face el uitandu-se la monitor:
- Ala-i nu-i Bi-dam?! Iar eu am inceput sa tip "Daaa!" si am inceput sa-i povestesc despre drama in care trebuia sa joace, ce varsta are, ca acum e in armata si se intoarce peste doi ani, cum a trebuit sa scurteze din drama (sa mai taie din secvente) si tot asa si tata de acolo:
- Ti-ai gasit gagic, si uite asa am inceput sa zambesc si sa sar pe el ca sa-l trag de obraji (am ceva cu trasul de obraji, stransul in brate, invartitu', si pielea rece). Cam asta ar fi. Smile
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#46
Mda, vin si eu la 3 dimineata sa postez ce m-a facut in ziua precedenta sa zambesc 21) Pai sunt foarte multe care m-au facut in special sa rad.
1. Colegul meu de banca handicapat >.<
2. Cineva mi-a facut cinste cu o merdenea 15
3. Emisiunea din aceasta seara de la Romanii au Talent
4. Am mancat ciocolata Kandia
5. Am mai citit niste fic-uri yaoi si m-au facut mai mult decat fericita.
6. Am mers cu prietenii la mec dupa ore si nimeni nu prea avea bani. Am mancat toti 10 din doua tave xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#47
1. Faptul ca a fugit vecinul cu lopata dupa mine.
2. Faptul ca m-am intalnit pe tren cu niste prieteni si am terorizat vagonul cu talentul nostru innascut in ale karaoke-ului
I laik pie... and beer... period.

#48
Ce te-a facut sa zambesti, Deea, adica Andreea? 71

Eh... de dimineata (6 jumate) am inceput sa zambesc (dupa ce am terminat de mancat) in timp ce imi rasuceam trunchiul (amortisem) gandindu-ma la A.M.P. (yeah... my love1) Ce-as putea zice? Woamana aia ma baga in boala. :]] O iubesc asa de mult... si totusi... uneori sunt prea egoista si prea paranoica ca s-o dau si altcuiva *dat ochii peste cap* (macar ea ma accepta si asa 71). Oricat de mult i-as zice ca e un pudel cuminte si dragut vad ca inca nu mi-a dat o palma de sa-mi sara smaltul la dinti :]], deci e un pogres :]]). Si din nou A.M.P. :] Ce m-as face fara ea? Doar cand o privesc simt ca sunt cea mai norocoasa persoana de pe lume. Smile Pe langa astea, melodiile de la Three Days Grace si acum, gandul la baiatul ala care aculta Metallica - ziua ce nu va veni - si dansa hip hop in "sala de dans" - o camera de clasa unde exerseaza dansurile si fac coregrafia pentru evenimente din scoala anumiti colegi :] - yeah... ce cazatura a luat. Altceva? Nimic. Gandul ca uni au o mama si isi doresc sa nu aiba cand altii plang si vor sa se sinucida pentu ca n-au. :] Minunat! Doar aceasta e viata. :] ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#49
Ce m-a facut azi sa zambesc? Este inca devreme, dar totusi am zambit cam la fiecare minut.
1.Conversatia cu Alex la telefon, colegul meu de banca :]]
2.Mama a facut chec 15
3.Azi nu fac ultima ora, deci am scapat de matematica.
4.M-am uitat la Tom si Jerry xD
5.Voi merge in weekend sa-mi iau rochie pentru banchet >.<
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#50
Nu prea multe.
-Vremea n-a fost de partea mea. Imbracata subtire m-a prins ploaia pe drum si am ajuns fleasca acasa.
-Si pentru ca e primavara, anotimpul schimbarilor: Am avut parte de o tunsoare si am renuntat pentru totdeauna la parul meu luuuung. (asta da motiv de bucurie)
-Am "frecat" menta pe la scoala cu proiecte, prezentari powerpoint si filmulete. Asa DA! Sa tot fie! (macar pana la teze).
-Vine vacanta! Si o data cu ea poate si o mica escapada prin Iasi cu clasa, daca o sa mai am money, dar nu cred.
-Am mancat clatite! Yay!
N-am




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)