Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

#21
Hm....Sa vedem....Azi au fost multe lucruri care m-au facut sa zambesc,ba chiar sa rad in hohote 4.

1.Un coleg,Rares;e un adevarat 'bufon'.Wow!Abea acum observ ce izbitoare asemanare e intre el si Naruto(Amandoi sunt hazlii si au parul blond iar ochii albastri 21 )Ce a facut el...Multe...21

2.Dirigu';asculta un copil la tabla cand s-a auzit o bubuitura pe sala/era a 8 a care n-avea ce face/El foarte relaxat,se ridica de pe scaun si tot la fel de relaxat iese pe sala si apoi incepe sa strige cat il tin plamanii :'Bai!!!!!!!!!Ce naiba faceti?!!?Va mama dracului daca nu incetati acuma!'21
Si apoi revine calm in clasa ca si cum nimic nu s-ar fi intampla 21Dar noi l-am auzit:ha:

3.Am fost bolnavioara pana ieri si am venit azi la scoala si le-am vazut pe prietenele mele.Asta chiar m-a facut sa zambesc.I LuV My GiRLs871

#22
Ce l-a facut azi pe Soricelu' Roz sa zambeasca ? ^_^ Pai ia sa vedem :
- Un noua in test la mate ! XD
- Un zece in test la romana ! XD Ieeei dance Zece curat ! Fara greseala !
- Colega mea aiurita care s-a batut cu "fratimiu' " =]]
- Fratemiu' care cica e suparat pe mine =]] [ Mai mult m-a facut sa zambesc moaca lui "trista" ] :]]
- Doua colege care parca sunt lezbience =]] [ Am ras in vestiar de credeam ca o sa cad de pe banca =]] ]
Si.. ei bine cam atat ! XD Ziua asta a fost cea mai tare.. Aproape =]]

#23
Tata .
Dupa ce am plans el a inceput sa imi spuna fel de fel de lucruri si mi - a sters lacrimile si mi - a zis ca ar fi prost sa moara , aceasi promisiune , oare chiar mai crede ca o sa cred si a doua oare aceasta minciuna gogoanata ? Dar macar a reusit sa imi ridice moralul , chiar daca el este cel care me injura tot el este cel care imi stie preferintele , imi admite toate razgaielile , ma rasfatat cum fac si ceilnati si . . . multe altele . El este singurul lucru pe care il mai am , dupa altele , el este cel care mereu imi zice " cu mine esti ca si singura " . El este cel care nu vrea perfectiunea sau orce alceva de la mine , el ma considera un inger asa cum sunt eu , ma admite cu toate defectele mele . El e tata !
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
Ce m-a facut azi sa zambesc...71
*Prietena mea, Ema, e nebunatica, o iubesc :X
*Faptul ca m-am despartit de "el" de fapt, asta ma face sa rad 21 si asta fac
*Doamna diriginta, foarte haioasa
*Okasa, ne-am luat la o mica tranta
*Otosa, a trebuit sa mearga la dentist si dupa ce a venit mi-a spus ca a ramas fara nici o masea21
*Faptul ca mi-am dat seama:"Sunt libera !!!"
Cuvintele astea valoreaza o viata pentru mine.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#25
Faptul ca diriginta ma crede cuminte si imi ofera responsabilitati pe care se le fac impreuna cu Andreele mele .
Ca tata nu m - a mai injurat - asa rau .
Ca sormea nu a venit acasa , asa am putut sa ma refugiez in lumea minunata a cartii pe care - eu - nu am putut sa o descopar mai demult .
Ca am intalnit un fan Hero . Cred ca sa o zapacesc cu miile mele propozitii despre tema zilei : Hero , ingerul cazut din ceruri pentru a ma face pe mine geloasa ca nu pot sa ma duc in Coreea , Seul .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#26
eu toata ziua zambesc, insa astazi a fost o zi mai speciala.
am zambit deoarece:
-am luat 10 la istorie(performanta reusita doar de 2 elevi...diriga/profa de istorie crede ca 10 il iei doar daca stii mai mult decat in carte)
-m-a laudat proful de sport ca "i-a placut cum aruncam eu mingea la baschet"
-glumele din clasa sunt mereu bine-venite, desi nu mereu originale
-am facut mancare si chiar mi-a reusit(si nu a murit nimeni)
-am vorbit cu MAMA
-am barfit prostii cu sor-mea in autobuz
-am ascultat melodiile preferate toata ziua.
cam astea sunt motivele care m-au facut sa zambesc azi!
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#27
azi am avut timp sa mai dau si eu pe canalul lui "Ray William Jhonson" cu show.ul lui pe care il are pe youtube de 2 ori pe saptamana ...adica "=3" . prea panarama tipul asta XDDD
Feel the music!

[Imagine: IMG_2997-1.jpg]

#28
Pai azi cred ca am reusit sa-mi aduc aminte de toate lucrurile care ma fac sa zambesc :
-mi-am amintit ca-mi place la nebunie cine sunt
-replica profei de bio... 21
-ca eu chiar pot sa fac ceva ce-mi doresc de mult timp
-colega care se ineaca si cade din banca zilnic 21
-colega care chiar e mai draguta decat credeam...
-o melodie pe care o ador xD
-un film foarte frumos cu o poveste foarte ... ciudata 21
-si gandul ca o sa am cel mai nebunesc week-end ...

#29
Pai:
-faptul ca mi-am dat seama ca am o slabiciune..."dulce"
-faptul ca revelionul e din ce in ce mai aproape
-ora de romana, ei bine, numai romana nu a fost21
-proful de psihologie, profa de engleza
-am iesit la un ceai cu niste prietenii si ne-am simtit bine
:X:X:X
[Imagine: ak8THBQ.png]


#30
Multe lucruri m-au facut sa zambesc...
-Colegul meu cel dragut,dintre baietii din clasa el e cel mai bun prieten al meu
-Ora de bio,am ras intr-una :X
-Glumele colegilor :X
-Pauzele,am jucat ping-pong :X
-Melodiile mele preferate :X
-Vremea de azi :X
-Pur si simplu,gandul ca e weekend,frateee :X
-Ziua de azi :X
[/font]Always keep the faith <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)