Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#41
Simt ca-mi greste glicemia 24. Devin energica si agitata si trebuie sa ies neaparat afara sa ma dau cu capu` de ceva sa-mi treaca x3.

Ce sentiment ai cand iti da mama ta o palma? x.x
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#42
Niciun sentiment. N-am avut ocazia sa primesc o palma de la persoana in cauza. De fapt nici nu stiu care e sentimentul sa vorbesti cu persoana in cauza 21 106.

Ce sentiment ai cand Toxicity. pune intrebari? ( Nu e ceva personal, doar ca nu am alte idei in capul asta sec. Ma ierti? Ma ierti? Ma ierti? :pls: )

#43
Niciunul, i guess. N-o cunosc, deci nu ştiu. Probabil că mi-aş dori să tacă din gură. [ nu e ceva personal, darling. ]

Next: Ce sentiment ai când drăcuşorul [ drăcuşor este? ] de la avatarul lui Who? zâmbeşte?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#44
Hmm..mă sperie zâmbetul ală malefic, so..presupun că îi un sentiment obositor..cauz..se repetă la nesfârşit acel zâmbet malefic [btw..nu vreau să te jignesc Who?]
Q: Ce simţi când lumea se uită ciudat la tine?
It is better to be hated for who you are than to be loved for what you are not.

#45
Ce simţi când lumea se uită ciudat la tine?

Indiferenta, de ce sa se uite ciudat la mine daca eu nici nu ii bag in seama?

Ce simti cand mananci ciocolata?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#46
Gust dulce. Mă simt ca şi cum aş mânca ciocolată. No, wait, chiar asta fac. : ))

Next: Ce simţi când mesteci noua gumă FIVE?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#47
Stimul pentru simturi :]] Ma simt revigorat si nu mi se face sete:]

Ce simti cand cineva iti spune:"Eu sunt mai bun/a ca tine la..."
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#48
Pai, depinde destul de mult de cat de des mi-a mai zis-o inainte. Dar deobicei ma enerveaza daca sunt intr-una din zilele proaste pe care le avem cu totii. Adica, ok este mai bun/a, probabil ca deja mi-am dat seama, dar nu inteleg de ce sa zica asa ceva, e atat de important sa faca persoanelor in ciuda? Dar de multe ori, chiar daca e cineva enervant, ori vreun amic sau o persoana cu care n-am nici o treaba, sunt destul de indiferenta, chiar daca pe moment ma enervez putin.

Ce simti atunci cand ai o pofta imensa de ceva dulce, dar n-ai gasit in intreaga casa nimic care sa te satisfaca? xD

#49
Ma simt cam aiurea21. Sunt nervoasa, sau ma multumesc cu ce gasesc. Daca nu, cobor sa iau xD .
Ce sentiment ai atunci cand minti?
Cea mai reuşită semnătură.

#50
depinde... cate odata nu simt nimic si alta data simt un gol in stomac sau simt ca iau foc...

ce sentiment ai atunci cand ploua ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)