Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#21
Sunt trista,nervoasa,dezamagita.

Ce sentiment ai cand nu vine la intalnire persoana ce o astepti?

#22
Intru in depresie, ma enervez putin si sunt deprimata toata ziua :]].

Ce sentiment ai cand urla mama ta la tine?
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#23
Ce sentiment ai cand urla mama ta la tine?

Nici un sentiment :]] Poate m-aş simţi puţin agasată, că trăncăne, dar mama nu e genul care să ţipe. Oricum, cred că cel mai mult aş simţi indiferenţă.

Next: Ce sentiment ai când citeşti o manga ?

#24
Ce sentiment ai când citeşti o manga ?
Pot spune ca depinde si ce manga...si inca si depinde e online sau cind o tii in mina. De exemplu cind dau de manga online nu rezist si o inchid fiindca nu simt nimic, insa de o cumpar prospecioara, pot spune ca chiar ma incita si sunt la maxim pregatita sa o citesc si recitesc si sa o vizualizez necontenit^^...indeosebi ca toate sunt asa dragute, micute si acurate10
Next: Ce sentiment ai cind esti apreciat pe nedrept?

#25
ma simt naspa am un gol in stomac >.>... simt ca ma sufoc plus ca am asa o stare de neliniste

ce sentiment ai cand mananci coliva ? 21
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#26
Am impresie ca cineva a decedat...nustiu o detest, parca fug de ea, asa o maninc cu virful linguritei, si uite vca nustiu de ce..>.<
Ce sentiment ai cind ai luat o tableta, una la care ai alergie??O.O

#27
un sentiment de furie ma apuca draci mai ales daca apar pete rosi... de obicei sunt atenta la ce mananc dar mda... nici nu vreau sa ma gandesc >.>

ce sentiment ai cand pleci la scoala ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#28
Uhhh....ce intrebare, depinde mult de ziua a saptaminii, daca e miercurea merg ca o pasarica ciripind, insa de e luni sau marti seaman mai muly la un cioroi croncanind>.<
Ce sentiment ai n ajunul Pastelui?

#29
simt plictiseala... multa plictiseala si intru intr-o stare depresiva nu stiu de ce... defapt mie nu mi place nici o sarbatoare =___=
ce sentiment ai cand mananci muraturi ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#30
Waaaa...in dependenta cu ce^^....Si depinde care muraturi21
Adooooooooooooooorr rosiile, si pe al doilea loc plasez castravetiiX)
Ce sentiment ai cind deschizi un unt de ciocolata??




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)