Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#31
un sentiment de curiozitate si nerabdare 39... imi place sa deschid ambalaje nu stiu de ce dar imi place 21

ce sentiment ai cand calci intr-o balta ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#32
Un sentiment de scârbă parcă am călcat pe o pizza deja mucegăită, dar apoi îmi revin cu calmul şi trec peste :]]/
Ce sentiment ai când vezi cum moare o pisică?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#33
un sentiment de durere 2 ma simt trista si vinovata pt ca nu o pot ajuta 46... iubesc animalele de orice fel :X... de aia am o turma de pisici 21)

Ce sentiment ai cand primesti haine de Craciun ? =.=
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#34
M?G....nustiu....nu am primit niciodata si sincer nusti, chiar nustiu. Dar ar fi fte placut^^
Ce sentiment ai cind vezi o cioara moarta pe copac, direct deasupra ta??

#35
un sentiment putin de greata pe de-o parte si pe alta de tristete, imi plac toate necuvantatoarele 2

ce sentiment ai cand iti pica netu ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#36
A: Hmm....scuzați-mi expresia, dar mă apucă toți dracii =_= , în special atunci când sunt în mijlocul unor conversații picante >.> , sau atunci când mă uit la anime/manga.
Q: Ce sentiment ai când mergi în excursie la munte?
It is better to be hated for who you are than to be loved for what you are not.

#37
Depinde de starea mea de spirit si cu cine merg.
Daca merg cu familia: unul de plictiseala.
Daca merg cu prieteni: un sentiment de placere.

Ce sentiment ai cand vine in fata ta un baiat/fata frumos(a) pe care nu (l-)ai vazut(o) niciodata si tesaruta? (misto exprimarea nu?)
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#38
Raman OMGLOLWTF si apoi il sarut inapoi,doar nu sunt proasta sa ratez ocazia sa am primul sarut cu un baietas atat de chipes 9.
Deci un sentiment placut,de parca traiesc un vis :X.

Ce sentiment ai cand vezi pe cineva mancand racitura?
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#39
Sentimentu' ca il manink dupa ce maninka racitura, fiindca tot ce e din racitura e gustos^^
"Om cu umplutura de racitura" neamneamneam^^
Ce sentiment ai cind se termina mincarea de sarbatoare??

#40
Fericire 105. În sfârşit revin la mâncarea obişnuită care nu-mi provoacă greţuri dacă o mănânc prea mult [ organismul meu O.o ]

Ce sentiment ai când mănânci ciocolată? 24
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)