Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#61
Ce preferi dintre ; fotbal ÅŸi handbal ?

Poi cred ca prefer fotbalul. Joc mereu fotbal la scoala cu baietii [stiu, sunt baietoasa] si imi place foarte mult. Imi place sa tip la ceilalti din echipa mea si sa le rup picioarele adversarilor21. Handbalul nu pot spune ca nu imi place, insa sunt mai familiarizata cu fotbalul si mi se pare un sport mult mai atractiv, deci aleg prima varianta. Fiecare cu parerea sa.

Ce preferi dintre : leneveala sau activitate?15

#62
Crede ca activitate..bine recunosc ca-mi face placere sa stau, dar ma plictisesc daca stau prea mult XD..asa ca prefer sa-mi ocup timpul cu ceva, si uita asa...se duce ziua :]

Next: Zi sau noapte?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#63
Imi plac amandoua ,dar cred ca voi alege zi , deoarece atunci sunt treaza si pot sa imi traiesc viata =]] . Cum suna o_o . Dar intr-un fel este adevarul , deoarece noaptea o cam pierd , fiindca dorm =]] . Deasemenea dintre intuneric si lumina aleg cu siguranta lumina =]]

Next : rata sau gaina ? ( doamne ce imi vine in minte la ora asta =]]]=]]] )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#64
Clar gaina ... Totally Brainless .... Eat , f**k , go to sleep 21 Next day same scenario , poate mai face si un ou si totul se termina miraculos cu o taiere de cap , mult sange si sarituri bezmetice. In timp ce o rata .. are o viata mai dificila ... Trebuie sa zboare ... sa inoate ... ca sa ce ? Oricum ajunge ciuruita sau taiata. Deci GAINA FTW !!!

Next : Vineri dupa amiaza sau sambata seara? (Yeah i know , no ideas)

#65
Vineri dupa masa ,ca sunt asa de obosita ca dorm pana sambata seara.
cirese / capsuni
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#66
Capsuni cu frisca .... Foarte delicioase , obisnuiam sa fur de la vecina mea mai batrana capsuni ... Doamne cat mancam din gradina ei. Si desigur si ciresele reprezinta o varianta buna ... Si din astea furam cand eram mai mic 21 Ma duceam cu amicii eram ditamai gasca , unii stateau de 6 si altii furau si rupeau crengi de aruncau la cei care stateau de paza.... Ce vremuri 105

Anii de generala / Anii de liceu

#67
"Cand eram mai mic" ,am impresia ca asta o fost vara trecuta.
Anii de liceu ,evident.Prima data cand am fumat ,cand am sarutat pe cineva,m-am drogat,am baut si multe alte chestii.

long hair / short hair
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#68
Din nefericire nu am mai furat de mult niste cirese 46

Ontopic: Momentan am o tentativa de long hair .... Momentan 21 Probabil ca o sa ma tund datorita stresului la care sunt supus in fiecare dimineata pentru ca am ajuns sa imi petrec cateva minute bune in fata oglinzii numai pentru a imi aranja parul.

Bautura // Tigari

#69
Bautura

Pentru ca prefer cu mult o sticla de vin rosu decat un pachet de tigari, care, de multe ori nu imi poate satisface dorinta de moment, so... i`m going with drinks.

Soare/ploaie [ yes, i have no idea now ]

#70
Ploaie ... Intotdeauna am iubito ... Imi place sa stau sa privesc pe geam cum ploua ... Ma linisteste mult . In schimb soarele nu ma bucura asa de tare , caldura , transpiratie ....

Vara / Iarna (nici eu nu prea am idei)




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)