Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#1
Deci primul user va incepe cu "Preferi" apoi va continua cu doua lucruri opuse.
nu prea cred ca ati inteles, desi nici eu nu cred ca am explicat prea bine asa ca mai bine va dau un exemplu
ex: Preferi lumina sau intunericul?
apoi al doilea user va alege unul dintre ele si va argumenta de ce prefera acel lucru4
sa incepem: Preferi pisicile sau cateii?





#2
Nu pot sa aleg ... Imi plac si cainii si pisicile ...pot sa le aleg pe amandoua 5?!Pisica e o companie placuta pt persoanele linistite,si nush,cel putin pe mine,ma calma.Cainele,cel mai bun preten al omului...nu pot sa zic ca ma agita 21 dar sunt mai sinceri(wow ce de figuri de stil pe capu' meu).
Anyway,eu aleg amandoua variantele 4
Next10loaie sau ninsoare?!

#3
Ninsoarea.... logic ca ninsoarea ... imi place zapada ii minunata ... si deabeastept sa ninga ..:X:X:X
pacat ca anu asta nu o prea nins si nu so depus zapada...
next:
Preferi calculatorul sau televizorul?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#4
Ninsoare ^^
Ma calmeaza ... oarecum si ma si face sa ma bucur :10: Ploaia e destul de... mdeah, turns me depressed ._.' Don' ask, it happens only sometimes xD
Hmm... Ninsoarea este alba, pura... Fly, fly, like a butterfly >_<"
[Edit] Erm... computer-ul 10 La calculator pot face ce vrea si vizionez ce doresc eu, nu ce ma forteaza ei sa vad 5 Plus, am tv pe comp :laugh:

Preferi branza cu mucegai sau laptele? [da, sunt destul de opuse :scared:]

#5
iiiuu Branza cu mucegai in nici intr-un caz..nici sa pun mana pe ea. iiu scarbos...cred ca numai daca as vedea-o mi s-ar face rau...asa ca aleg laptele..dar fara mucegai. Laptele e bun..dulce si poti sa-i compini cu piscuiti si reiese lapte cu piscuiti sau ..lapte cu cacao yyaammii. Si intradevar..sunt destul de opuse..mai ales ca branza cu mucegai..nici sa o atingi nu poti..pe cand laptele..ai bea in fiecare zi.

Oky..randu meu.

Preferi Macaroane cu branza sau placinta cu branza.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#6
hm..ce decizie...cred ca aleg placinta cu branza.Imi place extrem de mult, mai ales daca are si stafide 38..Iar cand ma apuc de mancat placinta, cu greu ma mai opresc 4
Hai ca deja am inceput sa salivez 21

next : Preferi muntele sau marea?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#7
marea pentru ca nu prea imi place frigul... dar imi place zapada4... si imi place la mare... pentru ca imi place sa inot si sa ma bronzez21...si e klumea ca nu tre sa ma imbrac cu o 100 de haine21

next: preferi sa te uiti la tv sau sa te joci la pc?

#8
Uhm..prefer mai degraba PC-ul.Ai mai multe optiuni,mai multe lucruri sa faci 4 .Aici poti sa iti mai pui mintea la treaba pe cand la tv stai si te holbezi la ecran ._. Plus ca uneori nici nu gasesti nimic bun.
Ahh,si sa nu mai vorbim de faptul ca poti conversa cu o groaza de lume.[chiar si din alte tari 39] .La tv nu poti face acest lucru 21 Poti doar sa ii vezi XD ...


Next one 10referi Craciunul sau Pastele?
LOLNOPE

#9
Amandoua sunt frumoase. De obicei petrec Pastele cu prietenii ,iar Craciunul alaturi de rude si familie..Imi plac foarte mult cadourile de Craciun, linistea specifica acestei sarbatori si sa nu uitam de brad, insa nu pot sa zic ca le prefer in locul petrecerilor din Noaptea de Inviere..normal ca acum tind sa aleg Craciunul deoarece e mai aproape si abia astept sa vina, insa daca stau sa ma gandesc mai bine, imi plac amandoua la fel de mult4

Preferi iarna sau vara?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#10
:w00t: O_o ?? c..cred ca prefer laptele 4 ..pentru ca laptele e bun si dulce si poti sa il bei cu cacao si poti sal pui la clatite :X si la prajituri ..in schimb tastatura nu are gust bun ^^" :laugh:

next:
luna sau soarele ?? :001_huh:




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)