Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

Cum am mai zis va iubesc din tot sufletul meu! Doar voi ma puteti face sa zambesc! In concluzie am cea mai buna parere! Singura chestie naspa e ca nu stiu eu sa ma descurc pe aici! Pupy,pupy.
[Posturi unite]
Ah,da! Am aflat de voi acum 2 ani,cautam Ai no kusabi,subtitrat in romana,ca deh,mintea mea nu mai e ce-a fost, si in engleza intelegeam din doi in doi. Asa am dat de voi! Fericita zi a fost aia!!! Pupy.
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...


Suuuunt... Pierduta in spatiu.
Da, sunt noua. Insa imi place fundalul, e un camp frumos si portocaliu : D

Ce nu-mi place: nu pot scrie cu diacritice

Well mie unul imi place la nebunie forumul pentru ca este plin de persoane minunate care te pot lua mereu prin surprindere...just like hobbits 21 Anyway eu unul doar ca sa stau pe animezup intru pe calculator si chiar imi face placere sa stau aici si sa discut despre tot felul de chestii sau sa imi dau cu parerea in legatura cu un anumit subiect 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Nu pot sa zic ca sunt tocmai un user nou, dar avand in vedere perioada off, e clar ca nu mai cunosc ce se intampla pe aici. Ma bucur enorm sa imi reamintesc de ceea ce faceam acum o buna bucata de timp. Insa pare total schimbat. Inainte se posta intr.o veselie. Nici nu aveai timp sa postezi, ca vedeai 5 posturi inaintea celui de.al tau. Putina reclama nu ar strica...reclama televizata. Eu pe vremea cand aflasem de forumurile anime (R.I.P animeplus), am aflat de la televizor. Partea proasta e ca multi nu mai au animax sau ce mai e acum...2 but ohwell..sper ca am postat unde trebuie 4 mi.ar placea mult o revenire a userilor vechi...un topic sau ceva. Yeah that would be nice
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

Uh, cred ca stiu de forum de cand nu avea domeniu propriu si era micut si adorabil si la fel de prietenos ca acum. ^.^ Intotdeauna am avut o parere buna despre forum, dar acum arata asa pro ca il inchid si deschid de cate ore doar ca sa mai vad tema si cum ninge. (i'm such a weirdo) Also, descrieriile alea micute de la fiecare categorie sunt absolut adorabile 24. Cea de la Fan Zone e preferata mea. 21 Foarte pozitiva.
OK, poate ca v-am cam stalkuit inainte, dar ca membru, sunt noua. Crazy-monkey-emoticon-136 Si ok, e smecher forumul si abia astept sa ii explorez fiecare coltisor.
[Imagine: tumblr_nj7zymkwG01rpwh4yo1_500.png]
"I will destroy you in the most beautiful way possible,
and when I leave you will finally understand
why storms are named after people."

- Katrina M. K

eu am facut descrierile Pulpfiction
_____________________________________________
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Din pacate descrierile tale n-au rezistat in tema asta, Irinuca, au ramas doar ale mele de la categorii Crazy-monkey-emoticon-085
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Foarte frumos forumul! Felicitari pentru design si pentru idee 4Crazy-monkey-emoticon-138

N-o sa mint. Dar bate rau vantul pe aici. De asemenea, cred ca sunteti un pic cam mmmm neprietenosi. Adica, aveti gasca voastra. Nu e nimic rau, dar pentru mai multa activitate ati putea sa nu suspectati oamenii din prima de intentii rele. LOL.

P.S. pai, nu mi se pare fain sa-mi raspunda de fiecare data cand postez un salut un formular de-a gata. mai bine nu ar raspunde nimeni. serios acum... eu inteleg si PR-ul, da' oamenii vor sa vorbeasca cu oamenii... nu cuformulare de-a gata.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

(can't believe I remembered the password for this account lmao)

Parerea mea din 2010 nu s-a prea schimbat. Ce pot spune? Mi-a facut multa placere sa-mi dedic o mare parte din timp (viata) pe acest forum. Totul este usor nostalgic acum. Am fost foarte bucuroasa cand m-am uitat pe la useri si am recunoscut o mare parte din ei.
Va multumesc pentru tot ce mi-ati oferit, fie ca au fost bune sau rele. Chiar daca a trecut destul de mult timp de la ultima mea postare (nici nu mai stiu cand a fost aceea), m-am tot gandit la AnimeZup. Cand am fost un simplu user, cand in sfarsit am incetat sa imi schimb username-ul (still am into that genre), cand am devenit traducator pentru voi (si typesetter... daca era nevoie si cleaner... mai si corectam traducerile altora... sa fie), cand de 1 aprilie am fost numita moderator... cand cineva a facut un post special pentru mine, trying to drag me, but it only made me laugh (good times tbh) si tot asa.
(era la moda pe atunci, pe aicisea, sa combini engleza si romana o data la doua cuvinte, in special in discutiile serioase, deci e numai corect sa reproduc cat de bine post acel nivel de romgleza)
Va urez numai bine!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)