Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#61
Imi place foarte mult.Din cate am observat Familia Zup este foarte primitoare.Inca dinainte sa fac topic la sectiunea acestea am primit 3 comentarii la profil primind urari de bun venit si le multumesc tuturor celor care au facut-o.Site-ul mi se pare foarte frumos.Sunt o groaza de lucruri interesante pe el.Cum eu sunt mare fana a fan ficurilor Naruto aici gasesc tot cei mai bun.Faceti o treaba buna asa ca tineti-o tot asa!
[Imagine: EnvYQ.png]

#62
Heya^^ Abia acum am vazut acest topic, aceasta intrebare, si cum puteam sa lipsesc? Pai intrebarea ta este foarte simpla. Da, de mult voiam sa aflu ce crede lumea despre Zup, dar poate ca nici eu nu aveam o impresie buna la inceput. Sincer? O sa ma omori x.x. La inceput credeam ca este unul dintre acele forumuri cu fite, gen " noi suntem atat de "misto" ca avem multi membri" Well, m-am inselat total [ copil mic si prost.] * slap herself* Zup este cea mai mare si cea mai calduroasa familie pentru toti. Aici mi-am facut foarte multi prieteni si am invatat foarte multe. Si pe langa comunitate, Zup-ul, in sine, ca forum, este excelent. Este foarte bine organizat, si foarte, foarte muncit. Imi si imaginez prin ce ati trecut voi, fondatorii si adminii o.o. Este unul din foarte rarele forumuri unde adminii sunt foarte muncitori si unde * thank admins* nu exista spam. And yeah, n-o spun pentru Flaw or smth *laughs*. O spun pentru ca iubesc Zup. Sa ne traiesti multi ani inainte, Zuppy, our dear vulpixo-kitty. hug Happy posting everyone. Zbai Smile
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#63
Am aflat de animezup de la o prietena care tot citea ficuri de aici si mi le povestea si mie. Imi placeau foarte mult asa ca i-am zis sa imi zica si mie unde le gasesc asa ca le-am cautat si eu.
De cand am intrat pe acest forum m-a impresionat ca sunt si copii mai mici de 13 sau poate si mai mici care isi posteaza ficurile. mi se pare foarte educativ mai akes c nu este vulgar si in felul asta copii isi dezvolat vocabularul. Imi place foarte muklt si nu regret nici o secunda ca mi-am facut cont aici.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

#64
Da, da, da. Sunt veche pe Zup ( adica nu chiar ) si nu am dat de acest topic o.o. Am voie sa imi dau macar acum cu parerea 4 :

La inceput nu stiam nimic, eram total pe langa, nici nu stiam ce este un Anime sau un Fic, faceam Spam si Off Topic . In schimb acum ma mandresc ca fac parte din aceasta comunitate de Zupisti prietenosi, frumosi si destepti. Acum am si eu fic dragut, sunt activa pe Forum si am multi prieteni cu care ma inteleg formidabil. Zupu' este cel mai tare Forum evaaa. Cred ca am ajuns si dependetaa, nu as schimba nimic la el si mereu voi fi Fidela acestui Forum 15.

( Sunt teledependent, teledependent ! )
[Imagine: Jun0xCa.png]

#65
Zup mi se pare o comunitate chiar foarte bine facuta si organizata,cu multi membri,activi,moderatori si admini la locul lor,nu de genul copiilor carora le dai putina putere si incep sa distruga.Sunt f.multe chestii de "facut",nu doar un forum banal,sunt concursuri,jocuri,chiar si shop.Deci per total,Zup este o comunitate chiar foarte ok si sper sa continue asa.


Why is everybody so serious
Acting so damn mysterious
Got your shades on your eyes
And your heels so high
That you can't even have a good time



[Imagine: iaza16473042879700.jpg]




My GFX

#66
Ce pot zice?....este un site unic pe acest Pamant...il ador..are tot ce ii trebuie unui site plus mascota..care este asa de dragalasa
Ador decorul...cum am zis mai sus e unic... nu am m-ai intalnit un site anime si manga atat de dotat ca acesta..celelalte sunt plictisitoare...doar niste topicuri si atat...plus cateva informatii.
Animezup are multi useri activi, multe discutii interesante, jocuri si Mascotaa urrra 21
In concluzie un site perfect.
De unde am aflat de el? Chiar nu mai stiu deoarece l-am gasit mai demult dar acum mi-am facut cont si sunt bucuroasa ca am facut asta.
Tineti-o tot asa si o sa ajungeti departe muult mai departe. pupic
[Imagine: 647149ib5rxtjazoz.gif]




#67
Nu stiu daca am trecut pe la acest topic, sper ca nu, deoarece nu vreau sa fac posturi asa degeaba O__O.
Sunt de mult pe animezup, cam de un an :]] Ma mandresc cu asta, hehe. Am lipsit o perioada de timp, deoarece scoala imi luase cam tot timpul liber, dar in final am revenit pe zup, deoarece m-am atasat prea tare de el incat sa-l las deoparte. Imi place enorm de mult si cred, adica nu cred, cu siguranta, este cel mai genial forum anime cunoscut de mine vreodata. Nu stiu, mi se pare fantastic din toate punctele de vedere. Vine mereu cu idei noi,nu te plictisesti niciodata, iar membri forumului sunt mereu activi si toti, absolut toti sunt foarte de treaba. Mi-am facut foarte multi prieteni aici,iar pentru acest lucru le multumesc tuturor ce au ajutat la crearea site-ului si ajuta in continuare sa ramana cel mai prietenos forum. Ati muncit foarte mult, iar rezultatele se vad cu siguranta. Va felicit pentru tot ce ati facut, meritati toate laudele noastre ^-^
Jos palaria pentru adminii si fondatorii zup-ului 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#68
De Animezup, am auzit de pe alt site, care va facea reclama. Ce imi place la voi, fata de alte site-uri ca te poti exprima cu cuvintele tale proprii (pe unele site-uri, daca nu te exprimi literar sau doamne fereste mai mananci si o litera, sau nu pui o virgula, imediat esti facut prost, de altii), foarte multe teme de discutii, cel mai mult mi-a placut cel cu scoala, unde poti sa povestesti tot ce ti se intampla la scoala sau ce crezi despre colegii tai, fara sa-ti fie frica ca te cunoaste cineva sau stie cine esti.
Nu schimbati nimic, e perfect.
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

#69
@Jessye: Pai avem deja un chat... Am fost chiar printre primele forumuri anime care au oferit un chat cu auto-refresh 22

Nu il vezi? E pe prima pagina a forumului si separat la adresa http://animezup.com/chat.php

#70
Hy!
Animezup este un forum... extraordinar ! Cum s-a mai spus, aici te poti exprima cum vrei tu. Ce imi place cel mai mult la Animezup este, defapt sunt, persoanele pe care le cunosti pe forum si creativitatea de care dau dovada.
Tineti-o tot asa!^^ Jaa ne! :bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)