Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune ei niciodata

#1
Huh .... bon deci topicuri dinastea erau si pe Animax forum si nu vad de ce sa nu fie si aici . Daca mai e un topic la fel , gomene ,


L- Vreau la baie ! Vreau mancare ! Am facut pe mine ?
Misa- Of of of ce copil mic esti . Si eu care credeam ca te-ai maturizat . :nh:
L- Sunt prea mic ca sa ma schimb singur . Unde e noua mea bona ?
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#2
Am mai vazut topicuri dastea dar niciodata n-am raspuns la ele asa ca sa incerc ce ma costa?10

Light: L si eu sunt Gay 15 Vreau sa te am pentru mine....


L: Nu te cred dovedeste! muah muah muah pupici21


Misa: Ha ce bine scapai de astia si ramasa cartea mortii la mine he he


Soichiro: Ce mandru sunt de fiul meu ca e gay! Acum ii pot spune adevarut ca si mama lui e barbat he he
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea
influenta personalitatea,
Dar ca TU esti responsabil pentru ceea ce devii.

Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru,
Si pot vedea ceva total diferit
Am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva
ore,
De catre oameni care nici nu te cunosc.
Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai
nimic de dat,
Cand te striga un prieten, vei gasi puterea de a-l
ajuta.
Am invatat sa iubesc
Ca sa pot sa fiu iubita.




The rest is still Unrwitten

#3
Hai sa incercam....
Light: Acum imi dau seama ca tot ceea ce am facut era gresit si ma predau, L. Ai castigat. Eu sunt Kira!
L: F**k! De ce te-ai predat? Doar ti-am spus ieri ca sunt gay si vreau sa fim impreuna. Acum ca te bag la inchisoare cum o sa se mai intample?
Misa: O, nuu! L e gay! S-au dus visele mele...
Soichiro: Ce tare! Light e Kira! Si mai tare! L e gay! 88
L: Stati! Eu sunt al doilea Kira! 15 Si cer aceiasi celula cu Light!

#4
21 incerc si eu -.-" sa vedem ce iese

Misa:Light,nu-ti dai seama dar eu am profitat de tine doar pentru a ajunge aproape de Sayu.Sunt lezb` si vreau sa fiu cu ea xD

Light:Nuu!Misa, cum m-ai putut trada? Am crezut ca pe noi ne leaga dragostea...dar se pare ca m-am inselat, defapt ne leaga lantul asta gros

L:Hmm, Matsuda, ce ar fi sa nu-ti mai sugi degetul ca un bebelus si sa-mi aduci o salata de rosii?E buna in timp ce ma uit la drama dintre Misa si Light xD

#5
Nu cred ca ma pricep... dar Death Note e unul dintre animele ce mi-a captat toata atentia.
[ mai ales bunaciunea aia de L ]
Sper sa nu va suparati daca descriu putin si incaparea... am ceva cu povestile... [ nu ma codamnati ]

O usa maronie cu palamale ce scritiau cand mana subtire puse mana pe clanta. Pas cu pas, in acea incapere intunecata, undeva langa geam... statea un inger ce multi il numeau "L". [
las vrea doar pentru mine ]

- Light, tu esti? spuse incet cat sa auda numai el.
- Da, dragul meu. Sunt aici pentru tine, o sa fiu pana vei muri si imi vei da Death note-ul.
- Vreau... sa spun... sufar de...
- De, ce? intreaba Light curios, apropiinduse de cel ca statea, neajutorat, in pat.
- Manelilalita... cea mai cumplita boala, cand am dat mana cu guta ca sa imi dea un autograf am luat-o.
- Nu, dragul meu !! Ti-am spus sa renunti la florin salam, si sa incepi cu The gazette. Ce sa iti fac daca nu ma asculti?
- Dragul meu? spuse L cu lacrimi in ochi.
- Da, porumbita?
- Sa stii...
- Sa stiu ca ma iubesti? spuse Light mandru pe el, stiind ca asta vrea sa zica.
- Ce? Nu!!! Viseaza in continuare! Sunt casatorit cu Misa, am deja si cinci copii cu ea. Cum ai putea crede ca te iubesc?!


The End

// Daca nu va convine/place ca am facut-o ca pe o poveste puteti sa imi ziceti. Eu am facut cu mi-a placut/am avut chef.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Light: - Dragule, ce citesti tu acolo?
L: - O carte de bucate.
Light: - De ce, bomboanele se cumpara de la magazin.
L: - Cine are nevoie de bomboane? Mie nici nu imi plac, nu inteleg ce vad uni la ele.
Light: - Spunemi, ce carte ai citit ultima data.
L: - Twilight, luna noua.
Light: - O nu, aceasta molipa se raspandeste. Fugitii!! Light o ia la fuga pe scari, in urma lui L il privea banuitor.
L: - Ce fraier... citisem o revista playboy ultimadata. E... macar am scapat de el. Si unde ramasesem. A da, iar el continua sa citeasca cartea de bucate pentru prajitura de ciocolata cu strat dublu de nucusoara si crema de alune.

The End
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
L: Sunt atat de simpatic si dulce incat imi vine sa ma mananc.
Light: Trebuie sa salvez criminalii condamnati la moarte. Am sa ucid toti politistii.
Near: Ma las de meserie. Abia am ajuns la pubertate si vreau sa imi vad de viata deocamdata.
Mello: Ma obsedeaza gandul de a abuza sexual de Near.

#8
Misa:Il urasc pe Light , imi plac tipii mai invarsta .
Near:Cine ma pus s'o iau pe urmele lui Ryuzaki ? Mama mare , e plictisitor parca as juca sah .
Light:Ryuk , vreau un ponei sa zbor spre curcubeu , imi faci rost de unul ?
Ryuzaki:Yuk...prajituri , legume , legume , mama pune mana si fa o salata .

#9
L: Vaii!! Cat de bine imi sta cu oja rosie, Light, iubire nu asa'i ca imi sta senzational?
Light: Ha? Ai zis ceva?!! Nu te aud!! Vorbeste mai tare!!! Cred ca mi-am spart timpanele cand Misa mi-a bagat degetele in ochi!!!
Misa: Doamne, ce bun a fost violul, eu asupra lui Light, ce bestie am fost, cand de mandra sunt de mine, ma iubesc, stiam? Da, stiam! Ohh!! Cat de splendita sunt.

L: Mamii!!! Vreau asparaguz. [ primul lucru ce mi-a venit in minte ]
Light: Tataa!! Vreau brocoli. [ m-am prostit, nu gluma ]

Misa: Visez la ponei, imi iubesc reflectia, chiar acum port chiloti tanga.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10

Desi din anumite cauze am inceput sa urasc Death Note,jocul asta pare super distractiv.

L:Tocmai am descoperit de ce Superman poarta chiloti peste colanti.
Kira (in gand): *Cum de si-a dat seama ?*
L:Ai ceva de zis,Raito-kun?
Light: Pai... as avea ceva de zis,ce dovezi ai?
L (mancand chipsuri):Am niste poze chiar aici.
De fapt ma gandeam sa intreb direct persoana.
Light:Sa te informez ca el este erou?? nu criminal ca si Kira.
L:Ce insinuez eu de fapt este,sa nu mai porti chiloti peste pantaloni .Nu ai avut o zi prea buna nu-i asa?
Light *rusinat* : . . . Este doar imaginatia ta,perversule.Ai vedenii???
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)