Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune ei niciodata

#11
L:nu imi pasa de acest caz tot ce vreau este sa imi gasesc o prietena ma omoara singuratatea
Light:ce zi frumoasa pentru a o scoate pe Misa in oras:X o iubesc asa mult sper sa vrea sa se casatoreasca cu mine
Ryuk:urasc merele , mi-as dori sa fiu un inger bun
Misa:vreau sa il prind pe Kira si sa il omor19
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#12
Misa :
- L , Light . . . sunt gay . Nu am vrut sa spun pana nu eram sigura ca eu , chiar eu , incepe sa imi placa baietii . Va iubesc baieti !

Light :
- Ce somn imi e , vreau sa dorm . Urasc death note - ul , vreau sa fac un schimb cu Near .

L :
- " Dragule jurnalule , m - am indrogostit de Light . Era atat de frumos si sexy in noua lui costumatie de pasti . Nu stiam ca ii sta atat de bine imbracat in iepure . Chiar vreau sa ii recunosc dragostea mea , cel mai bine e sa il rapesc si sa ne mutam cu forta in Romania . De ce Romania ? Pentru ca totul e atat de curat si linistit , nici macar un tigan sau manelist . Iubesc acea tara ! "
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
L : Il iubesc pe Kira si tot ceea ce face !
Light : Ryuzaki , eu sunt Kira si te iubesc pe tine .
L : Watari .......... adu-mi te rog niste praz .
Light : Nu vreau s-o omor pe Misa , chiar daca ma tradeaza ...... o iubesc extrem de mult .
Misa : Light e cel mai hidos baiat de pe lume ! Si il urasc pe el si pe Kira si tot ce face !
Rem : Il iubesc pe Light Yagami ! Nici nu imi pasa daca se foloseste de Misa , sa se duca aia !!!!
L : Vreau sa dorm si sa nu mai vad dulciuri in viata mea .
Ryuk : Il iubesc pe Light ! L-as ajuta cu orice ! Si urasc merele , as vrea sa fiu bun de acum in colo .
Near : Il admir pe Kira . Nu vreau sa il urmaresc , ci sa il ajut .
Mello : Te iubesc , Near . Mereu mi-ai placut .

cam astea sunt replicile care nu cred ca vor aparea vreodata 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#14
near: mello te ibesc din suflet!!!!!!!!!!!!!!vrau za iti spun ca esti tipl meu preferat dupa mortu' ala de ryuzaki... te rog vrei sa fi cu mine??
mello:bai copil copac esti gay???
near:da sunt cel mai mare gay!!!!!!!!!!!!!!
ryuk:near vrei sa fii cu mine te rogggg!!!!!!!!!!!!!!
ryuzaki:ryuk esti cel mai frumos barbat vrei sa ne casatorim????
misa:vreau un mar si niste dulciuri...si o mai vreu p sayu sa ne f@@@tem toata ziua si noaptea.
mello:da eu o vreu pe misa 20

#15
Light catre L: Te iubesc faa!
L catre light: Te iubesc, porculee!
Misa nedumerita: Va mai iubiti mult, animalelor?
Amandoi in cor: Daa, vaco!

Light cand se trezeste de dimineata langa Misa: Am dezvirginat-o! Yess!
Misa cand vede cum strica Light ca turbatul: Si eu care speram sa fie L... off!
L intrand in camera: Taceti maa!! Vreau sa vad predestinati!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
L: Aiiii cat de bine a fost sa fac acest dus !
Misa: Aratai ca un porc, inainte de asta, iar acum ca un bou.
Light: * blush * mie imi placee, chiar muuullttt !
L: Stiam eu ca ma iubesti Light ! * pervi smile *
Misa: Sunteti la mine acasa ! Hai jos, pe podea si distrati-va.
Light: Dar patul nu e disponibil ?
Misa: Nuuuuuuuuuuuuuuu ! Nu vreau acea substanta tampita pe cearceafurile mele !
L: Credeam ca esti lesbi !
Light: Daaa si eu ..
Misa: Sunt, mai, sunt ! Dar asta nu inseamna ca nu l-am avut pe Light.
L: Ce ?! M-ati inselat ? * evil *
Light: Pai, eu ... eu ...
L se repede la iubitul sau si il arunca pe geam, apoi se repede la Misa si o taraste in pat.
Misa: Nu spuneai ca esti gay ?
L: Mai fac si eu exceptii.
Si asa au inceput o noapte plina de nebunii.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#17
Ok,ok my tuuurn!!

Ryuk: Rem, vrei sa fi cu mine?

L: Ryuk, da-mi mie merele tale. Nu mai vreau dulciuri!

Light: L, ce mai faci scumpule? vrei sa te ajut in cazul Kira? * si ii pune mana pe fumd*

hem.. cam astea sunt, mi-a pierit inspiratia chiar acum 24
Cea mai reuşită semnătură.

#18
L:m-am saturat de dulciurile astea >.>...vreau altceva
mello:nu imi mai place ciocolata22 si light arata asa bine azi39
light:dulciuri,dulciuri nu pot trai fara ele:X...L eu am dulciuri si tie nu iti dau19
near:ce stupide sunt jocurile astea...
misa:nu imi place light si nici nu stiu de ce am un carnet al morti pentru ca nu am nevoie de el..
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#19
L: " De azi nu mai mananc dulciuri. Ma voi duce sa dau o tura de stadion. Acum am chef sa ma comport ca un adevarat barbat, cred ca voi lua si niste cursuri de tai-chi. Vreau sa am un corp sanatos si sa fiu un sportiv."
Near: "Gata! ma aliez lu Light! stiu ca el e Kira, dar chiar imi place ceea ce face!19"
Light: "Maine o cer pe Misa in casatorie" .

21
Cea mai reuşită semnătură.

#20
Me me! XD

Ryuk: Ne, Light-kun, ceva dulciuri ai? Merele sunt mult prea sanatoase..
Light: Am sa renunt la carnet si am sa ma insor cu Misa. Era si timpul. E asa frumoasa...
Misa: Carnetul il ard, chiar dupa ce scap de Light. Eu l'am vrut pe L tot timpul asta.
L: Heiii Liiiight! *evil and pervy grin* wanna take this party somewhere else? *wink wink; nudge nudge* 24
Mello: Ma las de ciocolata...am sa incep sa fumez, ca Matt. Poate ma calmeaza mai mult decat ma calma ciocolata..
Matt: In loc sa ma joc jocuri video, am sa bag altfel de jocuri...mai private...cu Light 19

Wah, si cam atat XD
~Just Be Yourself; Don't Take Anyone's S***~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)