Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Eminem - Beautiful

Ador melodia, e una dintre melodiile mele preferate. Ador versurile, care ma si caracterizeaza uneori. E una dintre putinele melodii care chiar ma intristeaza atunci cand o ascult, dar in acelasi timp ma linisteste.

Off: Ang, ti-as mai putea recomanda eu niste melodii de la P!AtD. Daca vrei ... 106
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Tim Berg-Seek Bromance

Mi se pare ca acest cantec are niste versuri ,dar si un videoclip care te invata ceva! Mai ales pe unele fete care sunt mai 'aventuriere' de fel..
Imi place mult ritmul,locurile unde s-au filmat !

Three Days Grace - No more; e geniala melodia -si nu zic asta la orice melodie-. o.o' Fraaaate, nici nu stiam de melodiile astea. Albumul "Life Stars Now" e... =p~ Stiam cateva melodii, vreo trei-patru, din album, desii nu stiam din ce album fac parte si nici nu mi-a pasat, dar cu melodia asta si "A world so cold"... *protruding eyes* N-am cuvinte -mi le-am pierdut (se intampla atat de rar chestia asta, se vede ca-s artisti d-aia cu stofa si clasa b-)). No more, baib *manelist smile, slick* OH DAMN YEAH!! LAST TO KNOW e si EA FOARTE GENIALAAA!!!! o.o' Trebuie sa o am pe telefon, ce naiba *headache*. Maine ma cheama bluetooth-ul. 21 Doamnee, parca am mai auzit-o undeva, dar cred ca semana o parte din melodie cu o alta parte din Sunny Hill - Pray (melodie coreeana, dupa cate observati *smile with all teeth*). Si geniala e pe la sfarsit, chiar am crezut ca s-a intrerupt or something like this. o.o' Damn!!! REFRENUL IL ADOR SI APOI PARTEA AIA DE LA SFARSIT!!! =p~ Frate, n-am mai fost asa de... hăhăhă.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Three Days Grace- I hate everything about you.

Jeez, melodia asta e B-E-S-T-I-A-L-Ă!! Ascult TDG de cam 2 ani şi nu mă mai satur. "Never too late", "Pain" şi "I hate everything about you" le adooor! OMG, I love this band 105!
"I hate everythinh about you...
Why do I love you? "
Genial.
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

Flyleaf - All Around Me

Geniala melodie..eu o iubesc. Tot dau replay si tot nu ma satur de ea, mi s-a bagat pe sub piele.
Ma rog, cred ca si din cauza starii mele, probabil ca din cauza asta...pff.
Oricum, melodia merita ascultata 3

Fara Zahar- 3 PM

Am ascultat melodia asta cat timp am fost plecata in masina si pur si simplu a intrat in topul meu. Oamenii astia sunt complet tacaniti, pacat ca nu se mai aude nimic de ei. 2

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

Dima Bilan-Not That Simple

Imi place foarte mult de el,are voce superba ,iar faptul ca a castigat de doua Eurovision-ul,il face diferit de ceilalti ,asa-zisi "cantareti"...
Pe langa altele,il iubesc pentru ca numele lui 4ima,este si al meu....

Off: Marius, dacă sunt din cele pe care nu le ştiu, sigur.

Panic! At The Disco: The Ballad Of Mona Lisa

So, începe să îmi placă de ei. Nu ştiu dacă neapărat stilul lor, ci de el, de vocea lui actually. Şi într-adevăr, au versuri drăguţe. Nici instrumentalurile nu sunt rele, sunt..bunicele. La The Ballad of Mona Lisa îmi place mult refrenul. Anyhow, they're fuckin' good.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Can't go on by Group 1 Crew.
Yea, e o trupa veche. Am auzit de ei de curand. Era o melodie de-a lor in serialul One Tree Hill si m-am indragostit pur si simplu de ea(Forgive me). Pot spune ca e preferata mea, iar dupa aceasta urmeaza Can't go on. Trupa mi se pare geniala, iar melodiile lor sunt foarte originala. Multe dintre ele au legatura cu Dumnezeu, si chestii de genul : )) Multi dintre ascultatori au devenit mai credinciosi ascultand melodiile lor >.<
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Mika - Rain

Cum am ajuns să ascult aşa ceva? noone cares 'bout it actually, it's just music. Me likes it - that "when it rain and rain when it rain and rains" drives me nuts haha.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.804 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 527.334 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)