Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Tenacious D - Classico

De ieri ascult melodia asta non'stop ,ăăh, de fapt nu non'stop, dar.. ideea e că m'a prins şi numai pe asta o fredonez toată ziua, 21 La cât de plictisită am fost ieri într'un anumit moment mi'am şi înregistrat propia versiune. It's funny. 21 I like it! Hehe.. < 3



http://www.youtube.com/watch?v=IsRitvulGT0

De ieri seara o ascult non-stop. Am cautat-o ca nebuna [nu mai stiam cum se numeste]. Si ieri mi-a dat-o o prietena. Imi place cel mai mult cand zice "Parca toti au ceva cu mine", ma regasesc in versurile astea, mai ales in perioada asta ..22
[Imagine: YWk6O.jpg]

Hitt - Good night

Iubesc melodia asta . Am ascultat-o prima data la Music bank ( one of my favourite TV show) si imediat dupa asta am inceput sa fredonez intr-una : Can't you feel my heart? Can't you see my love ? Ieeeah it's a great song.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

The Veronicas - Secret.
Cred ca am ceva cu fetele astea : )) Le stiu de foarte mult timp, de prin 2009...le ascultam mereu melodiile, insa acum parca am innebunit o.o Am o groaza de melodii chiar si in telefon. Secret este una dintre melodiile mele preferate. I really love it . Versurile sunt geniale, mai ales refrenul : ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


One Direction - What Makes You Beautiful.

Melodia asta o tot ascult de azi noapte - în nişte împrejurări care nu merită amintite. Probabil faptul că Liam Payne arată atâââââât de bine mă face să ascult melodia, dar noup, chiar îmi place. Versurile se cam repetă şi nu mă dau complet peste spate, dar chiar şi aşa, o ador. Şi deşi e pop and craps - nu chiar genul pe care îl ascult de obicei -, I simply love it.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Papa Roach - Scars.
O, a trecut un an si ceva de cand ascult melodia : )) Chiar imi place. Mi se pare perfecta o.o Vocea tipului este magnifica. Imi plac toate liveurile lui. Melodia chiar e geniala, in special versurile.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Hollywood Undead - S.C.A.V.A.

I always listen to screamo, metal stuff, but this is something i've gotten into. The lyrics are awesum and I especially love the chorus. Anyhow, epic. x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Lady Gaga -Fashion
I love this song...i love Lady Gaga!!
E pe gustul meu...ritmata...cred ca are tot ce-i trebuie...
Imi place pentru ca e originala.Niciun artist nu a facut o melodie ,dedicata marilor creatori de moda !!!
Deci ,e geniala!!!

Lenny Kravitz - I'll be waiting

Well...de curand am inceput sa ma uit la Death Note, apoi m-am apucat de filme, iar cand am ajuns la ultimul film mi-a placut melodia. Am cautat putin and...thats it! Iar acum o ador<333 Imi plac atat versurile cat si melodia. Canta bine, desi e prima melodie de la el pe care o ascult, din ce imi amintesc. xD
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

Tiganeasca-Muroshavo
Pentru ca pot. Trist ce-apare la sugestii.
*astaafostotentativadespam*
kthxbye
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.058 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)