Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Pink-Fuckin' Perfect

Nu chiar ceea ce ascult eu deobicei, dar melodia asta se potriveste asa de bine cu multe situatii prin care am trecut...si inca mai am parte de ele.
[Imagine: robin-1.jpg]

F.T. Island - Missing you. Ascultasem Raining de la ei, pe langa o trupa rock al carui nume nu-l mai stiu. De la Milan Stankovic (;x - baby, stii ca arati nemaipomenit si au un talent desavarsit? 15) la F.T. Island din plictiseala.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Guns'n'Roses- Sweet Child O'Mine umple camera in acest moment.
Dupa ce am am ascultat'o la tv de curand, m'am indragostit de ea. Vocea solistului mi se pare foarte buna, interesanta. O anumita portiune imi place mai mult, cea in care ceilalti membrii ai formatiei canta "Where do we go now? ", iar Axl intervine si el.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida <- link

Am auzit'o la TV dar niciodata nu am apucat sa o notez pe ceva pana am dat peste ea total intamplator, ascultand JLS - She makes me wanna. Ironia sortii 10
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

Ministry - No W

Old times. I wus sooo lil'. Ascultam asta cu vară'mea. Mă rog, pe vemea aia habar n-aveam ce ziceam, dar ţin că ştiam s-o cânt. *laughs* Purely awesome. This is wut happens when Remmstein and Metallica have a baby, lol. Epicness.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

2NE1 - Hate you.

Abia a apărut şi o ador. Defapt toate melodiile de la 2NE1 de ador. Indiferent că nu înţeleg nimic, chiar le apreciez vocea, şi ritmul e unul destul de liniştitor faţă de I'm The Best. Iar MV`ul, e incredibil. Mai ales că este anime. Poate mă face să mă uit mai mult la anime`uri. 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

B2st - Take care of my girfriend(Say no).

God, iubesc melodia asta din toate punctele de vedere. Mi-a placut la nebunie cand am ascultat-o pentru prima data, iar dupa ce i-am cautat versurile in engleza am indragit-o si mai mult :]] Versurile sunt foarte frumoase, iar vocile tipilor geniale, la randul lor. Cred ca o ascult de vreo trei luni si tot nu m-am plictisit de ea.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


The Script - Before the worst

Ador melodia asta, e pur şi simplu genială, cel puţin în capul meu. N-am stat s-o caut, m-a rugat cineva s-o ascult - îmi este dor ca acel cineva să mă roage să ascult câte o melodie şi să-i dau o părere -. Oricum, o am pe telefon şi o ascult ori de câte ori îmi amintesc de acel cineva, ori de câte ori îmi este dor de el şi ... ăhm, mai pe scurt, e o melodie reuşită din punctul meu de vedere şi-mi place s-o ascult. : ))

2NE1 - Hate you.

They are the only exception. I mean, i hate k-pop, but they are so damn amazing, nu poţi să nu le asculţi. Şi devin din ce în ce mai bune. Scot melodii pentru toate gusturile. This song is amazing, the video too, I think all anime lovers will become 2NE1 fans. OMFG. I'm sooo in love with this song/band. 2NE1 fan forever, big fan, big fan! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Mecena - Catre ea.
Mda, melodia imi trezeste intr-un fel amintiri :]] Imi plac mult cei de la Mecena, insa nu le ador toate melodiile. Catre ea e preferata mea dintre toate. Iubesc versurile, sunt pline de atata adevar si intr-un fel mi se potriveste, sa zic asa. Vocea tipei este geniala, canta foarte bine. Pacat ca nu canta decat la refren.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.804 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 527.367 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)