Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

^ cand aud asta cu "melodia noastra" imi amintesc de GW - Special si Doc & Del - De Ce Tipa Femeia Asta 21

Dj Undoo feat. Ais the Chef - Mad fluid -- piesa 14 de pe album. Unul din cele mai bune albume pe care le-am ascultat. Undoo e absolut dat dracu la productie. Si ce MC-ii si-a tras pe album, ce versuri praise
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Black Eyed Peas - Just can't get enough
Mi-am luat albumul acum vreo 2 zile si e destul de ok.
Meh, sa postez asta pana nu se schimba melodia. 21
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Avril Lavigne - Keep Holding On

Una dintre cele mai bune melodii pe care am ascultat-o vreodata. Dupa parerea mea, una dintre cele mai bune, daca nu cea mai buna a ei. Merita foarte mult, mai mult decat primeste. Sau decat a primit. O ascult din cand in cand si imi vin in minte amintiri si momente mai speciale. Speciale, din toate punctele de vedere. Mai mult sau mai putin.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Proconsul - Mi ai Luat Inima.
Da, trupa veche, romaneasca. De cand n-am mai ascultat asa ceva ? : )) Imi place la nebunie melodia, in special trupa in sine. Melodiile lor sunt geniale, foarte cute si iti trezesc amintiri >.<

Mi-ai luat inima si ai plecat
Nici macar nu m-ai intrebat...
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


GD - Heartbreaker feat Flo Rida

^_^ E asa frumos sa vezi cum artistii tai preferati evolueaza si incep sa faca colaborari de genu asta.Muzica asiaticilor ar trebui sa fie raspandinta in intreaga lume 8
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

Disturbed - Haunted

Păi am revenit la obsesia pentru Disturbed şi de ce melodia asta!? Fără un motiv anume, era următoarea în playlist. x] Fucking awesum instrumental & voice 'n awesuum lyrics. Wut can i say moar?! I fuckin' love Disturbed.

Disturbed = The God of awesomeness & epicness. xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Rihanna - Take a bow - îmi place melodia asta, îmi place vocea Rihannei, îmi plac versurile ... totul. E pur şi simplu ... frumoasă, după părerea mea şi cred că de ieri îi tot dau replay. o,o

Dah, cum sa nu-l ascult p-asta al meu? Poate sa fie si gai - nu ma deranjeaza o.O (cred ca as fi doar geloasa, ca intotdeauna, pe astia: baieti carora le plac baietii *smuls parul din cap* *de ce nu-s cinstiti astia care au inventat chestiil de genul :<?) - si cine zice ca-i urat, sa se uite in oglinda (dupa cum am mai zis pe TPU - cont, cont, cont ^^). Frate, are talent, seamana cu GD, e... sa nu zic cum si mai e sarb. xd Logic, v-ati dat seama, Milan Stanković. :]] Vroiam sa-mi fac si avatar cu el, dar n-am gasit o poza buna. xd Erau miscate, ale naibii poze. .-. Oricum, vroiam ceva din melodia \\\\\\\"Face\\\\\\\" (adica mv-ul). Asta si ascult acum. xd Milan Stanković - Fejs (Face) [HQ]. 78 Bhaaaai, are talentul tipul (eram obsedata inainte dupa el, cand a concurat la Eurovision, apoi l-am uitat, l-am cautat din nou saptamana trecuta sau asta, cand eram la Cati, si am dat si de melodia asta xd - mi se parea lungaaaaaaaaaaa~ :]] *acuma-i scurta*).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Skillet - The last night.

Momentan, este melodia mea preferata de la Skillet : )) O ascult in prostie si nu ma mai satur de ea. O am in telefon si pot spune ca nu mai asta ascult de ceva zile ._. Imi plac la nebunie versurile, iar vocea tipei aleia e prea tare. Pacat ca nu canta mai mult >.<

I\'m so sick of when they say
It\'s just a phase, you\'ll be o.k. you\'re fine
But I know it\'s a lie.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Adiemus

Nu ştiam ce melodie să pun la \'Rate the song\' aşa că am dat un shuffle în playlist-ul din winamp şi din sutele de melodii, am dat peste aceasta. Într-adevăr e ceva timp de când nu am ascultat-o, dar e încă una din favorite. E destul de veche, dar nu şi-a pierdut din farmec. Deşi nu are versuri [şi eu de obicei pun accent pe versuri când ascult o melodie] are ceva special, mă linişteşte. Este chiar interesant conceptul, face muzică scoţând diferite sunete. Anyhow, superb. :]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.825 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 530.837 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)