Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Ar fi super. As zbura pana la casa "ce lor sapte pitici din Alba ca Zapada " pt a primi un auto-graf de la ei (si in secret de la Alba ca Zapada, o smecherie despre cum sa vorbes cu animalele). XDZuppy02
Ce-ai face daca te prinde o ploaie( nu orice ploaie, ci o ploaie cu sange si foc peste tot?
[Imagine: tH02.gif]

OMG m-as duce intr-un colt mai ferit de ploaie si as incepe sa gasesc o modalitate sa ajung acasa fara sa ma ard21.
Ce ai face daca ai muri si dupa te-ai trezi intr-un corp de sex opus?1515
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


Well....fiindca as putea sa-mi traiesc inca o data viata as profita logik. Sa vad cum e sa fiu baiat... fara sa stau ore in sir sa-mi aleg hainele, machiaj si toate astea... mi-ar placea sa traiesc experienta asta. Si fiind baiat as putea sa ma razbun pe cateva persoane pe care nu le sufar ( se stiu ele ) :crazy:

Next: Ce ai face daca ai afla ca mai ai o zi din viata? Cum ti-ai petrece aceasta ultima zi? Ai fi in stare sa spui persoanelor dragi lucruri pe care pana acum nu ai indraznit? De ex: baiatului/fetei pe care o placi...
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


1. Ce ai face daca ai afla ca mai ai o zi din viata?
2. Cum ti-ai petrece aceasta ultima zi?
3. Ai fi in stare sa spui persoanelor dragi lucruri pe care pana acum nu ai indraznit? De ex: baiatului/fetei pe care o placi...

1.cred ca as profita din plin de asta.
2.m-as duce intr-un club vreo 3 ore, as sta la o cina in familie (n-am mai facut de mult asta...), si...nu stiu...cred ca as astepta moartea...
3.da, cred ca da. Cu greu, dar as face-o, bineinteles, cu ,,frumosul".

Next: Ce ai face daca ai ramane singur/a acasa pentru o saptamana. Cate petreceri ai da? 71
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Sincer , o groaza pana m-as satura de petreceri :]]]]] . E si normal 8 ! Mi-as invita toti prietenii ! Seara de seara , sau as iesi in cluburi ( nu prea imi plac.. , dar as incerca sa vad cum e , de curiozitate ).
Nebuniiieee~eeee Totalaa~aaa ! ^.^

Next: Ce-ai face daca pe strada te-ar ataca dintr-o data 3 tipi ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Ce-ai face dacă pe stradă te-ar ataca dintr-o dată 3 tipi ?
păăiii aş încerca să scap, evident >3> probabil primul lucru aş începe să ţip cât ma ţin plămânii, cu ţignalul meu inconfundabil21 şi între timp m'aş agita, aş da din mâini şi din picioare, i'aş muşca încercând evident să scap şi să fug naibii de'acolo >__> dacă nu reuşesc să scap [doamne fereşte o~o] n'o să vbesc de loc în română, cel mai probabil o să turui numai japoneză, prefăcându'mă că nu ştiu româna4 chiar dacă asta nu reuşeşte să'i pună un pic pe gânduri sau să'i facă să ezite, la ceva tot trb să'mi folosească dacă ei cred că eu nu ştiu româna xD şi mă rog, între timp scornesc eu un plan elaborat de evadare78 4

next; ce'ai face dacă într'o dimineaţă te'ai trezi dezbrăcată, şi toate hainele din casă să fi dispărut in mod misterios peste noapte?4
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

As tipa ca o nebuna din cauza nervilor si as incerca sa ma acopar cu orice >.<
Next: Ce ai face daca ai fi blocata in calculator?
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Daca as fi prinsa in calculator, pai m-as duce mai intai sa imi caut muzica si sa extermin toti virusii ce s-au infiltrat si apoi m-as gandi cum as putea sa scap:d

Next : Ce ai face daca cineva te arunca de pe stanca in apa si nu stii sa innoti?
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

M-as inceca 24 . Acum serios, cred ca m-as panica si as incepe sa dau din maini si din picioare ca disperata si apoi m-am lovi cu capul de o creanga, si mi-as pierde cunostinta x.x

next: ce ai face daca ai fi ultimul om de pe Pamant?
[Imagine: teru.png]


Ooo, foarte bună întrebarea. Probabil că aş da buzna la McDonald's, aş mânca ceva, apoi aş merge şi aş face toate chestiile pe care nu le-am făcut niciodată pentru că ceilalţi m-ar fi privit ca pe cea mai mare tâmpită. Adică : aş merge cu maşina de poliţie, aş merge cu rolele pe stradă ( mereu am vrut asta, mergi mai bine pe acolo = )) ) , as merge goală pe stradă , aş ţipa, aş alerga, m-aş criza, m-aş plictisi şi în final m-aş omorî.

Ce-ai face dacă ai rămâne însărcinată 24?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.







Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)