Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

RE: Ce-ai face daca ?

lol 24 ce intrebare pai sa vedem 1 sunt virgina 24 si 2 24 ce nebun o face neprotejat daca nu e casatorit si nu vrea copil?21 doamne cum am picat eu la intrebarea asta X_X

Next: Ce-ai face daca te-ar alerga un drogat pe strada?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Lol,as alerga si eu pariez ca nu ma prinde pentru ca eu sunt foarte rapida,cea mai rapida din clasa 21 deci asta ar fi solutia sau m-as ascunde de el.

Next: Ce ai face daca ar trebui sa te muti in China?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


Hmm,^^in primul rand pot spune ca nu imi place China si nici chinezi,dar ce sa fac accept si incerc sa ma adaptez mediului chiar daca imi displace.Cred ca asa as face...:d

Next:Ce ai face daca te-ai indragosti de Antonio Banderas/Angelina Jolie?71
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Ce as face daca m-as indragostii de Antonio Banderas?
Pai cred ca un timp as fi cu capul in nori,gandindu-ma doar la el,dupa care cred ca mi-as revenii deoarece el este o vedeta si nici macar nu stie ca exist!
Next:Ce ai face daca Masashi Kishimoto ti-ar propune sa joci in Naruto,dar cu conditia sa joci pe post de iubita lui Sasuke?
[Imagine: j5atg3.png]


(28-06-2010, 12:12 AM)o.O crazy^converse O.o A scris: Hmm,^^in primul rand pot spune ca nu imi place China
Sincer nici mie dar intrebam 4.


(28-06-2010, 07:45 AM)Dark mask A scris: Next:Ce ai face daca Masashi Kishimoto ti-ar propune sa joci in Naruto,dar cu conditia sa joci pe post de iubita lui Sasuke?

Lol,Sasuke 24) l-as bate non-stop dar ma rog...hai sa zicem ca as accepta adica el e dragut sau era dragut mai bine zis cand era mic.Pentru bani da as juca.


Next:Ce ai face daca ai fi intr-o trupa mare de 13 membrii gen Super Junior?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


"Next:Ce ai face daca ai fi intr-o trupa mare de 13 membrii gen Super Junior? "

As incepe sa dau comenzi fiecaruia . Sa presupunem ca eu as fi number 1 si deh....ei m-au ales sefa lor ! Ce cul ar fi....;;_

Next: Ce ai face daca un vultur de 45 m si 34 latime te-ar insfaca si ai ajunge in stomacul lui ? (scarbos) A ! In stomacul lui se afla actori din "Lost" 4

"Next: Ce ai face daca un vultur de 45 m si 34 latime te-ar insfaca si ai ajunge in stomacul lui ? (scarbos) A ! In stomacul lui se afla actori din "Lost" "
Pai simplu: mai intai ii iau la cearta : cum dumnezeu nu au reusit sa iasa pana am ajuns eu, dupa care ma uit dupa un "exit" 21 trebuie sa fie pe-acolo unul 65

Next: Ce ai face daca ai fi blestemata sa canti non-stop si respiratia ta ar fi cel mai rau cosmar pe care l-a avut cineva vreodata?
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Wow,ar fi cam naspa,oricum eu cant toata ziua,deci as fi deacord cu cantatul non-stop,dar cu respiratia nu prea,as incerca sa ma spalfoarte,foarte des pe dinti 21.

Next: Ce ai face daca ai schimba corpul cu altcineva?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Ce ai face daca ai schimba corpul cu altcineva?

Pai sigur as face ceva iesit din comun. Cum ar fi sa o fac de ras pe respectiva persoana. Habar nu am. Cred ca as face orice mi-ar trece prin cap. Şi dacă respectva persoană ar fi şi super bogată cred că i-aş cheltui banii sau ceva de genul21.

Următoarea: Ce ai face daca te-ai trezi cu mine în cameră chiar acum ?
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Pai draga mea Teki , prima oara cred ca m`as uita la tine ca la un extraterestru , apoi as intreba unde sunt , daca nu mi`ai da un raspuns bun as arunca cu ceva in tine [probabil ]. Cand as afla cine esti as fi fericita ^^ si cred ca te`as pune sa ma duci prin tooot orasul . Si la malul marii , pentru ca din cate stiu eu tu stai in Constanta .

Next : Ce ai face daca te`ai trezi langa Eminescu ? 24


[Imagine: iloveyouanimesign.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)